Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Jei kas norėtų vasara tris šeimas Gargžduose ar apylinkėse pafotografuoti pasibandymui, rašykit į asmeninę smile.gif Žinau kas norėtų ir sutiktų pozuoti.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:17)
Almost foto su pavadinimu mažais žingsneliais tikslo link nedera  ax.gif  Tuomet įsivaizduoju kokius coliukiškus batukus.


o jei be pavadinimo, kaip tuomet?
pavadinimas reiškia ne batus būtent, o tai, kad maži žingsneliai - apatinės knygos, BBD rašymas doh.gif o galutinis tikslas - pati viršutinė knyga ir pavasaris/vasara (batai, akiniai, high fashion) smile.gif
ačiū už komentarą!
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 19:33)

nerealiai gerai blink.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:17)
stashiene žinoma, kad verta foto dėmesio. Modeliukas labai fotogeniškas. Tik rankos nereikėjo, to skanėsto taip pat. Jei norėjai taip, tuomet erdvės daugiau reikėjo aplink, neužspausti.


aciu uz komentara bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stashiene: 19 vasario 2011 - 00:04
Ievuki, tavo kojom i kompanija biggrin.gif

http://www.flickr.co...N03/5457101974/
brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 19, 00:06)

labai idomi žaidimo idėja ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 18:09)
Astyte, atsiprašau, visai pamiršau.



Kaip ačiū už šia nuorodą/pamokėlę.
Aš šiandien su extrymais, tai foto nebeįkelsiiu, bet ryt pažadu įdėt į grupę. Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine25: 19 vasario 2011 - 00:34
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 21:13)
Gal kas galite parekomenduoti galerijų su kūdikių (iki mėnesio amžiaus) nuotraukėlėmis?  4u.gif Rytoj fotografuosiu mažylį  wub.gif  wub.gif  Namų sąlygomis ir galvoju, kaip čia man seksis wub.gif
Papildyta:
Pasiūlykit ir man kokią dainelę ax.gif


baby as art i google ivesk wub.gif
Atsakyti
Paprasta, o gal bus naudinga
čia
ir čia
o čia meiluma wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 19 vasario 2011 - 00:50
user posted image

keliu dar viena foto iš tos pačios serijos ax.gif greiciausiai čia kliūna tie patys dalykai, o gal dar kas kokių pastabų turi? unsure.gif ax.gif

gal foto eitų "pagerinti" ją apkirpus? g.gif kad pvz nesimatytų tamsus sienos kampas g.gif g.gif

ir vienaip karpau ir kitaip, nelabai jaučiu ribos, kad "nesuspausti" vaizdo per daug unsure.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(stashiene @ 2011 02 19, 00:51)

Pirmoj geras rakursas, man patinka.Tamsoka, ir deciau knyga jai ant keliu.
Atsakyti
QUOTE(stashiene @ 2011 02 19, 00:51)

keliu dar viena foto iš tos pačios serijos ax.gif greiciausiai čia kliūna tie patys dalykai, o gal dar kas kokių pastabų turi? unsure.gif  ax.gif



pirmas variantas tikras gėris, o kai JB tai nagai ir nemaišo tamsūs, nors man ir pirmai netrukdė smile.gif
Atsakyti
Labas rytukas 4u.gif
Zirzilja,ir tu svecius pradedi kankint lotuliukas.gif as sese irgi iskart uzsipuoliau,vos tik atvaziavo,aisku ir maniskes kaip pirmas bandymas nekoks gavos,bet sesei patiko rezultatas,tai sake kita kart ir pasipuos ir pasidazys pries pas mane vaziuojant,ryskiai dar foto nori lotuliukas.gif o as jau mastau ka cia dar i svecius pasikvietus,praktikuotis,mokintis cool.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:17)
Burka pirma foto kompoziciškai netvarkinga, bet šiaip šaunuolė. Šviesi, graži, spalviški taip pat. Po truputį visko išmoksi. Antroje vienas berniukas nosytės krapštinėjimais užsiima. Gal tik man, bet išties nesižiūri. O trečioje, nors ir centruota, bet vat fainas žaidimas tarp vaikų, gražiai užfiksavai. Kitąkart nebijok ir apkirpti, nebūtinai abu pilnai į kadrą sutalpinti.

Aciu ax.gif
Ziuriu keliom tas nosies krapstinejimas uzkliuvo lotuliukas.gif is tikruju,tai atspindi vaikus,vienas labai domisi knygom,skaito ,varto,o kitas,toks tik pasijuokt is paveiksliuku,biski pavartyt,nosi nuobodziaujant pakrapstinet ir jei ko nors is tos knygos neiskirpt,nenuspalvint,tai nutekst ja i kur nors tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 19 vasario 2011 - 08:01