Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 21:18)


labai ši patiko

Papildyta:
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 18, 21:57)
Na, aš kaip besimokanti - paklausiu. Kaip toks šviesumas pavyko (blykstė ar be) veido ir ar reflektorių naudoji (ar šiaip kas nors naudoja?)



Be blykstės dienos šviesa, mergytė sėdi prie priešais langą- kambaryje jau buvo gana tamsoka, nes fotografuota apie 5 val. ax.gif

F 1,4
Išlaikymas 80
Iso 640

su ps versta pagal Juodraštį, tik paskui dar čiut su curves šviesinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprasta: 18 vasario 2011 - 22:03
Atliekant WB namų darbus pusiau automatinis rėžimas yra kai prie nenatūralaus lempinio apšvietimo pasirenku tungsten light ax.gif ?
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kokios visų fainos foto. O man kažkokia durna nuotaika. Vis fotkinu ir trinu trinu trinu... Niekas nesigauna, niekas nepatinka verysad.gif

Gavau ir aš žinutę nuo valdemaro biggrin.gif

Ai, tiesa, Alabamai buvo atitekus mano daina rolleyes.gif

Atsakyti
Ačiū, paprasta aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:56)
dedu dar viena rolleyes.gif jeigu rasote kas blogai, bukit geros, parasykit kas butent (jeigu sviesa,tai kodel, jeigu rakursas, koki kitoki imti,kad butu geriau, jeigu zvilgsnis tai kode) buciau dekinga 4u.gif

Man visų pirma dirbtina poza, pirmam plane eina ta ryški raudona bliuska, o veidas ir jo emocija tarsi nublanksta. Tai pat per daug aksesuarų - auskarai, akiniai, lankelis...perkrauta. Fone norisi labiau sulietų namų... negražu tie betonai...ir merginos poza neaiški, dešinėj nusikerta ir ranka, ir koja...
Bet tu šanuolė, kad stengiesi, tokie dalykai veda į gerą rezultatą, kaip ten viską geriau pakreipti, gal labiau pasakys didesni profai mirksiukas.gif imk 4u.gif

QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 18, 21:57)
man nepatinka tiesiogiai parodytas skausmas, mėlynės, kraujas, pjautynės ir kt panašūs dalykai, taigi, taigi nieko negaliu pasakyt smagaus, man visai nepatinka  biggrin.gif Aišku, įdomu pabandyt. prisiminiau kaip kartą išpyliau vandenį ant stalo, o jis man toks įdomus pasirodė, atspalvis, forma, na ir ėmiau fotografuot  biggrin.gif  Buvo mama tada, tai su mano vyru abu susižvalgė nesupratę laugh.gif Aišku, man ten nieko nepavyko išlaužt, bet va prisiminiau kažkaip smile.gif  4u.gif

Dėkui už komentarą 4u.gif
O man kažkodėl patinka...ypač kai nuotaika tam būna ax.gif ...MB išvadino visaip mane, kad pirštą įsipjoviau doh.gif biggrin.gif ir jaučiu pirmąkart gyvenime likau jo nesuprasta lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Esu mačius foto, kur lūpos krauju dažytos..tokios makabriškos...nu super man ta foto buvo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 18 vasario 2011 - 22:15
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 22:12)
Dėkui už komentarą 4u.gif
O man kažkodėl patinka...ypač kai nuotaika tam būna ax.gif  ...MB išvadino visaip mane, kad pirštą įsipjoviau  doh.gif  biggrin.gif  ir jaučiu pirmąkart gyvenime likau jo nesuprasta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oho blink.gif Aš galvojau, kad kokio raudono guašo papylei biggrin.gif
Atsakyti
je t'aime tavo žolytės žinok visai nieko. Įdomiai atrodo. Nepasitikiu savo monitorium, bet sniegas lig ir mėlynuoja. O ir šešėlių pilnai sutalpintų norisi.

Joreta vakar tavo foto žaidimukui man patiko. Šitas koliažas tai nea, neveikia. Abi foto per silpnos.

stashiene žinoma, kad verta foto dėmesio. Modeliukas labai fotogeniškas. Tik rankos nereikėjo, to skanėsto taip pat. Jei norėjai taip, tuomet erdvės daugiau reikėjo aplink, neužspausti.

Forgete
, koliažas labai mielas. Dera. Tik neapsisprendžiu ar mane tie lovelės strypai priekyje nervina ar vistik ne. Bet labai tikrai netrukdo.

Burka pirma foto kompoziciškai netvarkinga, bet šiaip šaunuolė. Šviesi, graži, spalviški taip pat. Po truputį visko išmoksi. Antroje vienas berniukas nosytės krapštinėjimais užsiima. Gal tik man, bet išties nesižiūri. O trečioje, nors ir centruota, bet vat fainas žaidimas tarp vaikų, gražiai užfiksavai. Kitąkart nebijok ir apkirpti, nebūtinai abu pilnai į kadrą sutalpinti.

Laukine, rankose kokio modeliuko gražiai tos gėlės žiūrėtusi.

Akasha, trečioji man labai patinka. Du portretukai tvarkingi. Jokių pašalinių detalių. Antras ypač fainas. Šaunuolė, juosta tau tinka. Nepasiduok ir džiugink !

Erse
spalvota faina. Antra taip pat gražutė.

Dalyja, per šviesi man asm. foto. Ir fokusas tik į rankutę šiuo atveju kažkaip nelabai žiūrisi.

Almost foto su pavadinimu mažais žingsneliais tikslo link nedera ax.gif Tuomet įsivaizduoju kokius coliukiškus batukus.


