Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Kai pamačiau šias smilgas, sukosi tik vieną mintis- sulaukti saulės, imti modeliuką ir lėkti prie jų... Bet saulė pabėgo... O kaip tyčia šiandien fotografavau porą netoli tų smilgų, tai pasivedžiau trumpam prie jų poros mergytę... Kritikai blush2.gif

Kuždėjo smilgos... tyliai, švelniai...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprasta: 20 vasario 2011 - 18:58
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 18:24)
cropas - kapojimas / karpymas?  Tą ir turėjai omenyje, kad namuose per daug sudėtingai?  g.gif 
Nes pamaniau, kad veidų nekaposiu  mažose patalpose doh.gif Aš gi turiu kitinį, na, pentaxai nėra prastų stiklų, bet vis vien kitinį, 18-55, tai pažiūrėjau, kad man 40 mm yra super, viskas telpa. Bet apie portreto kokybę nepagalvojau  blush2.gif
Bet pažiūrėjau pavyzdžių, patiko jie man  g.gif
Visai pasimečiau...


Turėjau galvoje crop matricą, t.y. ne pilno kadro fotoaparatus. 85 mm su tokiu fotiku patalpoje nemenkas iššūkis wink.gif Pritarčiau brumbrumai - imk 50'tuką f1,4, tikrai nepasigailėsi
Atsakyti
QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 18:12)
......Paciai maiso koja, bet nukirpus labai suspausta.. kokie dar patarimai butu?

user posted image

Mano manymu gal karoliai nereikalingi? Ir apačioj prie kojos kažkas lenda (gal ranka)...
QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 18:12)
Lora, kur lesykla tai man dar uzkliuvo, kad ta sniego kepure kaip baltas plemas nuotraukoj... cia gal reiketu paziureti, kaip sniega fotografuoti?..
Nu va... Apsidžiaugiau, kad nusistačiau baltos spalvos balansą, bet to, pasirodo, nepakanka. Pati mačiau, kad kažkas ne taip. Tikriausiai ta "kepurė" gadina. O kaip fotografuoti sniegą niekada nesusimąsčiau. Visada būdavo pliaukšt ... ir viskas.
Bandau dar kelti ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 18:32)
tai jei kambary vis fotkinsi, tai dar galvok, kad bus tamsoka, ir tada tikrai jau reik 1.8 ar 1.4. o tavo tas 40mm tai ar ne su 2.8 buvo?

Na taip, bet lyginant su 50uku, tiek pentaxo, tiek sigmos, tas 40-ukas 2,8 yra daug geresnis. Žiūrėjau bandymus su visokiais nustatymais, tai 40-ukas lenkia visa galva abu 50-ukus - ryškesnis, greitesnis, gilesnis. Tik niekur neradau portretinių lyginimų, jau ką mačiau tik iš akies. Man ta diafragma neimponuoja dėl šviesumo, aš atradau kaip pašviesint, tik išmokti reikia. Dėl bluro aplink, na, ką padadarysi, tačiau reikia nepamiršti, kad 1,4 neretai net nenaudojamas arba net pamaišo, nėra ten kaži koks stebuklas.
Bet čia aš dėl 40-uko taip rašau, šiaip, be abejo, geriau atviresnė diafragma.
(Jei kur nusišneku, visuomet prašau netylėti)

Dabar pradėjau 85 ieškot. Nu negaliu aš leisti 2600. Mačiau zūmų pigesnių, ką manot apie kokybę, jei yra tokie 28-70, 30-90 ir pan.? 4u.gif Labai lauksiu atsakymo į šitą klausimą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 18:58)
Kuždėjo smilgos... tyliai, švelniai...
Labai patinka spalvos 4u.gif Šaunuolė kokia tu, varo sau ir, kad nors kur pro šalį būtų biggrin.gif


QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 18:58)
Turėjau galvoje crop matricą, t.y. ne pilno kadro fotoaparatus. 85 mm su tokiu fotiku patalpoje nemenkas iššūkis wink.gif Pritarčiau brumbrumai - imk 50'tuką  f1,4, tikrai nepasigailėsi

