Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 12:04)
Na ir zinoma pabaigai imetu portretuka dukrytes ant kurio isbandziau Yvettes pamokele... smile.gif

Oo, tai čia tas vertimas. Vat išties, kai kuriom foto labai tinka, tavo taip pat. O apie foto jau brūkštelėjau flickr, tai nebesikartosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 11:11
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 11:47)
biggrin.gif ar bent patinka daina? minčių turi?

Nu faina tu man, jei nori padėsiu truputuką. Jei turi kokią draugę, kuri sutiks tau kažkiek papozuoti, suruošiu tau pamokėlę. Tarkim atrinksiu penkis pavyzdžius foto, o tau reikės tik pakartoti: parinkti kartu su drauge drabužius, pasukti kur reikia, įpūsti reikiamą emociją ir nufotografuoti
Kiek suprantu turi tik kitinuką? Gal norėtų prie tos pat pamokėlės prisijungti dar viena šios temos dalyvė, kuri turi tarkim 50ką. Kartu ir pasidalintumėt objektyvą ir pasimokintumėt.


turiu turiu minciu, ir net ne viena smile.gif su daina viskas tvarkoje, tik noriu islaukti tinkamos vietos smile.gif

draugiu as neturiu cia vilniuje, turiu viena bet ja per 1.5m viena karta pavyko prisikviesti i svecius smile.gif esu viena kaip pirstas sioj pusej biggrin.gif

turiu dar 50-200mm bet jo dar neisbandziau, namu salygomis as netelpu smile.gif pamokeliu labai noreciau ax.gif aciu tau 4u.gif

QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 12:04)
O sitoje labiausiai erzina vaizdas pro langa, nes iskarto atitraukia zvilgsni nuo merginos... na labai tas namas bado akis... tokiais atvejais, as stengiuos perexponuot... ir tada dazniausiai nebesimato kas uz lango.... dar vienas variantas gaudyti kampa, kad lange matytusi atspindys zmogaus, tada irgi ne taip jau isryskeja uz lango esantys dalykai.... O siaip sakyciau saunuole  4u.gif Kaip pirmiems portretukams visai neblogai susitvarkei...




aciu smile.gif 4u.gif turiu ir su pereksponuotu lango vaizdu, bet as su jais nesusitvarkau, viskas isdege tiesiog

va tarkim sitoji man ziauriai patinka, bet langas isdeges, jeigu bandau nuimti isdegima, visa foto tamseja user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzilja: 19 vasario 2011 - 11:21
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 12:09)
Oo, tai čia tas vertimas. Vat išties, kai kuriom foto labai tinka, tavo taip pat. O apie foto jau brūkštelėjau flickr, tai nebesikartosiu.

Vertimas tikrai superinis... thumbup.gif Manau, kad daugeliui portretu jis turetu tikti ir vyresniems zmonems, kai norima isryskinti rauksles smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 12:17)
draugiu as neturiu cia vilniuje, turiu viena bet ja per 1.5m viena karta pavyko prisikviesti i svecius smile.gif esu viena kaip pirstas sioj pusej biggrin.gif


Ne nu pilnas forumas merginu is vilniaus... gi naglai lysk i akis ir sakyk, davai susitinkam ir fotkinames smile.gif.... Va kai netingi gali ir pas mane i svesius atlekt, kaip modelis as nelabai tinku, bet bent jau mazaja paskolint galiu ir siaip kanors patarciau, papasakociau....

Isdegimas man cia visai netrukdo.. siuo atveju ati geriau nei matyti daugiabuti fone... Kas kliuva tai kaktusas ant palanges... siuo atveju jis visai nefotogeniskas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 19 vasario 2011 - 11:23
Ne, vis tik aš dar morališkai nepasiruošus, dar netaršykit, pradėsiu nuo dainos hihihi.gif
Esu kaip koks zuikis laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 19 vasario 2011 - 11:30
QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 12:22)

Ne nu pilnas forumas merginu is vilniaus... gi naglai lysk i akis ir sakyk, davai susitinkam ir fotkinames smile.gif.... Va kai netingi gali ir pas mane i svesius atlekt, kaip modelis as nelabai tinku, bet bent jau mazaja paskolint galiu ir siaip kanors patarciau, papasakociau....

