Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 20:36)

drinks_cheers.gif man ir patinka, nors siaip portretu ir nelabai moku komentuot
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 19, 18:45)
Paprasta, sveikinu su pasiekimais konkurse  4u.gif ir kūdikėlis tavo super...labai labai tokia skaisti yra tyra šita foto  wub.gif



Dėkui 4u.gif
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)
Labai pritariu Yvetei dėl lipimo per save.
Man patinka kai brangūs žmonės džiaugiasi nuotraukomis.
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau  wub.gif



Nuostabu wub.gif

QUOTE(eurikaite @ 2011 02 19, 19:26)
ir as noreciau , tik kente gyvenu  smile.gif
paprasta saunuole  4u.gif



Dėkui
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau 

nuostabi foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 19, 15:42)
Ir as Londone  bigsmile.gif gal pavyktu susiderinti?  ax.gif




QUOTE(eurikaite @ 2011 02 19, 18:26)
ir as noreciau , tik kente gyvenu  smile.gif


Aš šiaurės Londone. Kur jūs? Gal tikrai pavyktų susiderint?

Paprasta, jungiuosi prie pagyrų. Švari, skaidri nuotrauka 4u.gif Bet ir vieną pastabėlę turiu: man norisi kadrą patiesint, kad leliuko galvytė nebūtų žemiau už kojytę, nes dabar nuotrauka šiek tiek į dešinę pasvirus, atrodo, kad lelius čiuožia iš kadro galva žemyn. Tegu ir labai nestipriai.
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2011 02 19, 21:03)


Paprasta, jungiuosi prie pagyrų. Švari, skaidri nuotrauka  4u.gif Bet ir vieną pastabėlę turiu: man norisi kadrą patiesint, kad leliuko galvytė nebūtų žemiau už kojytę, nes dabar nuotrauka šiek tiek į dešinę pasvirus, atrodo, kad lelius čiuožia iš kadro galva žemyn. Tegu ir labai nestipriai.


dėkui už pastabą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)

Čia pasidžiaugimui.



Labai gerai parašei. Man šita foto pati gražiausia iš Tavo rodytų smile.gif Nors kolūkietė labai patiko, bet ji visgi slogi. Gal tokioms foto atatinkamos nuotaikos reikia, kartais labai gera pažiūrėt į tokias nuotraukas.. O šita man tokia tyra jaunystė, net kvepia, atrodo nekaltumu, vasara, šienu ir pirmaisiais bučiniais... Ak... wub.gif
Parodyk dar kas ne Tavo skonio savo darbų? ax.gif
Atsakyti
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

Jei tavęs nebūtų

kabinausi tiesiog už žodžių "įstengčiau aš sukurt tave". O idėja gimė pažiūrėjus piešimo smėliu video. Yvetinui patinka piešti, vat ir jis išbandė, tik su kava ir cukrum šįkart smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 21:39
Nuostabu.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 21:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą


wow bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 21:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

oi, daina man tai grazi biggrin.gif ne balalaika gi biggrin.gif bet video tai uzmuse biggrin.gif

o foto laaabai.. ypac tas kampas toks, tarsi pati piestum ir fotkintum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 21:36)
Iliustruoju Frederikos siūlytą dainą

Jei tavęs nebūtų

kabinausi tiesiog už žodžių "įstengčiau aš sukurt tave". O idėja gimė pažiūrėjus piešimo smėliu video. Yvetinui patinka piešti, vat ir jis išbandė, tik su kava ir cukrum šįkart  smile.gif

user posted image


cia jusu visa seima tokia apdovanota? bigsmile.gif
flirke emiau i favoritus.. tiesiog labai labai patiko..

Airv, nuotrauka labai faina smile.gif o tas stilius.. na jis tavo - nes nuotrauka tavo.. fotkini taip kaip jauti , kaip eina is gludumos.. viena diena eina slogiai.. kita sviesiai smile.gif

paprasta, grazi foto, bet man ir norisi patiesint, kazkaip lenkiu galva..

Robobebrai, saunuolis tu smile.gif jau uzsikabinau, ir tikiuosi pavyks greitai igyvendint smile.gif
Atsakyti
Yvette 4u.gif Ir Yvetinui 4u.gif piešinys thumbup.gif
Atsakyti