Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Yra labai daug pilvukų mielų neatidengtų, pati moteris tiesiog žydi kai nėščia būna.

Tiesa, pasakius, pačios nėščios užsimano kartais nuogintis, man irgi buvo užėję, kai buvo nėščia autoportretų prisidariau, negaliu į tas nesąmones žiūrėt doh.gif Paliksiu tik tas, kurios mielos, švelnios, tyros. Kaip ir tas metas...

Atsiprašau dėl tos labai peršančios nuomonės, patys žinom ko labiausiai norim 4u.gif Viskas, einu aš, vaikas susirgo netikėtai, einu vaistų, tada darbuotis, prilipus prie jūsų esu kaip prielipa kokia biggrin.gif

Geros dienelės, nmesušalkit.
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 19, 09:22)
Niu kaip graaaaaaažu♥!!! Jaučiu juosta?


Kaip dziaugiuos kad patiko ax.gif taip cia juosta mirksiukas.gif

QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 19, 10:30)

Pasaka  rolleyes.gif  Šitos nuotraukos aš pavydžiu (na, kad ne mano biggrin.gif )



QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 11:04)
Sita visa serija man labai smagi smile.gif



QUOTE(Alexso @ 2011 02 19, 11:08)
Fotogeniškos tos E. kojos  biggrin.gif Geri ten jums vaizdzialiai gavosi  thumbup.gif



QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 19, 12:57)
Va, pamiršau šią pakomentuoti. Man patinka, tokia ji man svajinga, tos baltos pėdkelnės,kojytės taip gerai pateiktos, gal tik nesinorėų, kad į šoną virstų šviestuvai kairiam šone, bet patiko foto 4u.gif

Labai dekoju visoms,o del pasvyrimo norejau tiesint bet palikau taip.Man graziau ziurisi ax.gif

Sutinku su visom kad Yvette yra lobis,kaip ir dauguma Jusu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 15:51)
Jei grudu truksta reik daugiau grudetos varskes ir rugines duonos valgyt, o ne ant juostos atsigrot. Nu toks vat mano pajuokavimas biggrin.gif


Labai pralinksmino, negirdėjau dar tokio šposo biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bizyte, jau gali dėt pratęsimą, brumbrumas mane išgelbėjo smile.gif
Atsakyti
Laukine,aciu...bandysiu, noriu ,kad kazkas gautusi...Su ISO reikalai prasti mano fotikui
turiu jau ja fotografavusi...toks ale pasizaidimas buvo, nei ruostasi,nei ka...dabar labiau pasiruosus esu, bet ji nelabai kokios savijautos siandien...va cia problema bus..
Jei but silta...tai su suknele lauke, prie vandens, daugiau man nieko nereiktu...bet cia namuose...


Flickre ziuriu, oi ziuriu...labai daug ziuriu...bet zinau ir tai, kad turesiu daryti tai,ko jos sirdis geidzia, tai bus jos foto...ir jai jos turi buti mielos bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 02 19, 13:39)
turesiu daryti tai,ko jos sirdis geidzia, tai bus jos foto...ir jai jos turi buti mielos bigsmile.gif


Juratike, dabar netaikysiu asmeniškai Tau, nesnežinau situacijos, bet bendrai kalbu, nesirišdama prie asmenų. Mano giliu įsitikinimu- tai ir yra tikroji komercija. Ne nėštukės fotografavimas ar vestuvių yra komercija, bet lipimas per save ir savęs, savo pajautimo išdavystė. Ir visai nesvarbu ar tai yra apmokama pinigais (gerai, jei yra), bet nepriklausomai nuo to ar dovanojamos dovanos mainais už sesiją, mokami pinigai ar žmonės lieka dėkingi ir t.t., tai yra komercija/netikrumas. Lipi per save, vadinasi save išduodi, vadinasi darai ne tai, ką jauti, ko sieki ar kuo vadovaujiesi, bet lankstaisi pagal modelį, todėl automatiškai, dažniausiai nukenčia ir darbai bei rezultatas.