Ačiū. Dar įdomu dėl tų ne fix'ų nuomonė, jei ką, taip ir padarysiu...
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 19:03)
Na taip, bet lyginant su 50uku, tiek pentaxo, tiek sigmos,  tas 40-ukas 2,8 yra daug geresnis. Žiūrėjau bandymus su visokiais nustatymais, tai 40-ukas lenkia visa galva abu 50-ukus - ryškesnis, greitesnis, gilesnis. Tik niekur neradau portretinių lyginimų, jau ką mačiau tik iš akies. Man ta diafragma neimponuoja dėl šviesumo, aš atradau kaip pašviesint, tik išmokti reikia. Dėl bluro aplink, na, ką padadarysi, tačiau reikia nepamiršti, kad 1,4 neretai net nenaudojamas arba net pamaišo, nėra ten kaži koks stebuklas.

gal papasakosi, nes man tai keistai skamba smile.gif

jei netelpi su 70mm kambary, su 85 tuo labiau netilpsi
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 19:05)
gal papasakosi, nes man tai keistai skamba smile.gif

Juk rašiau šiandien - su išlaikymu ir EV smile.gif


Tai tuos 85-ukus lauke ir studijose tenaudoja? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 02 20, 18:49)
Kaip smagu kad fotografuojate vanillos bandymai man patiko 4u.gif 


Aciu smile.gif



QUOTE(Almost @ 2011 02 20, 18:51)
prieš skaitydama komentarus kitų, užėjau į Tavo, Vanillla , blogą. Ir man LABAI patiko nuotrauka, kurioje akys beveik užmerktos, puikiai matosi makiažas, nedaug suknelės... Iškart kilo klausimas - kodėl nedėjai tos foto, o dėjai būtent pasirinktas?


Oho, kazkas cia ziuri mano bloga blush2.gif cia nebededu, nes geda pries profes blush2.gif aciu, labai malonu, kad patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 19:58)


norejau paklausti,kur savo mazyle palieki,kai darai fotosesijas? ar visos darytos savaitgaliais?


QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 20:00)
Bandau dar kelti  :


man sios labiau patinka, negu inkilas mirksiukas.gif tik noretusi kad antrojoje nebutu tokiu melynu seseliu smile.gif
Atsakyti
Paprasta, gėris rolleyes.gif

Cheles, man taip pat karoliai trukdo ir koja dar, o šiaip švarus jb, patinka smile.gif

QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 19:00)
Bandau dar kelti  ax.gif

pirma man labai patinka, viršaus gal pakirpčiau dar, dešinys kampas man nelabai, na ir spalvas koreguoti reikėtų, bet visumoj tos linijos labai gerai žiūrisi, tiktų į Yvettes anksčiau pasiūlytą žaidimą "linijos" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 19:03)

Dabar pradėjau 85 ieškot. Nu negaliu aš leisti 2600. Mačiau zūmų pigesnių, ką manot apie kokybę, jei yra tokie 28-70, 30-90 ir pan.?  4u.gif  Labai lauksiu atsakymo į šitą klausimą  biggrin.gif

Labai patinka spalvos  4u.gif Šaunuolė kokia tu, varo sau ir, kad nors kur pro šalį būtų  biggrin.gif



Dėkui 4u.gif
Man 85 mm super objektyvas... nerealus, bet fotografuoju su juo tik lauke 4u.gif


QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 19:08)
norejau paklausti,kur savo mazyle palieki,kai darai fotosesijas? ar visos darytos savaitgaliais?



Čia šiandien 4u.gif Mažiukė būna su tėčiu arba fotografuoju, kai ji miega pietų miego- tada būna su vyresniu broliu (10 m.) 4u.gif Niekada dar nebuvo, kad grįžčiau, o jijau būtų prabudusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 19:00)

Siek tiek pareguliuoti spalvas ir butu nuostabu.


Paprasta, kaip visada-saunu.



Laukine-:*
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 20:16)

Čia šiandien  4u.gif Mažiukė būna su tėčiu arba fotografuoju, kai ji miega pietų miego- tada būna su vyresniu broliu (10 m.)  4u.gif  Niekada dar nebuvo, kad grįžčiau, o jijau būtų prabudusi 4u.gif


ir taip greit susisukat? eina sau, kokia greita tu rolleyes.gif as maniau,kad sesijai maziausiai kokias 3 val skiriama rolleyes.gif
Atsakyti