Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:14)

cia pirmaja foto dedu portreto blush2.gif labai nemuskit ax.gif
kas blogai?



Aš gal kadravimą keisčiau ax.gif man nosytė dabar labai kliūna... ir auskariukas besisupantis ax.gif

Yvete, daina puikiai išpildyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 21:13)

Pasiūlykit ir man kokią dainelę ax.gif

http://www.youtube.c...h?v=BdK9OlOzayE

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:14)
galeciau permesti i koki emeila,ar skypa ax.gif

cia pirmaja foto dedu portreto blush2.gif labai nemuskit ax.gif
kas blogai?



Blogai fonas, rakursas, zvilgsnis, kadravimas.Sviesa.
Ui, sorry, bet man nea si karta:(
Atsakyti
dar viena

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 22:18)
Blogai fonas, rakursas, zvilgsnis, kadravimas.Sviesa.
Ui, sorry, bet man nea si karta:(


cia kaip pirmam portretui labai musi biggrin.gif
o kas blogai del sviesos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzilja: 18 vasario 2011 - 21:23
Alabama, nu nesakyk, kad tavo daina?
Tiesa, iš tos dainininkės jokiai nebenorėčiau foto daryti smile.gif Jau ir taip vyrai abu juokiasi iš manęs. Namuose ramybės neturėsiu smile.gif
Per savaitgalį dviem dainom dar suruošiu. Vienai man labai labai patinkančiai, o kitai "balalaikai", nesakzsiu kieno, bet šiaip neblogai balalaikai, ne iš tų beviltiškų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 21:26
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 21:18)


einu klausyt
Atsakyti
Labai didelis ačiū pastebėjusioms ir pakomentavusiosm mano foto rolleyes.gif , o kur spyriai šiknon ir kritika????? g.gif unsure.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 20:30)
Keliu foto dainai.

Nu pats geriausias dainos įgyvendinimas kol kas bigsmile.gif superiškai tiesiog bigsmile.gif žodžiu, šiandien kaifuoju nuo tavo ir Akashos foto wub.gif drinks_cheers.gif akys net spindi bigsmile.gif

O daina tai ir ne mano skonio...kaži kieno čia variantas... g.gif


Aš šiandien pusę dienos klausiau ant ripyto savo dainą, turiu vieną idėją, bet dar per maža iš manę fotografė, kad įgyvendint...gal ryt ką kito sumąstysiu, jei ne, tadu bandysiu pirmąją g.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 21:12)
Man labai smagu, jei patinka mano sitas projektukas, maniau jis cia nepastebetas liko.Nenori daryti nuo pradziu?Butu idomu.
Tiesa, man patiko antra ir trecia, ypac trecia.

Man patinka, seku aš jį ir laukiu naujų foto ax.gif

Iš pradžių visai norėčiau pradėti, tik kaži ar jėgų užteks baigti iki galo g.gif ,ir žinai, idėja tavo, tai durnai gaunasi ją vogti...nu bet įstrigo tai nerealiai... čia toks kaip ir žaidimas jau gaunasi..

QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 21:13)
Gal kas galite parekomenduoti galerijų su kūdikių (iki mėnesio amžiaus) nuotraukėlėmis?  4u.gif Rytoj fotografuosiu mažylį  wub.gif  wub.gif  Namų sąlygomis ir galvoju, kaip čia man seksis wub.gif

o jėciau kaip tau faina...labai lauksim foto smile.gif

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:21)

uj man pirma nelabai nelabai...ypač fonas kliūna ir fokusas nušokęs..taip namūdiškai kažkaip...nors mergina ir pasipuošus pasiruošus...

antra geriau...tas fonas ir bendras nuotraukos rausvumas man visai priimtinas...tarsi filtras koks, bet kur dingo fokusas? g.gif auskarai vėl išplaukę... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 18 vasario 2011 - 21:38
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 22:35)

uj man pirma nelabai nelabai...ypač fonas kliūna ir fokusas nušokęs..taip namūdiškai kažaip...nors mergina ir pasipuošus...

antra geriau...tas fonas ir bendras nuotraukos rausvumas man visai priimtinas...tarsi filtras koks, bet kur dingo fokusas? g.gif auskarai vėl išplaukę... g.gif


na pirmojoj fokusas tikrai yra unsure.gif del antros nesigincysiu.kad namudinis tai nieko pakeisti negaliu, vaiku parpietis buvo rolleyes.gif o auskarai neisplauke,jie tiesiog judantys rolleyes.gif
Atsakyti
Gotte, iš pateiktų ir aš sustočiau ties antra 4u.gif

Alabama, ir man patiko šis tavo projektukas thumbup.gif Reiks ir man nuvogti šią idėją blush2.gif
Atsakyti
kūdikėliai
o dar daugiau rasi kad ir tos fotografės favorituose paieškojus, iš tų favoritų vėl mėgiamas apžiūrėk. Aš bent jau taip ieškau. Tuomet stiliai maždaug panašūs būna smile.gif
Tikiu, kad puikiai susitvarkysi, išties. Nereikia tau bijoti fotosesijos. Su kūdikėliais šiaip daug nepriplanuosi. Pasiruošk visokiem variantam.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 21:45)
kūdikėliai
o dar daugiau rasi kad ir tos fotografės favorituose paieškojus, iš tų favoritų vėl mėgiamas apžiūrėk. Aš bent jau taip ieškau. Tuomet stiliai maždaug panašūs būna  smile.gif
Tikiu, kad puikiai susitvarkysi, išties. Nereikia tau bijoti fotosesijos. Su kūdikėliais šiaip daug nepriplanuosi. Pasiruošk visokiem variantam.


Dėkui smile.gif Lendu dairytis wub.gif
Atsakyti
dedu dar viena rolleyes.gif jeigu rasote kas blogai, bukit geros, parasykit kas butent (jeigu sviesa,tai kodel, jeigu rakursas, koki kitoki imti,kad butu geriau, jeigu zvilgsnis tai kode) buciau dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzilja: 18 vasario 2011 - 22:01
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 19:04)
Va pabandžiau- aiškiai surašei, viskas labai paprasta thumbup.gif
Na, aš kaip besimokanti - paklausiu. Kaip toks šviesumas pavyko (blykstė ar be) veido ir ar reflektorių naudoji (ar šiaip kas nors naudoja?)

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 19:33)
Keliu kritikai šiandienos eksperimentus...

man nepatinka tiesiogiai parodytas skausmas, mėlynės, kraujas, pjautynės ir kt panašūs dalykai, taigi, taigi nieko negaliu pasakyt smagaus, man visai nepatinka biggrin.gif Aišku, įdomu pabandyt. prisiminiau kaip kartą išpyliau vandenį ant stalo, o jis man toks įdomus pasirodė, atspalvis, forma, na ir ėmiau fotografuot biggrin.gif Buvo mama tada, tai su mano vyru abu susižvalgė nesupratę laugh.gif Aišku, man ten nieko nepavyko išlaužt, bet va prisiminiau kažkaip smile.gif 4u.gif
Atsakyti