Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ersė @ 2011 02 19, 00:40)
baby as art i google ivesk  wub.gif



QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 00:47)
Paprasta, o gal bus naudinga
čia
ir čia
o čia meiluma   wub.gif


Dėkui thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
Labas rytas,
aš su nuotykiais foto pradėjau dieną. Reikėjo vyra iki autostrados pamėtėt anksti, prigriebiau fotiką, stovą, galvoju dar kokį kadrą nugriebsiu grįždama, nes laiko dar valanda iki darbo. Atsibučiavom su MB, varau atgal, aišku išsukau iš kelio į miško keliuką, dar tamsu, mėnulis tik šviečia. Kol patamsy susigrabaliojau, žiūriu, kad slepias už medžių, reik pavažiuot pirmyn, apsisukt ir ką galvojat randu platesnę vietą prie kirtimo sukuos ir sėdžiu, buksuoju. Viena, miške, paryčiais, lauke -14, ir net nežinočiau, kaip paaiškint, kurioj vietoj sėdžiu, o išvažiuot neina doh.gif Ale bagažinėj kastuvas buvo, tai pjuvenų radau, dar keliuką sušalusį padaužiau ir išvažiavau. Nu nuotykis neralus. Paskui dar bandžiau laukuose fotkint, vakare gal pasirodysiu jei bus ką rodyt. Svarbu laiku į darbą spėjau doh.gif
QUOTE(*monikute* @ 2011 02 18, 22:05)
Atliekant WB namų darbus pusiau automatinis rėžimas yra kai prie nenatūralaus lempinio apšvietimo pasirenku tungsten light  ax.gif ?


taip "lemputė"
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:17)
Joreta vakar tavo foto žaidimukui man patiko. Šitas koliažas tai nea, neveikia. Abi foto per silpnos.
 

4u.gif ačiū. Mokausi, mokausi, deduos į galvą viską. Va ir šnd važiuojam su vyru, žiūriu į Mėnulio taką ir galvoju, kokio čia išlaikymo, iso ir diafragmos reikėtų lotuliukas.gif
Aš net nežinau, gal irgi norėčiau kokio projektuko, kaip abėcėlė ar kažko panašaus, nes dabar viską iš eilės pyškinu doh.gif ir svajoju žmonių pafotografuot. Gal ir pavyks, svarbu labai karštai svajoti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 19 vasario 2011 - 08:32
QUOTE(stashiene @ 2011 02 19, 00:51)

keliu dar viena foto iš tos pačios serijos ax.gif greiciausiai čia kliūna tie patys dalykai, o gal dar kas kokių pastabų turi? unsure.gif  ax.gif


Man pirma irgi patinka thumbup.gif , o tą tamsų kampą gal klonuot galima g.gif bet ne taip baisiai jis maišo...man nepatinka dirbtinis valgymas šokolado ar ko ten...vat pasiūlymas su knyga ant kelių - super...ir nereiktų jokio šokolado. Nebent čia norėjai atskleisti kažkokią specialią mintį g.gif

QUOTE(joreta @ 2011 02 19, 08:30)
Labas rytas,
aš su nuotykiais foto pradėjau dieną.

Oho, ekstremaliai blink.gif lauksim foto bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 22:12)
Man labai smagu, jei patinka mano sitas projektukas, maniau jis cia nepastebetas liko.Nenori daryti nuo pradziu?Butu idomu.


seniai skaitau apie vis daromus projektus, bet niekaip nepagaunu kampo iš kur ir kaip juos gaunat ar sumastot pačios?
Galima kažką papasakot apir juos tokios žalios? ax.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 22:13)
Gal kas galite parekomenduoti galerijų su kūdikių (iki mėnesio amžiaus) nuotraukėlėmis?  4u.gif Rytoj fotografuosiu mažylį  wub.gif  wub.gif  Namų sąlygomis ir galvoju, kaip čia man seksis wub.gif


Šita fotografė man labai patinka kaip fotografuoja vaikus tokio amžiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 23:17)
Dalyja, per šviesi man asm. foto. Ir fokusas tik į rankutę šiuo atveju kažkaip nelabai žiūrisi.