Aš turiu draugę, kuri norėjo pas mane fotografuotis su nėriniuotais apatiniais ir kate. Atsisakiau, nors draugė labai gera. Ne dėl apatinių ar katės, bet dėl to, kaip ji nori kad visa tai pateikčiau. Man tai ne mano skonio ir viskas. Jei draugė gera, supras, jei nesupras, labai gaila.. Tačiau net neabejoju, kad gyvenime fotografuosiu ir kates ir nėrinius ir gal net kates su nėriniais, bet tai fotografuosiu taip, kaip noriu ir įsivaizduoju aš.
Jei Tavęs ta draugė prašo kažkaip fotografuoti nei Tu pati mėgsti/moki/gerai jautiesi tai darydama, atsisakyk ir gali gi pasiūlyti kažką kitą, kas gal galės padėti ir ją pafotografuot kaip jai pačiai miela... Aš asmeniškai net nesvarstyčiau, pasakyčiau, kad taip nemoku, man taip nesigauna ir rekomenduočiau ką nors kitą... 4u.gif

Būk ištikima sau. Fotografija visgi labai stipriai su jausmais persipynęs reikalas. Negerai jausies fotografuodama, tas negerumas rasis ir nuotraukose. Aš bent tuo tikiu.

p.s. tai mano asmeninė nuomonė, nieko nenoriu įžeist, įskaudint, suasmenint ar juo labiau savo mąstymo niekam neprimetu ir neperšu. 4u.gif
Atsakyti
Laukine, o aš kitaip galvojau. Turiu labai gerą draugę. Man labai smagu ją nudžiuginti. Faina, kai pamatau savo darytas foto ant sienos kabančias. Žinau, kad kitur ji neis fotografuotis. Todėl man nesunku nufotografuoti ir taip, kaip jai norisi, nes vistiek jos idėja, bet atlikimas juk mano. Aš įdedu savo prieskonių, tai gaunasi kaip ir kompromisas.Fotografuoju tik šeimą, draugus, artimus žmones, tai pasistengiu, kad pavyktų juos nudžiuginti. Ir man nelabai svarbu, kad per save lipau, nes ir tas lipimas per save daug ko duoda. Vat tarkim nuo tada, kai su Frederika susipažinau, išmokau ir teigiamas foto daryti. Man patinka dramatiškesnės foto, bet vat jei kada kas paprašys pozityvesnės, manau nesutriksiu ir atliksiu taip, kad ir draugams patiks, o ir man.
Į lankas su pamąstymais galiu nuvaziuoti, nekreipkit dėmesio.
Suruošiau foto Frederikos dainai. Vakare įkelsiu, dar noriu pažiūrėti kas juostoje gavosi. Beliks tik viena daina, man pati pačiausia.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 15:07)

Suruošiau foto Frederikos dainai. Vakare įkelsiu, dar noriu pažiūrėti kas juostoje gavosi. Beliks tik viena daina, man pati pačiausia.


na labai laukiu tos tavo pacios paciausios ax.gif
Atsakyti
Peržvelgiau, kuom gyvenote pastarąsias savaites. Džiugu, kad temoje veiksmas tiesiog verda. Taip pat džiugina, kad padaugėjo forume keliamų fotografijų thumbup.gif
Iš gausos fotografijų į atmintį įstrigo Pantomo opera. Nereali thumbup.gif

Dalinuosi savo atostogų akimirka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 15:12)
na labai laukiu tos tavo pacios paciausios ax.gif
manau bus truputį crazy variantas, o jei pagal Yvetiną tai apskritai smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Aš jau grįžau... Pirma klaida... Aš manau, kad reikėjo fotografuoti su labiau pridengta diafragma... verysad.gif Ir leliukas jautruolis wub.gif Miegoti nenorėjo, pajudintas kėlėsi...
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 19, 15:28)
Sveikutės  4u.gif Aš jau grįžau... Pirma klaida... Aš manau, kad reikėjo fotografuoti su labiau pridengta diafragma...  verysad.gif Ir leliukas jautruolis  wub.gif  Miegoti nenorėjo, pajudintas kėlėsi...


O su kokia diafragma fotografavai?
Atsakyti