Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sokejuke86 @ 2011 02 20, 14:26)
Merginos gėda man blush2.gif  Kaip rast sm grupę flickr, ar taip ir vadinasi sm grupė? neranda verysad.gif


SM fotografija rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 12:27)
Joreta, Laukine, Žydraake, ačiū, kad pastebėjot ir marsietį. 

į marsiečių temą. Šį rytą mačiau gražų kadrą, bet neturėjau fotiko. Vėl važiavau maršrutu Plungė -Rietavas, ir kaip tik šnd turgus Rietave. Tai baltais laukais plačiais ėjo du žmonės su terbelėms, apsimūturiavę. Yvette, iš karto tavo baltą marsietį ir "Marso kanjonus" prisiminiau 4u.gif Tai įsivaizdavau tuose laukuose tą žmogystą.
O paskui dar žmogus vedės arklį, tokį kavos balintos spalvos. Sakiau reiks kokį savaitgalį varyt po apylinkes, į kadrų medžioklę ax.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 12:58)
tarkim čia estetiška, gražu.

kai pamatau tokią odą lygią, skaisčią fotografijose, tai iškarto kyla klausimas: su PS?

man irgi pavydas bambą graužia žiūrint į tokias švarias nuotraukas. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 12:10)
Su Lina fotkinom. Net nežinau ar sunku, bet smagu. Aišku, rezultatai nedžiugina, bet tikiuosi, kad nenužudys mūsų jaunieji biggrin.gif

Na,jau is siu 2 matos,kad nenuzudys,turetu jauc ir dar geresniu but ax.gif

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 12:39)
kazi kodel g.gif  biggrin.gif

kazkaip man uzsifiksave tavo ankstesnis logotipas,toks juodas madam konturas buvo tongue.gif

QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 13:16)
net akiu papust neleidzia biggrin.gif ot zirzalas biggrin.gif

lotuliukas.gif taigi jos nikas toks,tai ir turi ji but zirzianti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 12:39)
man akys tokios labai dirbtinai isplestos, tas nepatinka, o visa kita gerai smile.gif

Nu velnias,neisplestos cia tos akys,pas mane jos tokios yr g.gif

QUOTE(joreta @ 2011 02 20, 13:29)
...Sakiau reiks kokį savaitgalį varyt po apylinkes, į kadrų medžioklę  ax.gif

Ex,va tokiu medziokliu tai pavydziu blush2.gif kol kas negaliu sau to leist...
Atsakyti
Reklamose valgantys žmonės yra motyvuoti - ne dėl reklamuojamo produkto (neretai ir reklamuojamas visai ne maistas, nors reklamoje braškė tarp lūpų, šiaudelis, ar butelys).
Kadangi pagal Freudą (ir ne tik pagal jį) burna siejasi su anuo galu, taigi ir tokios reklamos yra užslėptai seksualizuotos, pritraukiančios akį rolleyes.gif Reklamų kūrimo kampanijoms jokie psichologai ar sociologai neprilygs, anie geriau žino pritraukimo būdus ir kas jiems patinka / nepatinka smile.gif
Atsakyti
Bandau rodyti lesyklą. Ar vertas dėmesio kadras? Norėjau parodyti, kokią gražią kepurę turi po nakties...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 14:28)
SM fotografija rolleyes.gif



ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2011 02 20, 13:29)
kai pamatau tokią odą lygią, skaisčią fotografijose, tai iškarto kyla klausimas: su PS?

sitoj kazkiek su PS manau daryta. bet siaip, jei nori sviesios odos, tai sviesa turi but priesais, o ne is sono. kai is sono, tai isryskeja visi nelygumai. o kai tiesiai sveicia, tai nusviesina ir veida. aisku, reik ziuret, kad nebutu ji tokia grynai tiesiogine. dar plati diafragma nubalina smile.gif
Atsakyti
Kitos tos pačios fotosesijos nuotraukos yra tiesiog bjaurios doh.gif

user posted image
http://www.flickr.co...in/photostream/

Atrodo žmogus taip gerai "piešia", o skonio neturi g.gif

Va kur estetiškas ir kartu seksualus valgymas
user posted image

user posted image

user posted image


Aš visad sakiau ko nenorėčiau fotografuoti - švenčių visokių ir pan., bet va reklamas fotografuoti norėčiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 20 vasario 2011 - 14:21
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 14:19)
Va kur estetiškas ir kartu seksualus valgymas

nu man tai vis tiek cia neestetiska biggrin.gif nemegstu as tokiu kadru
Atsakyti
as kai fotografavau, uzsiplepejau, ziurejom kaip sviesas geriau paderint ir t.t. o modeliukui atsibodo laukt, tai pradejo valgyt sokolada biggrin.gif pamaciau, sakau pala pala, visko nesuvalgyk biggrin.gif lotuliukas.gif tai padarem kelis kadrus su tuo sokoladu smile.gif man kazkaip zaismingai atrodo smile.gif bet va savo darbuose daugelio minusu nepastebiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 14:26)
as kai fotografavau, uzsiplepejau, ziurejom kaip sviesas geriau paderint ir t.t. o modeliukui atsibodo laukt, tai pradejo valgyt sokolada  biggrin.gif pamaciau, sakau pala pala, visko nesuvalgyk biggrin.gif lotuliukas.gif tai padarem kelis kadrus su tuo sokoladu smile.gif man kazkaip zaismingai atrodo smile.gif bet va savo darbuose daugelio minusu nepastebiu  doh.gif

tai parodyk kitu kadru. be sokolado biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 14:25)
nu man tai vis tiek cia neestetiska biggrin.gif nemegstu as tokiu kadru
Čia tie kadrai tik pavyzdys, yra geresnių, blogesnių, mintį pasakyt norėjau, greit pagūglinau. O apskritai tai čia skonio reikalas, bet reklamose veikia, o tai ir yra svarbiausia (na, toks tikslas).

Išsigleizojusios šokoladu šitaip nuotraukos reklamoje nepamatysi, arba tai padaryta menko biudžeto kampanijos. O daugiau kaip ir nelabai kam naudojamos tokios nuotraukos g.gif Sveikatai kokiai, bet ir tai, tai savotiška reklama - papildų ar paslaugų, ar šiaip gyvenimo būdo biggrin.gif

Nu gerai, įsijaučiau, nesibarkit biggrin.gif

Atsakyti