Ačiū už komentarą 4u.gif bet fokusą būtent ir dariau vien tik į rankytę.
Atsakyti
Nuo "skausmo" nuotraukos net sutraukė kai kurias vietas unsure.gif biggrin.gif manau idėją įgyvendinti tikrai pavyko 4u.gif bet vat koks pašaukimas - net kraujas praliejamas dėl gero kadro thumbup.gif biggrin.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 19, 00:55)
Jei kas norėtų vasara tris šeimas Gargžduose ar apylinkėse  pafotografuoti pasibandymui, rašykit į asmeninę  smile.gif Žinau kas norėtų ir sutiktų pozuoti.


pirmiau reikia pasikeisti savo kitinį objektyvą dry.gif

QUOTE(joreta @ 2011 02 19, 09:30)

aš su nuotykiais foto pradėjau dieną.

taip "lemputė"



nu jau tikrai nuotykiai blink.gif gerai, kad pabaiga laiminga karsta.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukis @ 2011 02 19, 00:28)
Va karta (ir ne tik) ir mes susitikom ir bandem portretintis lotuliukas.gif va rezultatas lotuliukas.gif

sudetinga su tais portretais doh.gif

Niu kaip graaaaaaažu♥!!! Jaučiu juosta?
Atsakyti
Ei klausykit!!!!!!!!!!!! Dabar peržiūrinėju foto flickr'e blink.gif blink.gif blink.gif mano daina jau įgyvendinta, gavau aš Beyoncé - If I Were A Boy doh.gif doh.gif doh.gif

Nebeįdomu jau tą pačia gaminti...green tea, kažką sumaišei traukadam burtus...DUOKIT MAN KITĄ DAINĄ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 19, 10:45)
Ei klausykit!!!!!!!!!!!! Dabar peržiūrinėju foto flickr'e blink.gif  blink.gif  blink.gif mano daina jau įgyvendinta, gavau aš Beyoncé - If I Were A Boy  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nebeįdomu jau tą pačia gaminti...green tea, kažką sumaišei traukadam burtus...DUOKIT MAN KITĄ DAINĄ  bigsmile.gif

o rimtai? o gal dviese tą pačią dainą atsiuntė? Šiaip išties nelabai įdomu dviese ar daugiau tai pačiai dainai ruošti.
Atsakyti
Kokių gerų nuorodų įdėjot. Kai kurias Yvette jau buvo nksčiau rodžiusi.
O sakykit, kaip surast pvz pusės metų vaikiukų foto? Kaip ieškote?
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 19, 10:56)
Kokių gerų nuorodų įdėjot. Kai kurias Yvette jau buvo nksčiau rodžiusi.
O sakykit, kaip surast pvz pusės metų vaikiukų foto? Kaip ieškote?

raktažodžius suvesk flickr ir ieškok. Na bent jau aš taip darau, jei kokios ypatingos foto domina.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 23:55)
Jei kas norėtų vasara tris šeimas Gargžduose ar apylinkėse  pafotografuoti pasibandymui, rašykit į asmeninę  smile.gif Žinau kas norėtų ir sutiktų pozuoti.

Vuo tai tau, aš iš Gargždų biggrin.gif Bet dar kol kas nežinau, iki vasaros velnias žino kaip ten patobulėsiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(stashiene @ 2011 02 19, 00:51)

sakau BRAVO pirmai 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Ievukis @ 2011 02 18, 23:28)
Va karta (ir ne tik) ir mes susitikom ir bandem portretintis lotuliukas.gif va rezultatas lotuliukas.gif

sudetinga su tais portretais doh.gif

Pasaka rolleyes.gif Šitos nuotraukos aš pavydžiu (na, kad ne mano biggrin.gif )
Atsakyti