Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 09:40)
Verta verta dėmesio 4u.gif , tik sutinku su visa išsakyta kritika, šiek tiek yra neapgalvotų detalių...kai ką gal galima keisti PS pagalba.


ačiū už komentarą 4u.gif su PS dar tik spalvas ir šviesumą mokinuosi reguliuoti ax.gif toliau žengti dar nedrįstu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Forgete, man labai gražu, šviesu, švaru, gal jei antroj koliažo daly būtų daugiau lovelės fragmento, tada gal dar mažiau tie strypai trukdytų pirmojoje, tiesiog tos foto apsijungtų ir būtų aišku kas čia smile.gif

Stashiene, man patinka, kad modelis pasidažė akis. Pirma man labai trūko blakstienų ryškumo. Berods Tavo ten foto buvo, tikiuosi nieko nesupainiojau.. (čia kur merginos barė dėl neplautos galvos?)

O aš va kokį grožį turiu:

user posted image

Bet va kaip jį gražiai nufotkint? Vakar vargau gerą valandą, nu ir nieko gero nepadariau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine25: 18 vasario 2011 - 10:58
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 09:40)
o jei kaip paprasta, miela, švelnu.... wub.gif kas man kliūna - tai tie virbai...kadangi išvengti jų neįmanoma, tai man norėtųsi, kad jie nebūtų va taip per patį vidurį  g.gif bet kaži, kiek ten realiai įmanoma išlaviruoti prie tos lovytės neprarandant vaizdo, vaiko veiduko?

abar tai jau nieko neilaviruosiu, negaliu but antra karta toj pacioj vietoj. Bet ateity bandysiu smile.gif

QUOTE(vienintelė @ 2011 02 18, 10:11)
spalvos patinka ir šiaip ne visad bet dažniausiai atskiriu iš nuotraukos kad tavo, o tai manau smagu, bent jau man būtu smagu jei mano skirtusi

Aciu, na cia del tu mano nuotrauku tai prigyrei smile.gif
Turiu kita kur smakro daugiau, maziau kaktos, bet man sita lyg geriau tiko.

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 10:24)
Fonas yra balta medžiaga, bet pačio kambario sienos ryškiai žydros, galvoju, gal atsispindėjo tas žydrumas ant balto fono g.gif
Iš tikrųjų, jeigu pati  nežinočiau, kad fonas baltas, tai neerzintų tas žydrumas, bet kai žinau, man nepatinka...
Patiko, spalvos, lengvumas, abieju nuotraukų suderinimas.

o tu svietei su kokia blykste? siaip pati fotke tai man lyg melynuoja, bent jau mergyte.
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2011 02 17, 22:57)
labas vakaras,
o man va įdomi nuomonė apie šias žoles smile.gif

Na ...anuose žolytėse labai daug ką davė saulės šviesa, o šitos...gal kitu kampu reikėjo imt g.gif iš žemiau g.gif

QUOTE(joreta @ 2011 02 17, 23:04)
Iš vakarykšcios serijos koliažiukas kritikai

Gal antroje ta rožytę reiktų iš arčiau pafotkint? g.gif

QUOTE(stashiene @ 2011 02 18, 01:01)
ax.gif bandom ir vėl lysti į "dienos šviesą" biggrin.gif  blush2.gif lauksiu bet kokio komentaro ax.gif jei foto verta dėmesio ax.gif

Kol neperkaisčiau kitų komentarų, tai atrodė kaip ir nieko. Ypač kliūva tas nagas juodas mirksiukas.gif padirbėk su PS, pakeisk spalva mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 10:03)

O ką čia kritikuoti? mirksiukas.gif Mano akims viskas čia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 12:00)
o tu svietei su kokia blykste? siaip pati fotke tai man lyg melynuoja, bent jau mergyte.


Ne, čia visa šviesa pro langą krito. O geriau reikėjo su blykste?
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2011 02 17, 22:57)
labas vakaras,
o man va įdomi nuomonė apie šias žoles smile.gif

O man visai si smagi.. tokia minimalistine, susalusi ir ta istrizaine is zolyciu nuotraukai gyvumo suteikia... tik as daryciau tvarkingesne istrizaine ir truputuka virsaus bei desines pakirpciau...

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 10:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif

Na visai neblogai... Bet neliaupsinsiu, nes is taves jau norisi, kad butu puikiai smile.gif man vaikucio foto cia liuks ziurisi lovytes strypai nemaiso, bet karuseles foto, man nepatinka... gal kiek is zemesnio rakurso noretusi ja matyti ir siek tiek auksciau pacioje foto, nes dabar ji per zemai mano akimis...

