Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(stashiene @ 2011 02 18, 01:01)
ax.gif bandom ir vėl lysti į "dienos šviesą" biggrin.gif  blush2.gif lauksiu bet kokio komentaro ax.gif jei foto verta dėmesio ax.gif




Man taip pat užkliuvo nagutis ir išlendantis kitas fonas ax.gif o šiaip spalvos labai gražios wub.gif ir modeliukas gražus (nu ir tu pati žinai, kad objektyvi būt negaliu biggrin.gif )
Atsakyti
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif

user posted image
Atsakyti
Laba diena,
nors pas mus ne tokia ir labai jau laba,taip puikiai ziema be ligu atlaikem ir va,besibaigiant jai,visi kinderiai serga,su manim priesaky doh.gif na,vysim tuos niekadejus virusus lauk cool.gif

Bandau kazkokiais budais centravima isgrust is nuotrauku doh.gif va,cia ka daryt,alkune kirpt? bet ar nebus tada ta nukapota ranka berysio? unsure.gif kas dar negerai?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif

Super,tokios minkstos spalvytes,toks grazus miegantis mazuliukas,tik man gal noretus be tu virbu pirmam plane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 09:12)
kas dar negerai?

kazkas su formatu negerai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 09:15)

Super,tokios minkstos spalvytes,toks grazus miegantis mazuliukas,tik man gal noretus be tu virbu pirmam plane blush2.gif

aha virbu ir man nesinoretu, bet kad toks daiktas, uzmigo ir nepakrutinsi, ovirbu irgi nebuvo kaip islupt.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:16)
kazkas su formatu negerai  g.gif


aha,pora milimetru jau iki alkunes pakirpau pabandymui,reik gal taisyt ir galvos biski kirpt,kad formata gera gaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif


Vajei. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2011 02 17, 22:04)
Iš vakarykšcios serijos koliažiukas kritikai

Man patiko mintis, tik išpildymas - ne. Pirmoj foto fotkinčiau atsitūpus, kad toluma matytųsi... Pasirinkai lengviausią fotografavimo kampą - kaip stoviu taip ir pyškinu biggrin.gif žodžiu, reikėjo įdomesnio kampo paieškoti. Antroj foto ta tvora tokia dvilypė...geriau kad liktų vien tik medis mano požiūriu ir rožę taipogi fotografuočiau kitų kampu, gal labiau pritraukčiau, kad pavaizduoti jos nuvytimą, kad ji taip ir nebuvo įteikta "mirė" ir sušąlusi ir niekam nereikalinga... čia vėlgi manau atsistojai ir nupyškinai ilgai nemąstant... Čia gal netgi labai tiktų idėja su gėle įšąlusia lede bigsmile.gif žodžiu norisi koliaže jausmo, istorijos... rolleyes.gif
Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, prašau neįsižeisti... 4u.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 17, 22:27)
Suku smegenis dėl balto fono...

Man graži šita tavo foto ir fonas patinka. Nelabai suprantu, kodėl nori jį išbalinti, tuo labiau, kad pati sakai, kad ten mėlynas jis g.gif

QUOTE(stashiene @ 2011 02 18, 00:01)
ax.gif bandom ir vėl lysti į "dienos šviesą" biggrin.gif  blush2.gif lauksiu bet kokio komentaro ax.gif jei foto verta dėmesio ax.gif

Verta verta dėmesio 4u.gif , tik sutinku su visa išsakyta kritika, šiek tiek yra neapgalvotų detalių...kai ką gal galima keisti PS pagalba.

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif

o jei kaip paprasta, miela, švelnu.... wub.gif kas man kliūna - tai tie virbai...kadangi išvengti jų neįmanoma, tai man norėtųsi, kad jie nebūtų va taip per patį vidurį g.gif bet kaži, kiek ten realiai įmanoma išlaviruoti prie tos lovytės neprarandant vaizdo, vaiko veiduko?
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 10:15)

Bandau kazkokiais budais centravima isgrust is nuotrauku doh.gif va,cia ka daryt,alkune kirpt? bet ar nebus tada ta nukapota ranka berysio? unsure.gif kas dar negerai?


man tai zidinio nuotolio didesnio norisi, cia tas istampytos proporcijos nelabai graziai ziurisi.
Atsakyti
labas rytas
jungiuos su stipriu kavos puodeliu po bemiegės nakties(oi tie vaikai kad greičiau užaugtu smile.gif)
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif

user posted image

patiko spalvos lengvumas, kadangi lovytė yra lovytė tai man tie virbai akiu nebado smile.gif tik man norėtusi kad vaiko veidukais kitaip matytusi, kaktos kad mažiau ir daugiau kur smakras, bet žinant kad per tuos virbus ne taip paprasta gražiai sudėliot tai tik šiaip mano pastebėjimas:) o iš esmės liuks, patinka man tavo foto, gražios, gražiai apgalvotos detalės, spalvos patinka ir šiaip ne visad bet dažniausiai atskiriu iš nuotraukos kad tavo, o tai manau smagu, bent jau man būtu smagu jei mano skirtusi

QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 09:52)
man tai zidinio nuotolio didesnio norisi, cia tas istampytos proporcijos nelabai graziai ziurisi.

visiškai pritariu del iškraipymų
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 00:07)
Cia kazkoki haze efekta dejai?

man kas kliuna tai tas nagas juodas. Kazkaip nesiderina, juodas nagas, sokoladas ir auskras su taskiukais. Dar tas trikampis kitos spalvos virs kuodo lenda.

nelabai zinau kas tai blush2.gif su PS spalvom zaidziau ax.gif

o i šias "smulkmenas" reikia dažniau atkreipti dėmesį ax.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 02 18, 08:48)
100proc sutinku  drinks_cheers.gif



QUOTE(*monikute* @ 2011 02 18, 08:55)
Man taip pat užkliuvo nagutis ir išlendantis kitas fonas ax.gif o šiaip spalvos labai gražios  wub.gif  ir modeliukas gražus (nu ir tu pati žinai, kad objektyvi būt negaliu  biggrin.gif )



ačiū, kad nepatingėjot pakomentuoti 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif


labai gražu ir švelnu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 09:52)
man tai zidinio nuotolio didesnio norisi, cia tas istampytos proporcijos nelabai graziai ziurisi.

Aciu,einu perdarinet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 00:56)
tai cia fonas turi buti zydras ar baltas, koks jis realiai?


Fonas yra balta medžiaga, bet pačio kambario sienos ryškiai žydros, galvoju, gal atsispindėjo tas žydrumas ant balto fono g.gif
Iš tikrųjų, jeigu pati nežinočiau, kad fonas baltas, tai neerzintų tas žydrumas, bet kai žinau, man nepatinka...

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 10:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif


Patiko, spalvos, lengvumas, abieju nuotraukų suderinimas.
Atsakyti