Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ellos @ 2011 02 18, 22:06)
Gavau ir aš žinutę nuo valdemaro  biggrin.gif

įdomu pagal ką jis renkasi sau mokinius g.gif biggrin.gif man tokia garbė dar neteko biggrin.gif

QUOTE(Ellos @ 2011 02 18, 22:14)
Oho  blink.gif  Aš galvojau, kad kokio raudono guašo papylei  biggrin.gif

aj...norėjau kad tikroviška būtų, be to visai pamiršau, kad turiu akrilinių dažų doh.gif

Yvette, dideliausias ačiū už nuomonę ir komentarą 4u.gif ax.gif

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 22:20)
nu aisku, varau nusisauti mega_shok.gif  biggrin.gif

niu nepyk 4u.gif 4u.gif kad man tavo užsispyrimą ir greitą tobulėjimą drinks_cheers.gif šaunuolė esi, nenuleisk rankų!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 22:29
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 20:33)
Keliu kritikai šiandienos eksperimentus...



Jeigu siekei skausmą perteikti, tai man labiausiai vykusi antra, pritariu pasisakusioms merginoms. Paskutinės dvi man žiaurokos, grūdo per daug, bet čia tik man gal...iš praeities prisimenu, kai nukritau nuo dviračio, kelias prakirstas iki mėsų ir jaučiu, kad antakį skauda, kraujas bėga, vyras ramina "nieko, tik susitrenkei", sakau nu ne, fotkink ir pažiūrėsiu aš...tai vaizdelis panašus buvo į paskutinę foto, dar baisiau...viskas baigėsi siūlėm...

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 21:30)
Keliu foto dainai. Tikrai nieko kitokio nesugalvosiu. Daina labai toli nuo stiliaus, kurio klausau, ar kuriuo fotografuoju. Užsikabinau už dainos žodžių.


Kiek raukiu angliškai, tai man patiko dainos išpildymas.

Zirzilja, man portretukuose fokuso trūksta. Pirmoje foto trukdo fone gėlė, žvilgsnis toks dirbtinis, auskaras juda. Paskutinėj foto vėl fone namai trukdo. Nežinau, bent jau man portretui fono norėtųsi sulieto arba "švaraus", ta prasme be gėlių, pastatų. Tavo juk tulpės buvo fotkintos, dar dabar akyse stovi kaip gražiai. Juk tai savotiškas gėlės portretas buvo. Linkiu su žmogaus portretu irgi ištobulėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:29)
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis  smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zirzilja, klaidas jau susakė, bet šaunuolė, kad ruošeisi, bandei 4u.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 22:28)
Ir aš likau  lotuliukas.gif

ir aš biggrin.gif matyt beviltiška esu lotuliukas.gif

Gotte, man antra smile.gif brrr.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bizyte: 18 vasario 2011 - 22:34
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 23:29)
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis  smile.gif


Aš net du kartus laiškus gavau blink.gif Jaučiu visai beviltiška verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:29)
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oj griūk negyvas lotuliukas.gif kas norit į kursus - dėl kainos susitarsim lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Dabar melsiuos, kad tik jis man neparašytų biggrin.gif


Žydraake, dėkui už komentarą...niu va jau keliems žmonėms su savo foto sukėliau prisiminimus, liuks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 18 vasario 2011 - 22:38
užbėgau trumpam paskaityt ir pasigrožėt darbais, bet taip ir likau nesupratus apie kokius laiškus ir mokymus fotografuoti kalbat?
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 22:28)
Pabandysiu  smile.gif

Ir aš likau  lotuliukas.gif


Mes beviltiskos lotuliukas.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:29)
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis  smile.gif

Tai kiek imt is jusu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 22:34)
Aš net du kartus laiškus gavau blink.gif Jaučiu visai beviltiška verysad.gif

as negavau laisko, bet gal dar gausiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:29)
Paprasta, Alabama, Gotte. Tai priimkit tai, kaip pripažinimą. JŪS MOKAT FOTOGRAFUOTI. Dabar visos gavusios laiškus eisim pas jus mokintis  smile.gif

Oi kaip smagu laugh.gif Mane dar pridėkite lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 22:34)
Aš net du kartus laiškus gavau blink.gif Jaučiu visai beviltiška verysad.gif
laugh.gif
Ups, užjaučiu console.gif
Atsakyti
Va karta (ir ne tik) ir mes susitikom ir bandem portretintis lotuliukas.gif va rezultatas lotuliukas.gif

user posted image

sudetinga su tais portretais doh.gif
Atsakyti