Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Prašau nuomonės apie šituos portretus. Modeliukas - dukra, kažko tokia nelinksma buvo. Galimybės fotkint iš toliau neturėjau, nes šviesiausias kambarys miegamasis, o ta keista spalva, tai saulė vakarinė wub.gif user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 19, 22:47)
oi, daina man tai grazi biggrin.gif ne balalaika gi biggrin.gif bet video tai uzmuse biggrin.gif

o foto laaabai.. ypac tas kampas toks, tarsi pati piestum ir fotkintum smile.gif

Atidaviau savo mylimą dainą, kad išgelbėtų Yvetė, nes kai pamačiau video, galvojau nugriūsiu ir niekada nebeprisikelsiu.
Kai siunčiau ją, neleidau video net žiūrėt, bijojau, kad žmogui kas nenutiktų lotuliukas.gif .


Yvete, dėkoju Tau ir Tavo Yvetinui wub.gif
Daugiau pasiskiau flickre ir žinoma į žvaigždes!!!
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 22:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą



NA FANTASTIKA, daugiau neturiu ka pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti
Oij kaip viskas painu .. ..
Radau instrukcijas, bandau spaudyti .. niu sunkiai blink.gif
Fotoaparatas atrodo toks sudėtingas blush2.gif

Nebežinau nuo ko pradėti unsure.gif
Nuo ND ? g.gif
Visą dieną skaitau .. kol kas sunkiai sekasi verysad.gif

Iš tiesų man svarbiausia išmokti fotografuoti daiktus .. Na būtų gerai pirmiausiai to išmokti .. Ar aš per daug skubu ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 19 vasario 2011 - 22:38
Yvette, puiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 02 19, 22:36)
Oij kaip viskas painu .. ..
  Ar aš per daug skubu ?  4u.gif

kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių mirksiukas.gif
o čia kas gavos iš mano ryto extrymo
user posted image
daugiau tai čia, jei turėsit laiko ir noro, tarkit žodelį 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 02 19, 22:36)

Iš tiesų man svarbiausia išmokti fotografuoti daiktus ..  Na būtų gerai pirmiausiai to išmokti .. Ar aš per daug skubu ?  4u.gif


Daiktų fotkinimui praverstų specialus apšvietimas....
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus. Bet ir pakritikuokit.
Įkėliau į flickr ketvirtos grupės žaidimo paskutinę foto. Nieko originalaus, bet nenoriu užtempti, o kol kas laiko kažkam kitam neturėsiu. Tik nenoriu čia kelti tos foto, nesupykit.
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau  wub.gif

Pirmiausia reikia išmokti fotografuoti, o tada jau rinktis savo stilių. O tu tą sau gali jau leisti, nuostabu viskas čia 4u.gif

Yvete, puikiai. Vėl pavydžiu biggrin.gif


monikutei įdedu, kartu noriu pasidžiaugti, kad tokioj tamsumoj išgavau tokį šviesų kadrą bigsmile.gif
PABRĖŽIU, neieškokit čia menų ir fokusų, nuotraukos net netvarkiau, nes trinsiu lauk, bet ji man pavyzdinė, nes: tamsuma svetainėj, o ISO 200, be blykstės, išlaikymas - 0,3, exposure c -0,7; f. 4 (plačiau neturiu). Vnz kodėl dedu nuotrauką, todėl, kad noriu pasidžiaugti, nes man čia techninis laimėjimas alc.gif Tik pasakykit kas nors, kad čia nesšviesu laugh.gif Man, pavyzdžiui, šviesu biggrin.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 19 vasario 2011 - 22:56
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)
Čia pasidžiaugimui.

labai graži nuotrauka wub.gif net norisi jai atgal šyptelti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 21:36)


Nuostabu.
QUOTE(erikae @ 2011 02 19, 22:36)
Oij kaip viskas painu .. ..
Radau instrukcijas, bandau spaudyti .. niu sunkiai  blink.gif
Fotoaparatas atrodo toks sudėtingas  blush2.gif

Nebežinau nuo ko pradėti  unsure.gif
Nuo ND ?  g.gif 
Visą dieną skaitau .. kol kas sunkiai sekasi  verysad.gif

Iš tiesų man svarbiausia išmokti fotografuoti daiktus ..  Na būtų gerai pirmiausiai to išmokti .. Ar aš per daug skubu ?  4u.gif

Pradek nuo instrukcijos.Nuo ND.
Atsakyti
Yvete, žinai ką... Užsimaniau rudo atspalvio toj nuotraukoj, kur pavydžiu g.gif Gal ir tiktų, sakai kava... rolleyes.gif
Atsakyti