Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 17:23)
O ko tu blaškaisi? Tarp ko renkiesi, ką planuoji fotografuoti? Užsekiau, kad reklamai norėtum. Jei daiktus, tai macro reikėtų. Jei žmones - 50 mm. Kuo šviesesnis, tuo geriau wink.gif
Oi ačiū, jei ką patarsi...
Ir to, ir to blush2.gif Bet galiu iki 1500, na, gal dar minimum minimum... na, gal + 500, bet jau skaudžiai unsure.gif

Jau norėjau 40-uką, bet jau abejoju, nes visur apie portretus rašo - 50 ir viskas. Kad jį privalomą turėt ir pan.. .

Šiokį tokį macro turiu su tuo teleobjektyvu sigmos, bet reiktų supermacro, aš ant savo zūmo muilinuko turėjau, labai patiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 20 vasario 2011 - 17:36
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 17:35)
Oi ačiū, jei ką patarsi...
Ir to, ir to  blush2.gif  Bet galiu iki 1500, na, gal dar minimum minimum... na, gal + 500, bet jau skaudžiai    unsure.gif

Jau norėjau 40-uką, bet jau abejoju, nes visur apie portretus rašo - 50 ir viskas. Kad jį privalomą turėt ir pan.. .

Šiokį tokį macro turiu su tuo teleobjektyvu sigmos, bet reiktų supermacro, aš ant savo zūmo muilinuko  turėjau, labai patiko...

apie portretus raso kad portretiniai nuo 85 ir aukstyn smile.gif
Atsakyti
Nors su macro galiu palaukti, man atrodo portretus dabar man reikia mokytis, nes visai nemoku. O su daiktais ir pan., jau vėliau galiu.

QUOTE
apie portretus raso kad portretiniai nuo 85 ir aukstyn

Jia-azau, nebžinau jau išvis nieko lotuliukas.gif O su 85 ar tilpčiau namie? Labai rūpi šis klausimas... Nes su tele, kuris prasideda nuo 70 mm, nelabai telpu (nebent vėl ką pripainiojau). Žinau, kad nuotraukos 85 jėginės, bet neišsiaiškinau ar tilpčiau, nes... pasirinkimai du - arba ~3000 tūkstančiai (jei ko nesupainiojau), arba rankinis fokusas kažkokios neaiškios firmos, nepamenu pavadinimo - iki 1000.

Jei pasiūlysit Pentax'ui 85 ką tinkamo valio, aš neradau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 20 vasario 2011 - 17:49
Norėjau grupeles portreto pamokėlei daryti, bet išties pasimečiau. Nejuokauju Paprasta, Rarity, Airv, Alabama tikrai jūs nieko naujo neišmoksit ir bus nuobodu. Jei vis dar norit dalyvauti išskirstysiu jus kaip mokytojas smile.gif Juk jūs neturit problemų su portretais, bent jau tikrai ne pradinukiškų problemų. Gal dar kurios nepaminėjau, atsiprašau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 17:44
QUOTE(Rico @ 2011 02 20, 14:36)
As netoli Greenwich, salia upes  ax.gif pas mane viduriukas  tongue.gif


Tai pas tave ir rinksimės mirksiukas.gif
Vanilla, man ir makiažo, ir tiulio pasirodė per daug. Rinkčiausi viena arba kita. Tisą pasakius, rinkčiausi tiulį, nes tokio makiažo labai nemyliu. O va šokoladas man visiškai neužkliuvo. Žinoma, galėtų jis būti sodresnės spalvos, blizgesnis. Nuotraukos mano akiai kiek per tamsios, bet visumoj labai neblogai susitvarkyta 4u.gif
Atsakyti
aciu uz komentarus, Terezza wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 17:40)
Jei pasiūlysit Pentax'ui 85 ką tinkamo valio, aš neradau...


Su cropu sudėtinga 85 mm.

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 17:43)
Norėjau grupeles portreto pamokėlei daryti, bet išties pasimečiau. Nejuokauju Paprasta, Rarity, Airv, Alabama tikrai jūs nieko naujo neišmoksit ir bus nuobodu. Jei vis dar norit dalyvauti išskirstysiu jus kaip mokytojas  smile.gif Juk jūs neturit problemų su portretais, bent jau tikrai ne pradinukiškų problemų. Gal dar kurios nepaminėjau, atsiprašau.


nesu stipri portretuose. Net nežinau, ką galėčiau duoti kitiems.
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 17:40)
Nors su macro galiu palaukti, man atrodo portretus dabar man reikia mokytis, nes visai nemoku. O su daiktais ir pan., jau vėliau galiu.
Jia-azau, nebžinau jau išvis nieko  lotuliukas.gif O  su 85 ar tilpčiau namie? Labai rūpi šis klausimas... Nes su tele, kuris prasideda nuo 70 mm, nelabai telpu (nebent vėl ką pripainiojau). Žinau, kad nuotraukos 85 jėginės, bet neišsiaiškinau ar tilpčiau, nes... pasirinkimai du - arba ~3000 tūkstančiai (jei ko nesupainiojau), arba rankinis fokusas kažkokios neaiškios firmos, nepamenu pavadinimo - iki 1000.

