Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 19, 11:30)
Vuo tai tau, aš iš Gargždų  biggrin.gif  Bet dar kol kas nežinau, iki vasaros velnias žino kaip ten patobulėsiu  blush2.gif


Parodyk savo foto kur turi sudėjusi. Paskui galėčiau ir kontaktus duoti. Jei reikia modeliukų bandymams gal ir sutiktų, nors šiaip drovūs prieš objektyvą.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 23:12)
Fone norisi labiau sulietų namų... negražu tie betonai..


na negaliu labiau sulieti fonus, negu leidzia mano kitinukas rolleyes.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 23:25)

Sviesa neidomi.
Emocija neatskleista.
Sorry, kad taip ziauriai, is taves daug reikalauju, nes tu gali.


o kaip sviesa idomia padaryt?
to dar nemoku ax.gif
aha, ziauriai tu cia biggrin.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 23:25)
Tą foto kur ji šiek tiek galvą palenkusi, iš priekio fotografuota. Gali kvadratą daryti. Nukirpsi nefotogenišką drabužį. Versk į jb. Pakontrastink, nuimk kiek šviesumo ir manau labiau patiks nei dabartinis variantas.

O prie puodukų gali grįžti, bet ir šitų bandymų neapleisk. Vilnietės juk galit susiorganizuoti susitikimą. Tarkim pas ką nors arbatos išgerti. Pasiimkit kokių papildomų detalių eidamos ir tiesiog pabandykit viena kitą pafotografuoti .Gerai, jei susitikime būtų viena tarkim stipresnė portretuose. Tai kitos tiesigo galėtų stebėti kaip ji daro, o paskui ir pačios pabandyti.
O ir šiaip, laiką smagiai praleisit.

nelabai suprantu apie kuria foto kalbi rolleyes.gif

o meetuko, portreto tema pas ka nors as labai noreciau, 4u.gif

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 23:29)
niu nepyk 4u.gif  4u.gif kad man tavo užsispyrimą ir greitą tobulėjimą  drinks_cheers.gif šaunuolė esi, nenuleisk rankų!!!!!!!!!!!


nera man del ko pykti smile.gif as priimu rimtai, bet neimu i sirdi, tik i kisene biggrin.gif aciu 4u.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 23:29)
Tavo juk tulpės buvo fotkintos, dar dabar akyse stovi kaip gražiai. Juk tai savotiškas gėlės portretas buvo. Linkiu su žmogaus portretu irgi ištobulėt 4u.gif


zinok tulpes yra tulpes, jos va stovi pastatytos, nei sujudes nei syptels kada nereikia smile.gif man zmogu fotografuoti yra be galo sunku, nemoku as nei emociju atskleisti, nei dar kazko parodyti smile.gif

QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 23:33)
Zirzilja, klaidas jau susakė, bet šaunuolė, kad ruošeisi, bandei 4u.gif


aciu smile.gif zinok as visai nesiruosiau tam,is vakaro tik suzinojau kad sveciu turesiu, tai kai atvaziavo kol vaikai miegojo galvojau si ta nufotkinsiu:) gal del to taip blyniskai gavosi,


o su daina tai as neskubu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 19, 11:40)
o su daina tai as neskubu rolleyes.gif

biggrin.gif ar bent patinka daina? minčių turi?

Nu faina tu man, jei nori padėsiu truputuką. Jei turi kokią draugę, kuri sutiks tau kažkiek papozuoti, suruošiu tau pamokėlę. Tarkim atrinksiu penkis pavyzdžius foto, o tau reikės tik pakartoti: parinkti kartu su drauge drabužius, pasukti kur reikia, įpūsti reikiamą emociją ir nufotografuoti
Kiek suprantu turi tik kitinuką? Gal norėtų prie tos pat pamokėlės prisijungti dar viena šios temos dalyvė, kuri turi tarkim 50ką. Kartu ir pasidalintumėt objektyvą ir pasimokintumėt.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 11:47)
biggrin.gif ar bent patinka daina? minčių turi?

