Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 12:27)
Rarity, man antra faina. Pirmoji nelabai, nes pagr. fotografas kažkur kairėje. Bet jei pirmos vestuvės, tai šaunuolė. Šiaip apskritai, kai kurias čia girti reikia, labai švarias foto pristatot. Liuks.


Ačiū smile.gif Man pirmoje patiko nuotaika jaunųjų. Taip, jie į Liną žiūrėjo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 00:05)
Taigi, paskutinė daina A.Mamontovo "Marso kanjonai".



na marsietis tai tikrai liuksiskas, bet va aplinka.....sesk - astuoni lotuliukas.gif

QUOTE(laurx @ 2011 02 20, 01:15)
Sveikos, idejau foto pratesimui i 1 grupe.


pakomentuosiu flirck

QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 08:40)
: pirma mintis iskart buvo: O Zirzilja nupiese Yvetinas lotuliukas.gif


kazi kodel g.gif biggrin.gif

QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 10:23)
As vel lendu su savo buitiakiskom nekokiom foto


man akys tokios labai dirbtinai isplestos, tas nepatinka, o visa kita gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 13:32)
Pakomentuokit, prasau, mano foto. Kas kliuna, ka keist?


as tai nezinau ka pasakyti, tik tai,kad zinau, jog valganciu gerianciu zmoniu fotkinti negalima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 14:00)


O čia slaptažodžio ar kaip reikia, manęs neprijungia... Aš labai norėčiau pasimokyti fotografuoti žmones, nes visai nebandžiusi... bet irgi labai prastai su laiku man. Ir turiu kol kas tik kit objektyva... nors kai tik leis galimybės bent 50 tuką įsigysiu. Labai daug dirbu. bet eji pavyks labai norėčiau atlėkti pafotografuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 12:39)
as tai nezinau ka pasakyti, tik tai,kad zinau, jog valganciu gerianciu zmoniu fotkinti negalima smile.gif

blink.gif na lyg mergaitei is burnos visokie farsai nekrenta biggrin.gif lotuliukas.gif man tai cia estetiskai tas valgymas atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 13:39)
as tai nezinau ka pasakyti, tik tai,kad zinau, jog valganciu gerianciu zmoniu fotkinti negalima smile.gif

šiaip tai galima valgančius geriančius fotografuoti. Tik yra žmonių, kuriems tokios foto nepatinka, pvz. man mano tokios foto labai net nepatinka.
O kai gerai atlikta, kodėl ne tarkim čia estetiška, gražu.

Vanilla, tavo nuotraukoje man spalvos iškart užkliuvo. Šitaip vos nukirpa ranka didesnė atrodo, nei išties yra. Na ir su kompozicija yra kur padirbėti

Sokejuke, prisijunk tiesiog į SM grupę flickr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 13:02
Yvette, o ka man reiktu keist, taisyt?

oi, nepamaciau, kad pakomentavot. Aciu uz pastabas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanillla: 20 vasario 2011 - 13:01
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 13:46)
blink.gif  na lyg mergaitei is burnos visokie farsai nekrenta biggrin.gif  lotuliukas.gif man tai cia estetiskai tas valgymas atrodo  ax.gif


nepusk akiu, rolleyes.gif tik pasakiau, ko as nedaryciau, estetiskai atrodo ar ne, krenta kazkas ar ne, nesvarbu smile.gif
Atsakyti
net akiu papust neleidzia biggrin.gif ot zirzalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 14:09)
nepusk akiu,  rolleyes.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:49)
2 ...  ax.gif
Papildyta:
Pasigirsiu  wub.gif  Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)


Sveikinu 4u.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:19)
Ačiū  wub.gif  wub.gif

Nešu pirmą kadrą kritikai  blush2.gif

user posted image



nuostabu,nors man gal šiek tiek per šviesu 4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 22:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

Jei tavęs nebūtų

kabinausi tiesiog už žodžių "įstengčiau aš sukurt tave". O idėja gimė pažiūrėjus piešimo smėliu video. Yvetinui patinka piešti, vat ir jis išbandė, tik su kava ir cukrum šįkart  smile.gif

user posted image


Be žado likau pasakiškai gražu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 13:58)

Sokejuke, prisijunk tiesiog į SM grupę flickr.


Ačiū bandysiu 4u.gif

Kaip tik draugė paskambino, maniškis serga tai eisim susitikt į kavinukę, bet galvoju prigriebsiu fotiką, gal lauke kur pasifotkint sutiks bigsmile.gif
Atsakyti
hihihi.gif
siandien gal iseisiu laukan daina pafotkinti, jeigu susitarsiu su mazuoju ir didziuoju vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Merginos gėda man blush2.gif Kaip rast sm grupę flickr, ar taip ir vadinasi sm grupė? neranda verysad.gif
Atsakyti