Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 20:08)
man sios labiau patinka, negu inkilas mirksiukas.gif  tik noretusi kad antrojoje nebutu tokiu melynu seseliu smile.gif

Ačiū 4u.gif Kažkodėl nesinorėjo nieko keisti.

QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 20:13)
...pirma man labai patinka, viršaus gal pakirpčiau dar, dešinys kampas man nelabai, na ir spalvas koreguoti reikėtų, bet visumoj tos linijos labai gerai žiūrisi, tiktų į Yvettes anksčiau pasiūlytą žaidimą "linijos" smile.gif

Foto visiškai netvarkytos. Kaip anksčiau rašiau - pliaukšt ... ir viskas. O su spalvom bandysiu dar pažaisti, nors su lesykla nepasisekė blush2.gif
Dabar ir aš pamačiau, kad dešinėj yra ką tvarkyti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 20:17)
Siek tiek pareguliuoti spalvas ir butu nuostabu.

4u.gif Ačiū. Bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 19:06)
Juk rašiau šiandien  - su išlaikymu ir EV smile.gif

hmmm.. kadangi visi trys dalykai (iso, islaikymas ir f) susije, tai viena keiciant ir kitas turi keistis. jei kambary tamsu, f maziausias yra didelis, tai tu islaikymo vis tiek negalesi daryt labai ilgo, nebent tu tik daiktus ir su trikoju fotkini. EV nera kazkoks naujas papildomas dydis. ji keiciant, kieciasi islaikymas arba diafragma, priklausomai kuriuo rezimu fotkini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brumbrumai: 20 vasario 2011 - 19:29
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 19:03)
Dabar pradėjau 85 ieškot. Nu negaliu aš leisti 2600. Mačiau zūmų pigesnių, ką manot apie kokybę, jei yra tokie 28-70, 30-90 ir pan.?  4u.gif  Labai lauksiu atsakymo į šitą klausimą   biggrin.gif

Ačiū. Dar įdomu dėl tų ne fix'ų nuomonė, jei ką, taip ir padarysiu...


Turiu Canon 24-70 f 2.8. Tai tikrai labai puikus objektyvas (jei nežiūrėsi į kainą doh.gif ), bet portretams kur kas labiau prie dūšios šviesūs fiksai.

QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 19:06)
Juk rašiau šiandien  - su išlaikymu ir EV smile.gif
Tai tuos 85-ukus lauke ir studijose tenaudoja? mastau.gif


Su pilno kadro fotoaparatais 85 mm yra panašiai kaip 50'tukai ant crop matricą turinčių fotoaparatų.

QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 19:27)
hmmm.. kadangi visi trys dalykai (iso, islaikymas ir f) susije, tai viena keiciant ir kitas turi keistis. jei kambary tamsu, f maziausias yra didelis, tai tu islaikymo vis tiek negalesi daryt labai ilgo, nebent tu tik daiktus ir su trikoju fotkini. EV nera kazkoks naujas papildomas dydis. ji keiciant, kieciasi islaikymas arba diafragma, priklausomai kuriuo rezimu fotkini.


drinks_cheers.gif

Lora27, liuks bandymai 4u.gif Lesykla nelabai, bet sniego linijos fantastiškos. Truputuką pakoregavus būtų puiku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 20 vasario 2011 - 19:39
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 19:18)
ir taip greit susisukat? eina sau, kokia greita tu rolleyes.gif as maniau,kad sesijai maziausiai kokias 3 val skiriama rolleyes.gif


nu iki valandos... kai lauke fotografuoji, tai nėra ko trepsėti... o va kur vaikinuką fotkinau- 30 minučių, nes tam apleistam pastate buvo dar šalčiau nei lauke... - pirštų nebejutau po pusvalandžio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 20, 19:43)

Uch, einu, nes vaikai sulindo po stalu, tūso laidus kompo, prašo dėmesio biggrin.gif

Mano pūkuotoji visus laidus baigia nugraužti, tai tik laidų patampymas nebaisus biggrin.gif

Vanilla, gaila, kad nenori prieš "profes" savo foto rodyti. Čia šiaip pradžiamokslių tema, tad kaip tik tokiem bandymams ir vieta. O paženge čia tam, kad jums nebūtų nuobodu vien tik pagyrimus skaityti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 20:39)
nu iki valandos... kai lauke fotografuoji, tai nėra ko trepsėti... o va kur vaikinuką fotkinau- 30 minučių, nes tam apleistam pastate buvo dar šalčiau nei lauke... - pirštų nebejutau po pusvalandžio doh.gif


ir kiek kadru padarai per ta valandele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 19:41)


Idedu cia siek tiek geresnes foto ir tai kritikos sulaukiu tiek, kad norisi tik pasislept ir nebezinau nuo ko pradet taisytis tongue.gif lotuliukas.gif

na bet, jei jau padrasinot, idedu dar viena. (siandienai ne per daug? biggrin.gif )
Ar galima palikt gyvuot tokia foto? tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 19:42)
ir kiek kadru padarai per ta valandele? ax.gif


Įvairiai- dabar jei suaugusius 150- 200... Manau, kadrų skaičius priklauso nuo praktikos... Dabar vis labiau pasitikiu savimi ir padarau mažiau... O anksčiau tai kaip pavarydavau tokių pačių... Manau, kad dar ir dabar per daug padarau...
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 02 20, 16:49)
Tai pas tave ir rinksimės  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif man tinka ax.gif

QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 18:37)
Turiu Canon 24-70 f 2.8. Tai tikrai labai puikus  objektyvas (jei nežiūrėsi į kainą  doh.gif  ), bet portretams kur kas labiau prie dūšios šviesūs fiksai. 


As tokia naudota Sigma ziurineju g.gif truputi pigiau blush2.gif tik MB dar to nezino tongue.gif blush2.gif su 50-tuku netelpu, truksta man platesnio kampo, o kitinis nepateisina lukesciu unsure.gif

Smilgos patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurx @ 2011 02 20, 01:15)
Sveikos, idejau foto pratesimui i 1 grupe. Toliau tesia Viktorija.a.

user posted image


Kokios spalvos... Labai smagi nuotrauka smile.gif Dabar man reikia nepasišiukšlinti... smile.gif Einu mąstyti, ką čia tokios sugalvojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 20, 20:09)


Smilgos patiko  ax.gif


Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 20, 20:09)
drinks_cheers.gif man tinka  ax.gif
As tokia naudota Sigma ziurineju  g.gif truputi pigiau  blush2.gif tik MB dar to nezino  tongue.gif  blush2.gif su 50-tuku netelpu, truksta man platesnio kampo, o kitinis nepateisina lukesciu  unsure.gif

Smilgos patiko  ax.gif


kad kitinis netenkina, tai tikiu smile.gif nežinau kaip sigmos šitas modelis, tik pagal bendrus atsiliepimus apie sigmas, reikėtų žiūrėti dėl back arba front fokuso, ypač perkant nenaują 4u.gif
Šiaip tai nerealus daiktas (bent jau canono) greitas, tikslus, aštrus, šviesus. Super thumbup.gif
Atsakyti