Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 14:42)
Va katik gavau zinute i AZ is valdemar35  lotuliukas.gif 
Speju, kad ir jus gavot smile.gif.... Nu vat nezinau ko zmogus galetu mane ismokyt.... Nes nieko tokio pas ji galerijoj nepamaciau, kas uzkliutu uz akiu ir prie ko negaleciau prikibti.... Norejau pasiulyt i sia temuke prisijung, bet tikriauisiai nuskambetu kaip izeidimas, nes zmogus sako, kad senai dirba su fotografija.... ax.gif



Tokią ir aš gavau, matyt daug kas gavo


Merginos nuostabios visų foto, nebeprivardinsiu atskirai thumbup.gif
Atsakyti

help.gif help.gif help.gif kaip isgelbeti isdegusia foto?
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 20:33)

Kai jums tas skausmas?  g.gif kuri foto labiausiai atspindi ir kodėl? kas blogai?...velnias tik su fokusu kažko man sunkuma... doh.gif paskutinė foto kažkaip tik JB gelbsti  g.gif  verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Man kaip žaliai visos foto gražu, bet antra turbūt labiausiai tas aprasojima,s vandens lašiukai, kraujo lašai.. thumbup.gif Iš kitų išgirsi profesionalesnę nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 20:33)

Kai jums tas skausmas?  g.gif kuri foto labiausiai atspindi ir kodėl? kas blogai?...velnias tik su fokusu kažko man sunkuma... doh.gif paskutinė foto kažkaip tik JB gelbsti  g.gif  verysad.gif

user posted image


Na šitoje skausmą aš labiausiai pajutau...
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 19:09)
Astyte, atsiprašau, visai pamiršau.
Rašau čia galimą vertimą į jb. Tiks žmonių su mėlynom akim arba su strazdanom portretams.

4u.gif dėkui mirksiukas.gif
Man tai viskas labai buvo aišku wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalyja: 18 vasario 2011 - 20:20
Keliu foto dainai. Tikrai nieko kitokio nesugalvosiu. Daina labai toli nuo stiliaus, kurio klausau, ar kuriuo fotografuoju. Užsikabinau už dainos žodžių.
Komentarams

user posted image

"Let me know" Roisin Murphy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 20:37
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 18:27)
Tiesa, kelių žaidimo foto flickr grupėse trūksta. Laukinės ir Bizytės rodos. Ir dar kažkurioje grupėje trūksta. Įkelkit ir ten, gerai?

aš laukiu kol Laukine įdės, kad iš eilės viskas būtų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 20:30)
Keliu foto dainai. Tikrai nieko kitokio nesugalvosiu. Daina labai toli nuo stiliaus, kurio klausau, ar kuriuo fotografuoju. Užsikabinau už dainos žodžių.
Komentarams


nei pridėsi nei atimsi, man tai super biggrin.gif va tau ir blondinė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bizyte: 18 vasario 2011 - 20:47
Ir mano akim antra nuotrauka skausmingiausia.
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 18, 21:03)
help.gif  help.gif  help.gif kaip isgelbeti isdegusia foto?

sunku šiaip patarti. Kiekvienai foto skirtingai. Arba išgelbsti arba ne. Parodyk kur nors slaptai.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 19:33)
Keliu kritikai šiandienos eksperimentus...

O buvo taip, kad dukrytė sudaužė taurę šiandien...kažkaip tokios skaudžios tos šukės pasirodė...o galvoje kažkodėl alabamos žaidimas C is for cat...E is for enthusiasm  biggrin.gif ...
vaikštau...mąstau.. P is for pain... ax.gif  doh.gif vot sukasi šitaip ir basta... nu nuėjau...nufotkinau...atleisk man alabama už biškįįį vogtą mintįįį... doh.gif  blush2.gif  unsure.gif


Man labai smagu, jei patinka mano sitas projektukas, maniau jis cia nepastebetas liko.Nenori daryti nuo pradziu?Butu idomu.
Tiesa, man patiko antra ir trecia, ypac trecia.
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 19:40)
puiku.
Šiaip tą patį rezultatą galima išgauti tiesiog su mėlynu filtru fotografuojant. Čia tiems, kurie nenori nieko su PS liesti.



Su melynu?O ka duoda geltonas filtras, raudonas, oranzinis?
Labai bijau as to PS unsure.gif
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 20:30)
Keliu foto dainai. Tikrai nieko kitokio nesugalvosiu. Daina labai toli nuo stiliaus, kurio klausau, ar kuriuo fotografuoju. Užsikabinau už dainos žodžių.


Pataikei:)
Gal sitai nori sugalvot? biggrin.gif
http://www.youtube.c...feature=channel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 18 vasario 2011 - 21:13
Gal kas galite parekomenduoti galerijų su kūdikių (iki mėnesio amžiaus) nuotraukėlėmis? 4u.gif Rytoj fotografuosiu mažylį wub.gif wub.gif Namų sąlygomis ir galvoju, kaip čia man seksis wub.gif
Papildyta:
Pasiūlykit ir man kokią dainelę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 22:00)
sunku šiaip patarti. Kiekvienai foto skirtingai. Arba išgelbsti arba ne. Parodyk kur nors slaptai.


galeciau permesti i koki emeila,ar skypa ax.gif

cia pirmaja foto dedu portreto blush2.gif labai nemuskit ax.gif
kas blogai?

user posted image
Atsakyti