Jei pasiūlysit Pentax'ui 85 ką tinkamo valio, aš neradau...

imk 50mm ir nesuk galvos biggrin.gif kam tau tas 40mm? kodel buten jo norejai, o ne 50?
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 14:49)
Jei labai nebarsit tongue.gif


Man patiko antra, bet man nepatiko suknele.

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 17:43)
Norėjau grupeles portreto pamokėlei daryti, bet išties pasimečiau. Nejuokauju Paprasta, Rarity, Airv, Alabama tikrai jūs nieko naujo neišmoksit ir bus nuobodu. Jei vis dar norit dalyvauti išskirstysiu jus kaip mokytojas  smile.gif Juk jūs neturit problemų su portretais, bent jau tikrai ne pradinukiškų problemų. Gal dar kurios nepaminėjau, atsiprašau.

Kad as tokia grybe unsure.gif

Del marsiecio-supykai, kad nekomentavom.As sia daina matau visai kitaip.Svajinga, isimylejimo busena, vakarinis zvaigzdetas dangus, laime kaip nesvarumo busena.

Ai, tesiog manau, kad kritikuoti daugiau uz mane zinancius neturiu naglumo.Tavo darbai man siekiamybe:)
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 18:10)
Man patiko antra, bet man nepatiko suknele.



Suknele gavau is vienos dizaineres, ji man buvo atspirties taskas smile.gif Ir vel, skonio reikalas smile.gif Aciu, kad pakomentavai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 18:02)
Su cropu sudėtinga 85 mm.
cropas - kapojimas / karpymas? Tą ir turėjai omenyje, kad namuose per daug sudėtingai? g.gif


QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 18:09)
imk 50mm ir nesuk galvos biggrin.gif kam tau tas 40mm? kodel buten jo norejai, o ne 50?

Nes pamaniau, kad veidų nekaposiu mažose patalpose doh.gif Aš gi turiu kitinį, na, pentaxai nėra prastų stiklų, bet vis vien kitinį, 18-55, tai pažiūrėjau, kad man 40 mm yra super, viskas telpa. Bet apie portreto kokybę nepagalvojau blush2.gif
Bet pažiūrėjau pavyzdžių, patiko jie man g.gif
Visai pasimečiau...
Atsakyti
Sveiki,

Vanilla, aš pritarsiu nuomonei, kad visko per daug. Čia toks sakyčiau išskirtinis makiažas su tais kringeliais ir kai iš toliau fotografuota, nebeina suprasti, kas ten per mandrybė ant akių. Tada juk žiūri kaip visuma atrodo...ir tie kringeliai man tada kaip trukdis. Ten, kur veidas arčiau, viskas jau geriau. Kai makiažas toks išskirtinis/neįprastas, norisi tik jį fotografuoti, pasirenkant drabužį kaip pagalbinę priemonę, o šiuo atveju suknelė konkuruoja su makiažu. Na o štai jei imam mandrą suknelę, norisi, kad tų kringelių nebūtų ant akių, į kuriuos jau reikia specialiai žiūrėti ir aiškintis - o kas gi ten po galais lens.gif
Šiaip tikrai neblogai susitvarkei, bet kad galėtum dar labiau tobulėti, gal pasivartyk panašaus stiliaus fotogtrafijos puslapių, žurnalų, pasirankioti pozų, pasižiūrėti, kiek ten realiai dėmesio skiriama makiažui ir aprangai 4u.gif betn jau aš taip daryčiau.

Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 18:10)
Del marsiecio-supykai, kad nekomentavom.As sia daina matau visai kitaip.Svajinga, isimylejimo busena, vakarinis zvaigzdetas dangus, laime kaip nesvarumo busena.
Ai, tesiog manau, kad kritikuoti daugiau uz mane zinancius neturiu naglumo.Tavo darbai man siekiamybe:)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu visoms mintims.
Atsakyti