Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:19)


Dažniausiai nekomentuoju nieko, kadangi temoje mažai dalyvauju (nors skaitau viską biggrin.gif) ir mano komentarai veikiau niekam neįdomūs. Pastebiu, kad laaaaaabai dažnai giriamos kūdikių foto, kai jose tikrai yra prie ko prikibti.

Bet ši... paprasta, šita foto yra tobula. Švari, švelni, jauki, kadravimas geras. O jau akys, akys tiesiog spindi. labai labai labai. 1000 kartų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hazelnut: 19 vasario 2011 - 15:40
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:49)
2 ...  ax.gif
Papildyta:
Pasigirsiu  wub.gif  Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)

Dideliausi sveikinimai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ta nuotraukele verta ten buti...

QUOTE(Alexso @ 2011 02 19, 16:05)
O aš tik sirgdama galiu daugiau su jumis pabendrauti bei savo mažuosius "pakankinti'.
Lauksiu komentarų  ax.gif

Pirmiausiai tai sveikateles tau..... nesirk... 4u.gif
Del portretuko tai liuks... tik truputeli sviesiau noretusi.... bet siaip liuks...

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:19)
Ačiū  wub.gif  wub.gif

Kolkas susilaikau.... Lauksiu kol visas sukelsi smile.gif As jau ispizdejau nuo tavo groziu, tai ir cia kazko toookioooo norisi smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Hazelnut 4u.gif

Akasha, nu su kūdikėliais sunkiau man tokiais... Pačiai kažko tokio norėjosi... bet, manau, kad antrą kartą būtų geriau blush2.gif Žinau jau bent kaip kitaip daryčiau blush2.gif
Atsakyti
Paprasta,sveikinimai del kalendoriaus 4u.gif o nuotraukyte,ex,nerealiai,man isvis tavo darbai tokie faini,kyla noras lekt kazka fotkint,i juos ziurint ax.gif sauniai darbuojies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexso @ 2011 02 19, 16:05)
Lauksiu komentarų  ax.gif
user posted image


O mane domina nustatymai ir koks apšvietimas buvo?
Labai ryškios ir kartu išraiškingos akys gavosi 4u.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:19)
Nešu pirmą kadrą kritikai  blush2.gif

user posted image


Aš tai mamiškai įvertinsiu: miela, švelnu, gražu, rėminčiau ant sienos.
Papildyta:
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:49)
Pasigirsiu  wub.gif  Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)


Pamiršau gi pasveikinti 4u.gif Tik tos nuotraukytės niekaip neatrandu, kad pažiūrėti ax.gif

paprasta, žinai, aš vis prisimenu tavo prisistatymą pas federicą "aš paprasta, bet ne prasta" biggrin.gif Tai va, man labai gražu žiūrėti, kaip per tą laiką, kai aš atėjau į forumą, tu taip patobulėjai. Man patinka tavo fotografijos 4u.gif Patinka taip, kad norisi į jas lygiuotis.
Atsakyti
paprasta, čia už pasiekimus 4u.gif
Leliukas superiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:50)
Akasha, nu su kūdikėliais sunkiau man tokiais... Pačiai kažko tokio norėjosi... bet, manau, kad antrą kartą būtų geriau  blush2.gif  Žinau jau bent kaip kitaip daryčiau  blush2.gif

Zinoma, kad kiekviena karta vis geriau padarysi.... ZInau, kad gali ir sugebi ir puikiai visur susitvarkai... Pirma karta visada sunkiau wink.gif

Nieko as irgi va ryt turesiu baisu isbandyma smile.gif Varysiu savo nuolatini modeliuka fotografuoti, metuku proga.... Blin dar nespejo isryskinti juostos is mano fotiko, tai nemaciau rezultatu, kas man gaunasi su manuliniu fokusu, tai va ir kakoju i kelnes, kas rytoj bus ir kaip gausis.... ai nu tik man ramu, kad jei ir nesigaus, tai pakartot galesim smile.gif Kaip tik ir mamyte nestuke dar bus... tai vat gera proga bus pasitikrint, kaip as ten grybauju ar ne blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 19 vasario 2011 - 16:37
QUOTE(Terezza @ 2011 02 19, 11:04)
Kaip norėčiau jungtis prie pamokėlių.... Tikkad toli aš, Londone.... verysad.gif

Ir as Londone bigsmile.gif gal pavyktu susiderinti? ax.gif

Paprasta, sveikinimai 4u.gif

Leliukas wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms- aš džiaugiuosi, kad jums patinka mano nuotraukėlės wub.gif Ir į klausimą, kodėl mane traukia fotografija, dabar jau drąsiai galėčiau atsakyti: "Nes aš nešu džiaugsmą ne tik sau, bet ir tiems, ką fotografuoju"... wub.gif

Akasha, tu tikrai susitvarkysi- labai lauksiu kadrų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 14:49)
Pasigirsiu  wub.gif  Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...   blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)


Oj kaip faina, sveikinu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 19 vasario 2011 - 16:45
QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 19, 16:20)

Pamiršau gi pasveikinti 4u.gif Tik tos nuotraukytės niekaip neatrandu, kad pažiūrėti ax.gif



Ši 4u.gif
http://fotokudra.lt/...4&nav=aut&page=
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 14:41)
Pirmiausiai tai sveikateles tau..... nesirk... 
Del portretuko tai liuks... tik truputeli sviesiau noretusi.... bet siaip liuks...

Ačiū labai labai, jau po truputį gerėja smile.gif O vaikas be antibiotikų tai niekaip neišsisuko, dėl to toks ir bliednas biggrin.gif
Įkeliu šviesesnį variantą, taip turbūt geriau. Pirmam norėjau tokią niūresnę nuotaiką atskleisti, bet dabar pati matau, kad šviesiau yra gražiau. Ačiuks, Akasha, tu kaip visada teisi 4u.gif

user posted image

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 19, 15:20)
O mane domina nustatymai ir koks apšvietimas buvo?
Labai ryškios ir kartu išraiškingos akys gavosi 4u.gif


ISO 200, išl. 1/60, f/1.4, niūri diena (tiksliau pavakariai), šviesa pusiau šonu nuo veliukso lango 4u.gif Lyg ir viskas smile.gif O pabaigai tvarkyta su L'roomu mirksiukas.gif

QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 15:31)
Nieko as irgi va ryt turesiu baisu isbandyma :

Manau, kad puikiai susitvarkysi, turi gerą akį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexso: 19 vasario 2011 - 16:52