Gotte, man paskutinė labai patinka.
O skausmą tai išties antra atspindi. Trečia gal taip pat, bet jei turi su visa ranka.

Zirzilija jei tai pirmi tavo portretai tai liuks, skaityk kiekvieną gautą patarimą ir dar bandyk. Jei nežinai kaip fotografuoti, tai susirask kokį kantrų modeliuką. Ir per vieną susitikimą padaryk tarkim tris foto, arba tiksliau keletą trijų foto variantų.
Būtent šio modeliuko išskirtiniai veido bruožai. Aš jos nefotografuočiau profiliu, o jei taip, tuomet kaip nors palenkta galva. Šiaip gražiai ji atrodo iš priekio, gal kiek iš viršaus. Nedėkingi drabužiai vistik fotosesijai buvo. Fone gėlytės maišo, rinkčiausi kad ir tuščią sieną. Nesustok ir bandyk dar. Išmoksi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 22:19
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 23:12)
Man visų pirma dirbtina poza, pirmam plane eina ta ryški raudona bliuska, o veidas ir jo emocija tarsi nublanksta. Tai pat per daug aksesuarų - auskarai, akiniai, lankelis...perkrauta. Fone norisi labiau sulietų namų... negražu tie betonai...ir merginos poza neaiški, dešinėj nusikerta ir ranka, ir koja...
Bet tu šanuolė, kad stengiesi, tokie dalykai veda į gerą rezultatą, kaip ten viską geriau pakreipti, gal labiau pasakys didesni profai mirksiukas.gif  imk  4u.gif



nu aisku, varau nusisauti mega_shok.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 23:17)

Zirzilija jei tai pirmi tavo portretai tai liuks, skaityk kiekvieną gautą patarimą ir dar bandyk. Jei nežinai kaip fotografuoti, tai susirask kokį kantrų modeliuką. Ir per vieną susitikimą padaryk tarkim tris foto, arba tiksliau keletą trijų foto variantų.
Būtent šio modeliuko išskirtiniai veido bruožai. Aš jos nefotografuočiau profiliu, o jei taip, tuomet kaip nors palenkta galva. Šiaip gražiai ji atrodo iš priekio, gal kiek iš viršaus. Nedėkingi drabužiai vistik fotosesijai buvo. Fone gėlytės maišo, rinkčiausi kad ir tuščią sieną. Nesustok ir bandyk dar. Išmoksi.


pirmi pirmi, bet jauciu grysiu prie puoduku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu uz komentarus,ju man labai reikia, nes nezinau nei kas nei kaip nei kur
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 21:18)

Kate Bush originalas man labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 21:24)
Alabama, nu nesakyk, kad tavo daina?


Nea, ne mano

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 21:35)

Man patinka, seku aš jį ir laukiu naujų foto  ax.gif

Iš pradžių visai norėčiau pradėti, tik kaži ar jėgų užteks baigti iki galo  g.gif ,ir žinai, idėja tavo, tai durnai gaunasi ją vogti...nu bet įstrigo tai nerealiai... čia toks kaip ir žaidimas jau gaunasi..



Imk, imk, leidziu:D
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 21:40)

Alabama, ir man patiko šis tavo projektukas thumbup.gif Reiks ir man nuvogti šią idėją blush2.gif


Davai.Butu labai idomu ta pati pabandyt, kaip kiti zmones mato:) Ir sitas geras tuo, kad nestato i laiko remus.Nori per diena kelias raides padarai, nori karta per menesi.
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:56)
dedu dar viena rolleyes.gif jeigu rasote kas blogai, bukit geros, parasykit kas butent (jeigu sviesa,tai kodel, jeigu rakursas, koki kitoki imti,kad butu geriau, jeigu zvilgsnis tai kode) buciau dekinga 4u.gif



Sviesa neidomi.Raudonas rubas nuvagia demesi nuo veido.Fonas vel gi neidomus.Per daug detaliu-lankelis, auskarai- demesi nuo veido ima.Emocija neatskleista.
Sorry, kad taip ziauriai, is taves daug reikalauju, nes tu gali.

QUOTE(Ellos @ 2011 02 18, 22:06)


Ai, tiesa, Alabamai buvo atitekus mano daina  rolleyes.gif

Aga, aisku:)

As likau be valdemaro laisko;D
Atsakyti
Zirzilija, šito modeliuko dešinė veido pusė fotogeniškesnė už kairią. Prisimink ir tai fotografuodama kitąkart smile.gif
Tą foto kur ji šiek tiek galvą palenkusi, iš priekio fotografuota. Gali kvadratą daryti. Nukirpsi nefotogenišką drabužį. Versk į jb. Pakontrastink, nuimk kiek šviesumo ir manau labiau patiks nei dabartinis variantas.

O prie puodukų gali grįžti, bet ir šitų bandymų neapleisk. Vilnietės juk galit susiorganizuoti susitikimą. Tarkim pas ką nors arbatos išgerti. Pasiimkit kokių papildomų detalių eidamos ir tiesiog pabandykit viena kitą pafotografuoti .Gerai, jei susitikime būtų viena tarkim stipresnė portretuose. Tai kitos tiesigo galėtų stebėti kaip ji daro, o paskui ir pačios pabandyti.
O ir šiaip, laiką smagiai praleisit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 22:27
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 22:25)

Davai.Butu labai idomu ta pati pabandyt, kaip kiti zmones mato:) Ir sitas geras tuo, kad nestato i laiko remus.Nori per diena kelias raides padarai, nori karta per menesi.


As likau be valdemaro laisko;D


Pabandysiu smile.gif

Ir aš likau lotuliukas.gif
Atsakyti