Zydraake, taviske fgoto su dukryte tikrai melynuoja... bet tai tikrai gali sutvarkyti su PS... Cia speju vel nuo tavo sienu sitas efektas? smile.gif

Na zodziu ir as pagaliau ateinu su keleta nuotraukeliu... Patarsymui ir t.t.

user posted image

user posted image

Ir dar truputelis rudeniniu prisiminimu
user posted image
Atsakyti
Akasha dekui uz nuomone, man ji labai svarbi. Buvai ir esi tas zmogus i kurio darbus lygiavausi. Todel man dabar labai truksta tavo skatmenos unsure.gif Ir dabar ziuriu tavo jb nu ir nervuoji tu mane. Grizk kaaa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 10:57)

>  Stashiene, man patinka, kad modelis pasidažė akis. Pirma man labai trūko blakstienų ryškumo. Berods Tavo ten foto buvo, tikiuosi nieko nesupainiojau.. (čia kur merginos barė dėl neplautos galvos?)

> O aš va kokį grožį turiu:


> ačiū 4u.gif susipainiojai wink.gif ne mano mergaitė ten buvo smile.gif

> koks švelnumas, taip ir norisi po tuos žiedus pabraidyti wub.gif biggrin.gif

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 11:14)
Kol neperkaisčiau kitų komentarų, tai atrodė kaip ir nieko. Ypač kliūva tas nagas juodas  mirksiukas.gif  padirbėk su PS, pakeisk spalva  mirksiukas.gif

ačiū už komentarą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 11:34)
Na zodziu ir as pagaliau ateinu su keleta nuotraukeliu... Patarsymui ir t.t.

pirma nuotrauka man VAU bigsmile.gif ...negaliu atsižiūrėti...labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 11:57)


Bet va kaip jį gražiai nufotkint? Vakar vargau gerą valandą, nu ir nieko gero nepadariau...


na nepasakyčiau, kad jau visai nieko gero nepavyko padaryti smile.gif
Atsakyti
Joreta, man visai nesiziuri, ir nuvytusi roze visai neidomu (apskritai kalbant) blush2.gif Dabar paieskojau, tai tik pora idomesniu nuotrauku radau 1, 2

QUOTE(stashiene @ 2011 02 17, 23:01)
ax.gif bandom ir vėl lysti į "dienos šviesą" biggrin.gif  blush2.gif lauksiu bet kokio komentaro ax.gif jei foto verta dėmesio ax.gif


turi grazu ir gera modeli, praktikuokis 4u.gif Emocija isreiksta
Kvadratas netinka, apacios truksta, pirmiausia i akis krenta neskanus sokoladas, kaip jau minejo- nagu spalva kliuva, auskarai margi...
Ir su veidu kazkas daryta? kampuota truputi...


QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 08:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif


Koks lengvumas wub.gif
Trecdalis virs galvos (desinej pirmos nuotraukos pusej)tuscias ir nieko nesakantis, gali pabandyti nukirpti, gal turi kitaip kadruota nuotrauka?
Antra nuotrauka tokai tiesiai ziurint- pabandyk paieskoti kitu kampu- is virsaus idomiai ziurisi.

QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 08:15)
Bandau kazkokiais budais centravima isgrust is nuotrauku doh.gif va,cia ka daryt,alkune kirpt? bet ar nebus tada ta nukapota ranka berysio? unsure.gif kas dar negerai?


Horizontaliai pabandyk ax.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 09:57)
O aš va kokį grožį turiu:


Gal sharpo daug dejai? kazkoki lapeliu krastai pasidvejine g.gif ir koki nustatymai? gal ryskumo zona padidink truputi, siaip patinka svelnumas, sviesumas 4u.gif
Atsakyti
Laukine, man tai labai grazu, tik gal ciut ciut gelsvumo to maziau deciau 4u.gif
Akasha, nezinau bet man jb biski tamsus, bet antroj nuotraukoj save vaikystej matau biggrin.gif

Kazkada netycia radau Erikamajos flikr'e kelias nuotraukas ir uzsiprasiau kad man ta pati numegztu biggrin.gif Tai viena mezgini rodau ant savo bandomosios zuikytes biggrin.gif

user posted image

user posted image

o gal geriau spalvota? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersė: 18 vasario 2011 - 12:07