Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:19)
Nešu pirmą kadrą kritikai  blush2.gif

kaip pirmąkart fotografuodama kūdikėlius puikiai susitvarkei. Mane džiugina tai, kaip pristata savo darbus. Tokie švarūs, be jokių nereikalingų detalių.
Rodos pati minėjai, kad kitąkart bandysi priverti daugiau diafragmą, tai vat ir aš tą patį bandyčiau. Ir dar šioje foto man nors mažiausios užuominos apie kairę rankutę norisi.
Bet šaunuolė, rodyk dar smile.gif

Atsakyti
ND5 (dirbtinis apsvietimas)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 02 19, 18:15)
Pakartoti abu variantus ir natūralaus apšvietimo ir dirbtinio?
Nu nemyliu aš to savo objektyvo, nes prie "atvirų dienos šviesai" langų gaunasi tamsios foto  verysad.gif  šūdas..... o kelti ISO nepatinka  unsure.gif
Aš kaip maža pieška, didesnei pieškai patarsiu biggrin.gif
Pažaisk su ratuku (režimais ar kaip ten jie vadinasi) ir išlaikymu ir dar kažkokiu ten EV ar kas ten hihihi.gif nu žodžiu, žaisk., bandyk viską visaip.
Jei bus laiko, parodysiu kokiu šviesumo gavosi nuotrauka vakare kambaryje, kur įprastai jokios nuotraukos neišeidavo. Taigi bandžiau visaip, žaidžiau ir gavosi šviesios nuotraukos ir su ISO 200, net žadą atėmė doh.gif Išlaikymas buvo 1/5; -1.0--0,7 kažkoks ten +- (amžiais nesusigaudau kas ten, gal tas EV) ir ant SV režimo. 100 mm-120 mm atstumas. Pasaka. Šviesu. Aišku, juk objektyvai skirtingi, gali tau visai kitaip būt, bet bandyk. Aš jau radau bent vieną derinuką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 19 vasario 2011 - 18:43
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 18:24)
kaip pirmąkart fotografuodama kūdikėlius puikiai susitvarkei. Mane džiugina tai, kaip pristata savo darbus. Tokie švarūs, be jokių nereikalingų detalių.
Rodos pati minėjai, kad kitąkart bandysi priverti daugiau diafragmą, tai vat ir aš tą patį bandyčiau. Ir dar šioje foto man nors mažiausios užuominos apie kairę rankutę norisi.
Bet šaunuolė, rodyk dar  smile.gif


Dėkui už pastabas ir komentarą 4u.gif Pabandysiu dar ką nors gražaus rasti, bet labai džiaugiuosi pati, nes dabar žinosiu, kur dariau klaidas ir kitą kartą stengsiuosi jų nekartoti thumbup.gif
Atsakyti
Paprasta, sveikinu su pasiekimais konkurse 4u.gif ir kūdikėlis tavo super...labai labai tokia skaisti yra tyra šita foto wub.gif

o aš kabliuojuos ant alabamos žaidimo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 19 vasario 2011 - 18:50
QUOTE(gotte @ 2011 02 19, 18:45)
[
o aš kabliuojuos ant alabamos žaidimo tongue.gif

Aha ir tuoj mane aplenks biggrin.gif
Atsakyti
Labai pritariu Yvetei dėl lipimo per save.
Man patinka kai brangūs žmonės džiaugiasi nuotraukomis.
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau wub.gif
user posted image
Čia pasidžiaugimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 19 vasario 2011 - 19:25
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 20:18)
Labai pritariu Yvetei dėl lipimo per save.
Man patinka kai brangūs žmonės džiaugiasi nuotraukomis.
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau  wub.gif

Čia pasidžiaugimui.

tikrai, kad pasidžiaugimui. Tavo stiliaus ar ne, bet gražiai. Labai. Dažniau ją fotografuok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 19, 15:42)
Ir as Londone  bigsmile.gif gal pavyktu susiderinti?  ax.gif



ir as noreciau , tik kente gyvenu smile.gif



paprasta saunuole 4u.gif

airv grazus portretukas , spalvos ir poza smile.gif

Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 19:18)
Labai pritariu Yvetei dėl lipimo per save.
Man patinka kai brangūs žmonės džiaugiasi nuotraukomis.
Pvz mano dukterėčia smile.gif Nuotrauka nėra mano stiliaus, bet kiek jai laimės suteikiau  wub.gif

oi kaip man grazu.....
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 19, 19:06)
labas smile.gif
na tikiuosi, kad neprazioplinau dar foto Robobebro biggrin.gif


nu as kaip ir idejau jau, tai gaunas kad prazioplinai biski kol cia rasei biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2011 02 19, 20:18)

Čia pasidžiaugimui.


be zodziu 4u.gif
Atsakyti