Nu faina tu man, jei nori padėsiu truputuką. Jei turi kokią draugę, kuri sutiks tau kažkiek papozuoti, suruošiu tau pamokėlę. Tarkim atrinksiu penkis pavyzdžius foto, o tau reikės tik pakartoti: parinkti kartu su drauge drabužius, pasukti kur reikia, įpūsti reikiamą emociją ir nufotografuoti
Kiek suprantu turi tik kitinuką? Gal norėtų prie tos pat pamokėlės prisijungti dar viena šios temos dalyvė, kuri turi tarkim 50ką. Kartu ir pasidalintumėt objektyvą ir pasimokintumėt.


aš irgi norėčiau taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 10:38)
Parodyk savo foto kur turi sudėjusi. Paskui galėčiau ir kontaktus duoti. Jei reikia modeliukų bandymams gal ir sutiktų, nors šiaip drovūs prieš objektyvą.

Kol kas nieko niekam nerodysiu blush2.gif Kokį balandį 4u.gif jeigu ką ir parašysiu tada tamstai 4u.gif
Atsakyti
Brumbrumai, gal tu Zirzilijai ir Monikutei į kompaniją?
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 11:47)
Kiek suprantu turi tik kitinuką? Gal norėtų prie tos pat pamokėlės prisijungti dar viena šios temos dalyvė, kuri turi tarkim 50ką. Kartu ir pasidalintumėt objektyvą ir pasimokintumėt.

AS AS AS!! 50tuko tik neturiu.. sad.gif turiu 35mm 1.8f..
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 10:56)
Brumbrumai, gal tu Zirzilijai ir Monikutei į kompaniją?

aš ir norėčiau, turiu 50-tuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheles @ 2011 02 19, 11:59)
AS AS AS!! 50tuko tik neturiu.. sad.gif turiu 35mm 1.8f..

tai darom dvi grupeles smile.gif nes kai daugiau bus vienoj vietoj, nepasidalinsit geru kampu smile.gif ir daugiau plepėsit, pokštausit nei fotografuosit
rašykit kas norit ir kokius obvjektyvus turit. reik poruot taip, kad bent vienas 50tukas grupelėje būtų
Tik nesitikėkit kažko ypatingo. Pamokėlė tiks labiau visai nesigaudančiom žmonių fotografijoj. Tom, kam jau išeina daugmaž, manau bus nuobodoka ir neįdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 11:02
QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 10:56)
Brumbrumai, gal tu Zirzilijai ir Monikutei į kompaniją?

man su laiku labai striuka.. tai kazin ar rasiu laiko.. nebent savaitgali kuri..
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 19:09)
Astyte, atsiprašau, visai pamiršau.
Rašau čia galimą vertimą į jb. Tiks žmonių su mėlynom akim arba su strazdanom portretams.

Nereali pamokele smile.gif Baisiai dekui, ka tik isbandziau ir pasirodysiu.... smile.gif Zodziu lieku skolinga tau baisiai 4u.gif Nu o dar tu ruosiesi pas kazka mokytis eit smile.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 20:04)
Va pabandžiau- aiškiai surašei, viskas labai paprasta thumbup.gif

Nu labai super... Grazu modeliuka pasigavus ziuriu wink.gif AI nu bendrai tai jie pas tave kazkaip visi grazus smile.gif

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 20:33)
Keliu kritikai šiandienos eksperimentus...

Na su visomis sutiksiu ir pasakysiu, kad antroji geriausiai perteike nuotaika.... Saunuole, tik kitakart pirstu nesipjaustyk... Bandyk is konors kito krauja padaryt wink.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 21:30)
Keliu foto dainai.

Ech nu labai faina... Tuoj kreipsiuos pas tave pagalbos del dainos igyvendinimo... blush2.gif

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 22:21)

Va sitas variantas man labiau patiko... gal kiek virsaus kirbciau, spalvas reiketu pakoreguot, nes truputi melynuoja... ir sharpo truputi.... siaip poza visai patinka, tokia svajinga romantiska mergina...

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 22:56)
dedu dar viena rolleyes.gif jeigu rasote kas blogai, bukit geros, parasykit kas butent (jeigu sviesa,tai kodel, jeigu rakursas, koki kitoki imti,kad butu geriau, jeigu zvilgsnis tai kode) buciau dekinga 4u.gif

O sitoje labiausiai erzina vaizdas pro langa, nes iskarto atitraukia zvilgsni nuo merginos... na labai tas namas bado akis... tokiais atvejais, as stengiuos perexponuot... ir tada dazniausiai nebesimato kas uz lango.... dar vienas variantas gaudyti kampa, kad lange matytusi atspindys zmogaus, tada irgi ne taip jau isryskeja uz lango esantys dalykai.... O siaip sakyciau saunuole 4u.gif Kaip pirmiems portretukams visai neblogai susitvarkei...