Isdegimas man cia visai netrukdo.. siuo atveju ati geriau nei matyti daugiabuti fone... Kas kliuva tai kaktusas ant palanges... siuo atveju jis visai nefotogeniskas...


tai fotografuoti profesionalia fotografe (as kalbu apie musu forumietes) man dar labai baisu butu lotuliukas.gif tavo pasiulytas variantas man patinka, pagalvosiu,aciu 4u.gif

kaktusas cia jo, netinka, zinau,ziauriai jis cia atrodo biggrin.gif norejau kirpti bet alkunes gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 19, 11:04)
Na su visomis sutiksiu ir pasakysiu, kad antroji geriausiai perteike nuotaika.... Saunuole, tik kitakart pirstu nesipjaustyk... Bandyk is konors kito krauja padaryt wink.gif

Dėkui... 4u.gif
Nu jo, nes jau dabar kaip kokia nenormali sado-mazo pasirodžiau doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Alexso @ 2011 02 19, 11:08)
Antra gera, bet visose peeksponuota, išdegimai man maišo.
O labiausiai patiko paskutinė nespalvota  tongue.gif

Bet išdegimai čia bus bet kokiu atveju, nes fotografuota ant palangės, specialiai norėjau baltos baltos aštrios šviesos nuo lango... g.gif netgi keičiant ekspozicija PS išdegimai lieka...nes taip suplanuota g.gif g.gif g.gif


Aš pamokėlių irgi norėčiau bigsmile.gif pas mane tik kitinukas objektyvas ir su laiku ne visad pavyksta susiderint..bet bandyčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 19 vasario 2011 - 11:28
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 11:17)
va tarkim sitoji man ziauriai patinka, bet langas isdeges, jeigu bandau nuimti isdegima, visa foto tamseja

Kaip nori taip sakyk, bet va šita nuotrauka man jau labai liuks 4u.gif Anos, prisipažinsiu, nelipo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 19 vasario 2011 - 11:29
Klausykit, nu modeliukų joms trūksta. Tai pirmyn atidarykit kas fotografijos temoje potemę. Norim išmokti fotografuoti žmones, reikia savanorių modeliukų. Už kantrybę atsilyginsim nuotraukom. Tikrai atsirastų mielai stojančių prieš objektyvą. Kas nedirba, gali kad ir kartą į savaitę susitikti fotografuoti. Kuo daugiau fotografuosit, greičiau tobulėsit, arba suprasit, kad žmonių fotografija jūsų visai nedomina ir eisit tarkim gamtos fotografuoti
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 19, 12:29)
Kaip nori taip sakyk, bet va šita nuotrauka man jau labai liuks  4u.gif  Anos, prisipažinsiu, nelipo...


tokiu daug yra, bet man jos "nenaudojamos" vien del tu isdegimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 11:31)
tokiu daug yra, bet man jos "nenaudojamos" vien del tu isdegimu g.gif

Išdegimas mano lange buvo kur buvau įdėjus, o šitas išdegimas jau gali būti vadinamas stiliumi biggrin.gif Taigi, jei patinka, gali būti, kaktuso neišimsi, kita vertus, tada ir veidrodis galėtų būti gražesnis, gal ir palangė gražesnė ir t.t. Man jis akių nebado, bet žinai, aš ne fotokritikė.
Atsakyti
kam truksta modeliu?
http://www.efoto.lt/...s/foto_modeliai
http://www.facebook....102052403184525

sese galiu paskolint hihihi.gif
Atsakyti
vėliau pabandysiu atidaryti flickr SM grupėje diskusiją pamokėlei. Pamokėlės ten nekelsiu smile.gif Tiesiog susirašysit ten visi, kas norit, parašydami turimą techniką, miestą. Tada sugrupuosim po du ir galima bus pradėti.

Tvarkiausi namuose ir galvojau. Klausykit, tikrai nesiūlau jokių fotografijos kursų smile.gif Nu ir až nesiuntinėsiu. Po vakar dienos žinučių galima ir netaip suprasti doh.gif Tikrai nebūsiu mokytoja, net ir negalėčiau, nes kantrybės ir žinių trūksta. Duonos iš to nevalgau, bet žaviuosi, kai daugiau bendraminčių atsiranda, mylinčių fotografiją. Todėl ir galiu brūkštelti kelis patarimus. Vat. Jei ką, aš savaitgaliui pas Antajo į Workshopą prašysiuos biggrin.gif Gal sekmadienį, kitą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 11:57