Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 15:49)
Jei labai nebarsit tongue.gif


o man žinok per sunkios tavo foto, ta prasme perdaug man te nvisko, nors rodos išties mažai.
Tarkim pirmoje. Skrybėlė ar itesiog tiulis, suknelė, vėl tiulis, makiažas. Nežinau, gal prof. ir susitvarkytų su viskuo, bet tavo atveju tikrai perdaug. Pakaktu suknelės ir ant galvos tiulio. Ant pečių nebereikia, ir makaižo normalaus, o ne su paraitymasi. Na tiesiog man. asm. nedera. Nors kaip pati nesidažanti, mažai ir tesuprantu. Komentuoju pagal tai ar gražu ar ne.
Antroje su spalvom reiktų kiek padirbti ir būtų manau geriausia iš visų, kurias čia kėlei. Neperkrauta.
Paskutinė ne mano stiliaus, bet gal neblogai.
Pastebėjau, kad dauguma tavo modeliukų su keistu makiažu. Čia taip tikslingai darai ar jau modeliai taip ateina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 16:42
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 15:19)
Kitos tos pačios fotosesijos nuotraukos yra tiesiog bjaurios  doh.gif


Kitų juk nekėliau kaip pvz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2011 02 20, 16:13)
man truputį kreiva (virsta į dešinę) ir per šviesu  mirksiukas.gif
4u.gif ačiū

Ačiū, kad pastebėjai. Ši lesykla jau nuo metų naštos tokia pakrypusi... O šviesumą bandžiau koreguoti, tai matyt persistengiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 16:39)

Pastebėjau, kad dauguma tavo modeliukų su keistu makiažu. Čia taip tikslingai darai ar jau modeliai taip ateina?


Aciu uz komentara. Na isties, skoniai skiriasi, idomu isgirst kitokia nuomone smile.gif mirksiukas.gif Makiazai - tikslingai, nes as juos ir darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 02 20, 15:31)
man labiausiai pirmoji, tie konturai tiulio ant fono graziai gula. Na tiesiog zavi ta pirmoji, kitos irgi normaliai. Antroje tiuliui fonas netinkamas, trecia gerai, ketvirtoj man to "eglutes" rasto ant fono geriau kad nebutu

o man pirmoj akys nepatinka, labai uzverstos ir daug baltymo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 17:58)
Ačiū, kad pastebėjai. Ši lesykla jau nuo metų naštos tokia pakrypusi... O šviesumą bandžiau koreguoti, tai matyt persistengiau... blush2.gif

Lora, kur lesykla tai man dar uzkliuvo, kad ta sniego kepure kaip baltas plemas nuotraukoj... cia gal reiketu paziureti, kaip sniega fotografuoti?..

Yvette, po piesiniso su kava marsietis ir nublanko... smile.gif as apskritai bandau fotografuoti, kad idomu butu ne tik man, bet ir ziurovui, tai ir ziuriu i nuotraukas panasiai. Vat marsiecio nuotrauka idomi! Taip, kad nemanau, kad susimovei, bet tikiu, kad viziju butent tai dainai dar turi wink.gif

Dar paprastai komplimentai uz kudikelio foto ir del kalendoriaus.

ziuriu flickr bus ne mokinuku klase, o visas kursas!! biggrin.gif

Ziurinejau savo bandymus portretus fotografuot savo kukliuose archyvuose, dedu viena kritikai.
Paciai maiso koja, bet nukirpus labai suspausta.. kokie dar patarimai butu?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 16:58)
Kitų juk nekėliau kaip pvz  smile.gif
na, taip, šiaip nusistebėjau tokiu posūkiu biggrin.gif Ana tokia gerutė.


QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 17:08)
Aciu uz komentara. Na isties, skoniai skiriasi, idomu isgirst kitokia nuomone smile.gif  mirksiukas.gif Makiazai - tikslingai, nes as juos ir darau  ax.gif

Va, Yvetė išprovokavo mane, nes nebuvo toptelėję, bet kažką jaučiau. Dabar galiu tiksliai pasakyti. Matai, tavo makiažas jis yra per smulkus, nesimato jo detalių, mes matome blyną arba kažką primalto, nors tu žinai, kas ten tiksliai yra. Va, tavo avataro nuotraukoje labai gerai viskas matosi, čia jau "patinka, nepatinka" - kiekvienam savo, bet jau puiku, nes matosi spalvos, nėra smulkių detalių ir pan.

Tokiu atveju kai nori portretą fotografuoti ir žemiau pečių, makiažas atrodo ne kaip, nes makiažas fotografijai yra atskiras menas, tačiau jei fotografuotum tik veidą ar jo dalį, pvz akis, makiažas galėtų puikiai atsiskleisti 4u.gif


O aš pasimečiau jau vėl tarp objektyvų, nors pasikark.

Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 17:15)

O aš pasimečiau jau vėl tarp objektyvų, nors pasikark.


O ko tu blaškaisi? Tarp ko renkiesi, ką planuoji fotografuoti? Užsekiau, kad reklamai norėtum. Jei daiktus, tai macro reikėtų. Jei žmones - 50 mm. Kuo šviesesnis, tuo geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 17:15)
O aš pasimečiau jau vėl tarp objektyvų, nors pasikark.

o as tarp trikoju biggrin.gif
Atsakyti
Rita gude
mirksiukas.gif aciu, atkreipsiu demesi. O siaip yra nuotrauku kuriose tik veidas ir makiazas lb arti, yra tokiu kur mergina visu ugiu ir tu paraitymu beveik nesimato. Kai fotografuoju ir darau visa serija nuotrauku tai man kazkaip nemaiso, tai, kad kazkurioj nuotraukoj, tas makiazas nepilnai matosi ar pan. g.gif Derinau makiaza prie sukneles, bandziau sukurt visuma, todel ir tas tulis ant galvos ir pan. Man paciai viskas dera ir daugmaz patinka blush2.gif bet cia jau skonio reikalas. man tiesiog patinka daryt tokias fotosesijas, kurti kazkoki ivaizdi, parinkt apranga, daryt makiaza ir tai iamzint. Man paciai savo albume patinka turet tokias foto ir patinka tokias daryt. uoj jauciu, tuoj gausiu doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 18:27)
Man paciai savo albume patinka turet tokias foto ir patinka tokias daryt. uoj jauciu, tuoj gausiu  doh.gif  tongue.gif

nu kodėl gausi. Tau tai patinka, ok. Vat ir turi tikslą. Išmok tai daryti gerai.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 17:30)
nu kodėl gausi. Tau tai patinka, ok. Vat ir turi tikslą. Išmok tai daryti gerai.


stengiuos, tik kuo toliau, tuo viskas atrodo sudetingiau... smile.gif
Atsakyti