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 23:34)
Aš net du kartus laiškus gavau blink.gif Jaučiu visai beviltiška verysad.gif

Nesinervink... manau siunte vos ne is eiles per visas cia pasisakiusias tuo momentu... wink.gif

QUOTE(Ievukis @ 2011 02 19, 00:28)
Va karta (ir ne tik) ir mes susitikom ir bandem portretintis lotuliukas.gif va rezultatas lotuliukas.gif

Sita visa serija man labai smagi smile.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 02 19, 01:06)
Ievuki, tavo kojom i kompanija biggrin.gif

Wow, kaip grazu... neturiu daugiau ka pasakyt... labai liuks....

QUOTE(stashiene @ 2011 02 19, 01:51)

Pirmas neapkarpytas variantas man visai patinka... ir fone pasaliniai dalykai neipatingai maiso... na, kazkuom sis portretukas mane patrauke...

Na ir zinoma pabaigai imetu portretuka dukrytes ant kurio isbandziau Yvettes pamokele... smile.gif
user posted image
Atsakyti
je t'aime, patinka tavo žolytės, tik tos trys vienišos...lyg kažko trūksta mirksiukas.gif

Forgete, koliažo mintis gera, tik žaisliukų noriu iš arčiau ir iš žemiau, labiau akcentuotų mirksiukas.gif O techniškai viskas kaip visada puikiai 4u.gif

bizyte, patinka nerealiai temos pratęsimas, šaunuolė 4u.gif


QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 13:57)
*o, žiūriu ir jums pasiūlė pasimokinti fotografijos  lotuliukas.gif  Aš foto peržiūrėjau. Gal tiek to, šioje temoje daugiau išmokti galima 

**Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto 

***Akasha, o aš manau, kad tau juosta tinka.  Šaunuolė.

*ir man, ir man... galvojau, kad verta, bet padariau išvadą, kad aš dar prieš 3 metus, nieko negirdėjusi apie šią mūsų pradžiamokslių temą, pasiekiau geresnį rezultatą pusseserės vestuvėse. biggrin.gif Gaila, kad jie nenori rodytis viešumoje su savo nuotraukom, tai rodau kaip pvz. tai, kas jų neįžeistų tongue.gif

user posted image

user posted image


**Meadow portretas man priminė kažkaip 60-70 metus, pvz. Jackie O. thumbup.gif

***Manau Akasha susitvarkys ir su juosta, nes jau dabar gerai gaunasi, sėkmės savęs beieškant 4u.gif


QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 14:39)
Aciu, nelabai dar su jb draugauju va,pabandziau viena,bet sita centruota labai,bet neisivaizduoju kaip necentruotai daryt kai keli vaikai kadre
user posted image

Ši geresnė, visai žiūrisi 4u.gif Kitur per daug "makalai" mirksiukas.gif

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 18:33)
Keliu kritikai šiandienos eksperimentus...


Antra gera, bet visose peeksponuota, išdegimai man maišo.
O labiausiai patiko paskutinė nespalvota tongue.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 19:30)
Keliu foto dainai. Tikrai nieko kitokio nesugalvosiu. Daina labai toli nuo stiliaus, kurio klausau, ar kuriuo fotografuoju. Užsikabinau už dainos žodžių.
Komentarams

"Let me know"  Roisin Murphy

Suuuuuuper, kaip man patinka tavo stilius smile.gif

QUOTE(Ievukis @ 2011 02 18, 22:28)
Va karta (ir ne tik) ir mes susitikom ir bandem portretintis lotuliukas.gif va rezultatas 

sudetinga su tais portretais

Fotogeniškos tos E. kojos biggrin.gif Geri ten jums vaizdzialiai gavosi thumbup.gif


QUOTE(stashiene @ 2011 02 18, 23:51)

Pirma geriausia, man patiko 4u.gif Kampą galima dar apžaisti, bet realiai man jis nekliudė. smile.gif
Atsakyti