Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 00:02)
Yvete, žinai ką... Užsimaniau rudo atspalvio  toj nuotraukoj, kur pavydžiu g.gif  Gal ir tiktų, sakai kava...  rolleyes.gif

gal ir tiktų, bet netonuosiu smile.gif

Taigi, paskutinė daina A.Mamontovo "Marso kanjonai".
Nesu patenkinta šita, bet yra kaip yra. Turėjau idėją daryti koliažą iš devynių foto - devynių teksto eilučių. Bet gavosi tik taip. Nuostabi daina, myliu ją. Gal kada nors...
user posted image

p.s. kieno ši daina, ir pirma, kuriai blondinę suruošiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 23:15
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 23:05)

Taigi, paskutinė daina


Man labai gražu čia j/b. Ar čia darei kaip mumis mokei?
Atsakyti
Ievuki, kojyčių nepakomentavau. Na gražiai, išties. O jei labai kabinėtis, tai griūna į dešinę..

Vi.Kri nuostabioj vietoj atostogavot

Alexso
labai fainas portretas, tikrai. Su spalvom ką nors darei?

Zirzilija kėdės atlošas maišo, o ir foto apskritai nelabai ax.gif

Joreta pirmoje foto spalvos sugrybavo. Ir dar apačios daugiau norisi, dabar kaip nukirptas kakliukas atrodo.
Antroje žvilgsnis į objektyvą tai pritrenktų. Būtų ohoho. Kokios akys. Ką ji ten pamatė.
Trečioji nelabai.
O ryto ekstrymas tai toks į mėlynumą smile.gif

Laukine neverčiau, iškart jb.
Atsakyti
QUOTE(ASTYT€ @ 2011 02 19, 22:58)
l
Joreta pirmoje foto spalvos sugrybavo. Ir dar apačios daugiau norisi, dabar kaip nukirptas kakliukas atrodo.
Antroje žvilgsnis į objektyvą tai pritrenktų. Būtų ohoho. Kokios akys. Ką ji ten pamatė.
Trečioji nelabai.
O ryto ekstrymas tai toks į mėlynumą  smile.gif


4u.gif ačiū
1 foto, tai paskutiniai saulės spinduliai apšvietė, tai ir spalva tokia blush2.gif O dėl kadravimo drinks_cheers.gif kalta.
Ai. čia aš ją linksminau, ka tokia rimta nebūtų, tai ir vartėm akis abidvi lotuliukas.gif
Kad 7 val. iš miško išvažiavus tokis jau apšvietimas beliko, nuo to mėnulio, kuris man labai gražus buvo ir dėl kurio tiek adrenalino gavau.
Marsietis geras thumbup.gif , bet Marsas man nelabai...per daug žolės
4u.gif ačiū Rita Gude, man irgi vienodos tos rytinės foto, bet nors vieną norėčiau prisijaukint ax.gif O spalva - natur prieš aušrą mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Yvette.
Ir pasakyk Yvettinui, kad turi labai seksualius riešus.
Atsakyti
Sveikos, idejau foto pratesimui i 1 grupe. Toliau tesia Viktorija.a.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2011 02 20, 01:02)
Marsietis geras  thumbup.gif , bet Marsas man nelabai...per daug žolės


ech, išties susimoviau. Va Meadow ką tik skype brūkštelėjo kaip ji įsivaizduoja, tikiuosi ir išpildys smile.gif turėtų gerai atrodyti.

Tiesa, dėl tos naujos diskusijos flickr. Tikrai nieko daugiau nepasakysiu apart to, kad parodysiu foto, tiesiog klasikinį portretą, ir papasakosiu kaip galima tai padaryti. Taigi, visiškai žaliem portretuose ir tikrai neįdomu tiem, kas jau moka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 00:50
Labs rytukas 4u.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 21:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

Abstulbus sedziu nuo grozio wub.gif pirma mintis iskart buvo: O Zirzilja nupiese Yvetinas lotuliukas.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 20, 00:05)
Ačiū Yvette.
Ir pasakyk Yvettinui, kad turi labai seksualius riešus.

lotuliukas.gif

QUOTE(laurx @ 2011 02 20, 00:15)
Sveikos, idejau foto pratesimui i 1 grupe. Toliau tesia Viktorija.a.

Vau,kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
As vel lendu su savo buitiakiskom nekokiom foto blush2.gif bet ka darysi,reik gi rodytis,kad patarimu,pamokymu sulaukt tongue.gif
Va,lendu su sita,cia as serganti,nesisukavus,nesidazius ir ko gero net nesiprausus tongue.gif bet kritikos laukiu rolleyes.gif ko gero vel per daug suspausta? kas dar? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 20:18)
Labai pritariu Yvetei dėl lipimo per save.
Man patinka kai brangūs žmonės džiaugiasi nuotraukomis.
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau  wub.gif
user posted image
Čia pasidžiaugimui.

Nu nerealus portretukas... wub.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 22:36)

Pasakiskai.... wub.gif Nu labai negrazu is mano puses, bet uzpavydejau baltu pavydu blush2.gif nerealiai igivendinta.... ir is kur pas tave tiek graziu minciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kaip as myliu jus ir kaip smagu ziureti i tokius grozius....
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 09:23)

Gerai.Neturiu prie ko kibt.Saunuole:)
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 20, 10:23)
As vel lendu su savo buitiakiskom nekokiom foto blush2.gif bet ka darysi,reik gi rodytis,kad patarimu,pamokymu sulaukt tongue.gif
Va,lendu su sita,cia as serganti,nesisukavus,nesidazius ir ko gero net nesiprausus tongue.gif bet kritikos laukiu rolleyes.gif ko gero vel per daug suspausta? kas dar? blush2.gif

žinok man visai netrukdo, kad nesišukavus, nesiprausus ir t.t. Neužspausta. Mano skoniui kontrasto mažoka ir per šviesi, bet čia tik man, kaip tau, turi pati atrasti. Patarimas kitam kartui, ir drabužius apsižiūrėk prieš fotografuodama. Tie džemperiukai, rodos kuriuo apsivilkusi esi, šilti, bet juodai baltose foto nefotogeniški. Spalvotose, jei ryškūs kokie, tai vėlgi būtų skonio reikalas ir priklausytų nuo to kaip pateikta.
Tau tiktų portretas, kai tiesiai į objektyvą žiūri, užsidėk ką nors tik su petnešėlėm. Tarkim jei horizontaliai fotografuosi, tai komponuok save kur nors vos dešiniau. Kokia nors užšaldyta poza, kaip kad skulptūros smile.gif

Laurx, fainas tavo pratęsimas. Aš kai nepagydoma kvadratu tai pakarpyčiau gerokai smile.gif ber ir šiaip gražu. Spalvos tikrai atgaiva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 10:20