Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Na kritikai.
Bijau biggrin.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 20:00)

Linijos tai tikrai labai fainos.. smile.gif o siaip turiu issiasugojus apie sniego fotografavima linka, pati nebandziau, bet gal bus naudinga.

bizyte ir Lora dekui uz kometarus 4u.gif

Paprasta , Tavo lauke darytos nuotraukos tokios panasiu spalvu.. cia taip kazkoks actionas padaro? Grazu tos spalvos, neikyrus fonas, man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheles: 20 vasario 2011 - 20:40
Surašiau mažas grupelės flickr diskusijoje smile.gif užduotis ryt surašysiu, šiandien jau nebeturiu jėgų. Prisėsiu tik vėliau pakomentuoti.
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 19:57)
Idedu cia siek tiek geresnes foto ir tai kritikos sulaukiu tiek, kad norisi tik pasislept ir nebezinau nuo ko pradet taisytis tongue.gif  lotuliukas.gif 

na bet, jei jau padrasinot, idedu dar viena. (siandienai ne per daug? biggrin.gif )
Ar galima palikt gyvuot tokia foto? tongue.gif

user posted image


jb man geriau atrodo smile.gif
dbr apskritai tau komentaras: pastebejau, kad tau patinka ta lae fashion fotografija, bet tada jau reikia laaabaaaaaiiiii visas detales apgalvot... makiazas, spalvos - ne veltui stilistus samdosi smile.gif pozos ir gi atitinkamos.. nes kitaip gausis tik prasta kopija.. pasistenk apgalvot visas detales - nuo iki .. paziurek flirke madu fotografus...


Alabama, pirma nelabai supratau.. nes lyg ir sypsosi mergina, o ranku padetis slogi.. noreciau kairej daugiau erdves arba maziau..
antra man patinka.. ir kirpimas toks labai smile.gif
ir siaip visai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 19:50)
Surašiau mažas grupelės flickr diskusijoje  smile.gif užduotis ryt surašysiu, šiandien jau nebeturiu jėgų. Prisėsiu tik vėliau pakomentuoti.


Yvette, galima nuorodą?
Atsakyti
Alabama, antra foto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
iskepiau labai faina ir skanu pyraga, na noriu ji nufotkinti, nerealiai noriu, bet padarius net 300kadru nera i ka ziuret g.gif gal kas patarimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 19:37)
Su pilno kadro fotoaparatais 85 mm yra panašiai kaip 50'tukai ant crop matricą turinčių fotoaparatų. 
drinks_cheers.gif
Čia man kosmosas, iš kur sužinoti ar turi crop matricą? biggrin.gif
LABAI AČIŪ už info.
Ai tiesa, o mano Sigma irgi pagauna nuo 70, tai šiaip pastebėjau, kad portretai labai geri, tik aš dar fotkint nemoku. Tik aišku ne namie doh.gif Nors pagaunu, įmanoma, nieko nesakau.

Tai gal Sigma 50 Macro? Jei jau turiu Sigma nuo 70...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 20 vasario 2011 - 21:05
QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 20:37)

Paprasta , Tavo lauke darytos nuotraukos tokios panasiu spalvu.. cia taip  kazkoks actionas  padaro? Grazu tos spalvos, neikyrus fonas, man patinka  rolleyes.gif


čia originalios spalvos fotiko 4u.gif

Papildyta:
Alabama, man antroji thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 21:04)
Čia man kosmosas, iš kur sužinoti ar turi crop matricą? biggrin.gif
LABAI AČIŪ už info.

cropas tavo. nes jei butu ne cropas, tu ta tikrai zinotum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 21:11)
cropas tavo. nes jei butu ne cropas, tu ta tikrai zinotum biggrin.gif


lotuliukas.gif
Oi negaliu lotuliukas.gif

Alabama, antra super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 19:57)
na bet, jei jau padrasinot, idedu dar viena.



Labai gražus modelis, pasinaudok ja. Tik antakiai man labai nekokie tiek forma tiek spalva 4u.gif
Smilgos nuostabios. 4u.gif

Alabama- aš galiu Tave padrąsint ir jungtis prie Tavęs- nuo šiol jokios nemeilės sau, oki? smile.gif Jei neturim ko gero apie save pasakyt- patylim, bet nebelojam, oki? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine25: 20 vasario 2011 - 22:01