Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos,

Bandau Jungtis į jūsų būrį.
Pirmiausiai einu skaityti 1 psl Labai daug informacijos doh.gif Bet matau, kad labai naudingos bigsmile.gif

Tikiuosi pagelbėsit jei ko nors nesuprasiu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2011 02 19, 14:30)
O su kokia diafragma fotografavai?


2 ... ax.gif
Papildyta:
Pasigirsiu wub.gif Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)... blush2.gif blush2.gif blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:49)
Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)


Wow! Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 14:49)
Pasigirsiu  wub.gif  Mano miestelio fotografų klubas yra paskelbęs konkursą: siunčia nariai kiekvieną mėnesį fotografijas ir gale mėnesio sudaryta komisija renka mėnesio nuotrauką. Bus atrinkta 12 nuotraukų- gale metų atspausdins kalendorių su jomis... Tai va... Sausio mėnesio kalendorių papuoš mano nuotrauka (mergaitė burbuliuota su gėlytėmis)...  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif Labai džiaugiuosi (vienas iš komisijos narių Z. Bulgakovas)

Sveikinu.Tikrai labai maloni naujiena wub.gif
Atsakyti
Paprasta, sveikinu, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 14:49)
Pasigirsiu  wub.gif 

spaudžiu dešinę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 10:17)

va tarkim sitoji man ziauriai patinka, bet langas isdeges, jeigu bandau nuimti isdegima, visa foto tamseja

Šita jau geriau.

QUOTE(Alabama @ 2011 02 19, 11:47)

As labai noreciau su tavim susitikiti.

O aš jau nagus graužiu, prieš pat meet'ą susirgau labai labai... verysad.gif Kada bus kita tokia proga??? mirksiukas.gif O jei dar Antajo prisijungtų, norėčiau žiauriai žiauriai bigsmile.gif

QUOTE(Vi.Kri. @ 2011 02 19, 13:14)

Dalinuosi savo atostogų akimirka


Labai skaidru, malonu žiūrėti 4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 13:16)
manau bus truputį crazy variantas, o jei pagal Yvetiną tai apskritai 

ax.gif Na, na, jau nekantrauju biggrin.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 13:28)
Sveikutės . Aš jau grįžau... Pirma klaida... Aš manau, kad reikėjo fotografuoti su labiau pridengta diafragma...  Ir leliukas jautruolis.  Miegoti nenorėjo, pajudintas kėlėsi...

Nieko, kitą kartą jau daugiau būsi patyrusi mirksiukas.gif Tad rodykis, labai smalsu bigsmile.gif
p.s. nuoširdžiausi sveikinimai su komisijos atrankos rezultatais 4u.gif

QUOTE(erikae @ 2011 02 19, 13:30)
Sveikos,

Bandau Jungtis į jūsų būrį.



Sveika, lauksim kūrybinių namų darbų smile.gif


O aš tik sirgdama galiu daugiau su jumis pabendrauti bei savo mažuosius "pakankinti'.
Lauksiu komentarų ax.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2011 02 19, 15:30)


laba, junkis drasiai 4u.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:49)

Pasigirsiu  wub.gif


sveikinu 4u.gif
Papildyta:
dar noriu paklausti del sios foto, ar labai maiso tas sedimos vietos atlosas? kad telefonai ne vietoje - matau

user posted image
Atsakyti
Ačiū wub.gif wub.gif

Nešu pirmą kadrą kritikai blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 16:19)
Ačiū  wub.gif  wub.gif

Nešu pirmą kadrą kritikai  blush2.gif

user posted image


nera ka cia kritikuoti, tiesiog pakerta zavumas, meilumas, jaukumas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 14:19)
Ačiū  wub.gif  wub.gif

Nešu pirmą kadrą kritikai  blush2.gif


Mieluma, gražuma wub.gif
Atsakyti
Paprasta wub.gif wub.gif wub.gif Labai gražu 4u.gif

Merginos, gal padėsite ? Niekur nerandu Canon DS6041 manuallo verysad.gif
Gal žinot kur ieškoti ? ax.gif
Atsakyti