Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 09:23)
As vel lendu

bigsmile.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 10:15)
Gerai.Neturiu prie ko kibt.Saunuole:)

Eik tu,rimtai? Sirdziai balzamas -tavo zodziai ax.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 10:19)
žinok man visai netrukdo, kad nesišukavus, nesiprausus ir t.t. Neužspausta. Mano skoniui kontrasto mažoka ir per šviesi, bet čia tik man, kaip tau, turi pati atrasti. Patarimas kitam kartui, ir drabužius apsižiūrėk prieš fotografuodama. Tie džemperiukai, rodos kuriuo apsivilkusi esi, šilti, bet juodai baltose foto nefotogeniški. Spalvotose, jei ryškūs kokie, tai vėlgi būtų skonio reikalas ir priklausytų nuo to kaip pateikta.
Tau tiktų portretas, kai tiesiai į objektyvą žiūri, užsidėk ką nors tik su petnešėlėm. Tarkim jei horizontaliai fotografuosi, tai komponuok save kur nors vos dešiniau. Kokia nors užšaldyta poza, kaip kad skulptūros  smile.gif

Aciu,bandysiu kita kart pasiruost fotografavimuisi,dabar tiesiog ekspromtu gavos,ejau skalbinius is skalbiankes i dziovykle sumest,ogi ziu,siena prie lango vonioj fotogeniska,nu ir pasistaciau fotika tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 10:21)
bigsmile.gif  Šaunuolė  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 11:30)
ogi ziu,siena prie lango vonioj fotogeniska,nu ir pasistaciau fotika tongue.gif


išnaudok tą sieną smile.gif Tarkim padaryk tris portretus per vieną dieną. Ryte, apie pietus ir po pietų. Prie tos pačios sienos. Įdomu kaip keisis šviesa, ką gausi.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 20:18)
user posted image
Čia pasidžiaugimui.


airv, ši tavo foto man gražiausia iš tavųjų 4u.gif Labai patinka panelė, kadravimas, kvadratas, spalvos ir tos supintos kasos wub.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 22:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

Jei tavęs nebūtų

kabinausi tiesiog už žodžių "įstengčiau aš sukurt tave". O idėja gimė pažiūrėjus piešimo smėliu video. Yvetinui patinka piešti, vat ir jis išbandė, tik su kava ir cukrum šįkart  smile.gif

user posted image


Labai taikliai sakyčiau užsikabinai. O jau piešinys wub.gif Man gal kiek šviesesnės norėtųsi foto, na nežinau, va toks mano pastebėjimas rolleyes.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 00:05)
Taigi, paskutinė daina A.Mamontovo "Marso kanjonai".
Nesu patenkinta šita, bet yra kaip yra. Turėjau idėją daryti koliažą iš devynių foto - devynių teksto eilučių. Bet gavosi tik taip. Nuostabi daina, myliu ją. Gal kada nors...
user posted image


O čia patiko marsietis, aplinka tokia ne marsiška, labai mano kaimo pievynus primena, neužpyk tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 20, 10:40)
airv, ši tavo foto man gražiausia iš tavųjų 4u.gif Labai patinka panelė, kadravimas, kvadratas, spalvos ir tos supintos kasos wub.gif

man tai si airv foto labai labai.. vis griztu ir griztu pasiziuret smile.gif ir kas fainiausia, kad viskas taip paprasta, nieko nera papildomo, bet taip zuper ziurisi. niekaip nesuprantu, kaip galima taip graziai ta sviesa, gyli isgaut. issisaugojau jau kompe, nereiks vis ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Airv, gal turi dar ką užslėpusi? ax.gif
Atsakyti
Tik norejau idet foto kritikai, atsiverciu pirma temos puslapi, o ten mano nuotraukos dvyne biggrin.gif tikrai stashienes foto nemaciau, kai fotkinau smile.gif
user posted image

Atsakyti
Yvette, nuostabus paveikslas. Nerealu wub.gif
Airv, portretukas dieviško grožio wub.gif
Burka, liuks, šauniai tobulėji 4u.gif

Tik porą paskutinių psl peržvelgiau blush2.gif
Vakar vestuves fotografavom karsta.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 11:49)
Tik porą paskutinių psl peržvelgiau  blush2.gif
Vakar vestuves fotografavom  karsta.gif

oo, cia jau tos jusu su Ieva vestuves buvo? kaip sekes? sunku buvo?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 12:02)
oo, cia jau tos jusu su Ieva vestuves buvo? kaip sekes? sunku buvo?


Su Lina fotkinom. Net nežinau ar sunku, bet smagu. Aišku, rezultatai nedžiugina, bet tikiuosi, kad nenužudys mūsų jaunieji biggrin.gif
Atsakyti
Joreta, Laukine, Žydraake, ačiū, kad pastebėjot ir marsietį. Žinau, kad susimoviau, bet truputį liūdna, kad tiek čia tiek flickr, peržiūrėta daug kartų, na o vat nepasakot Yvette, sėsk du, susimovei. Visada rašau, ką galvoju apie visų foto, tikiuosi ir savo nuotraukom to paties. Et.

Rarity, man antra faina. Pirmoji nelabai, nes pagr. fotografas kažkur kairėje. Bet jei pirmos vestuvės, tai šaunuolė. Šiaip apskritai, kai kurias čia girti reikia, labai švarias foto pristatot. Liuks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 12:30
Pakomentuokit, prasau, mano foto. Kas kliuna, ka keist?
Atsakyti