Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 12:38)
Akasha dekui uz nuomone, man ji labai svarbi. Buvai ir esi tas zmogus i kurio darbus lygiavausi. Todel man dabar labai truksta tavo skatmenos  unsure.gif Ir dabar ziuriu tavo jb nu ir nervuoji tu mane. Grizk kaaa smile.gif


Va, gerai čia Forgete susakei smile.gif Man irgi trūksta skaitmeninės Akashos.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 17:26)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pabijos išlyst hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 18, 16:26)
1.per daug spalvu, kaip jau Akasha sake, man trukdo kad vaikas nosyte krapsto.J.b geriau, bet man isdege unsure.gif Bet as nepasitikiu laptopu savo.

2.Ir ka komentavo?Gerai/blogai?


1.Na,buitiska foto,uztai margumynas,tiesiog knygas varte,as ir nufotkinau i kruva sustumus ax.gif aha,isdegimas yr jb,bet visad pertamsinu,tai dabar persviesinau lotuliukas.gif

2. blogai aisku,bet jauc nekorektiskai pasielgsiu cituodama cia jo zodzius unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 18 vasario 2011 - 16:37
ai, fotkint nemoku. Bet jei jau nemoku, tai bent pasirinksiu mokytoją, su man patinkančiu stilium. Jolie, jei ką pas tave norėčiau. Keletą workshopų pas Loretoidą, kelių pas Frederiką taip pat. Su Airv bei Paprasta taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 14:52)
Gavau ir as ta zinute lotuliukas.gif  ale net ir man "zaliai" matos,kad nekoks fotografas blush2.gif man tai siule uz simboline kaina padeti ismokti daugiau fotogrfijoj,matyt visai beviltiska atrodau doh.gif

aš matyt beviltiška visai atrodau, nes man nerašė schmoll.gif cry.gif

QUOTE(Almost @ 2011 02 18, 14:53)
sugalvojau pažaidimus įdėt... WB nd nedariau (nežinau, ar su mano fotiku išeina, klausiau, bet atsakymų negavau  unsure.gif ), tai tikėtina, kad balta visai ne balta...

Pavadinimas galėtų būti "Tikslą pasieksiu.." arba "Mažais žingsneliais tikslo link"

Norėčiau kokių nors patarimų, tik ne žiauriai žiaurios kritikos, nes tuoj drąsa dings  biggrin.gif

man būtų tik akinių viršuj užtekę, o batai gal šalia visai tiktų ir su kojom g.gif

Meadow su švente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 16:40)
ai, fotkint nemoku. Bet jei jau nemoku, tai bent pasirinksiu mokytoją, su man patinkančiu stilium. Jolie, jei ką pas tave norėčiau. Keletą workshopų pas Loretoidą, kelių pas Frederiką taip pat. Su Airv bei Paprasta taip pat.

cray.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 16:39)
Aciu 4u.gif nelabai dar su jb draugauju doh.gif va,pabandziau viena,bet sita centruota labai,bet neisivaizduoju kaip necentruotai daryt kai keli vaikai kadre doh.gif

Si man smagesne... Emocija, zvilgsniai vaiku liuks... dzin cia tas centravimas... kompozicija gana smagiai ziurisi del paciu vaikuciu issidestymo... knygos, kuri beveik auksiniam taske ir tie ju zaidziantys zvilgsniai man thumbup.gif Del paties JB, taip truputeli per sviesu... bandyk dar pazaisti ir turesi labai smagu kadra...

QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 17:08)
kas ten norėjo pasiūlyti į mūsų temą užsukti tam, kas až rašinėja. Žinokit pasiūliau. Protingai pasielgs prisijungdamas, arba nustodamas rašinėti  smile.gif Kitaip moderatorei brūkštelsiu, kad spamina  biggrin.gif

thumbup.gif Nu ir saunuole tu.... As kazkaip pagalvojau, kad gal geriau nerasyt, bo isizeis... ax.gif

QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 17:15)
na,rezultatas kol kas toks,kad man i Az mano fotke komentuoja blink.gif

Greitai merginos parodykit, ka prikomentavo, bo jau baisiai smalsu bigsmile.gif ir nieko cia netaktisko...

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 17:30)
Va, gerai čia Forgete susakei smile.gif Man irgi trūksta skaitmeninės Akashos.

O man netruksta manes mirksiukas.gif Ai nugi nereikia... siaip tik gal paskutiniu metu mazai ka dejau ir mazai rodziausi, uztai dabar va kaip atsigavau ir komentuoti daug noriu ir stalciukai susitvarke galvoj ir apskritai norisi fotika i rankas imti ir laukti rezultatu.... ax.gif Ai nu kadanors dar gal ir kokiu skaitmeniniu bus, kai ismoksiu su juosta biggrin.gif zodziu rimtai, nelaidokit cia manes...
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 17:40)
ai, fotkint nemoku.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 13:05)
Kazkada netycia radau Erikamajos flikr'e kelias nuotraukas ir uzsiprasiau kad man ta pati numegztu biggrin.gif  Tai viena mezgini rodau ant savo bandomosios zuikytes  biggrin.gif


Man labiau limpa spalvota, tos spalvos tokios švelnios, liuks.
O kokio amžiaus tavo mergytė, kad taip smagiai sėdi ir niekur nebėga? biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 13:17)
drinks_cheers.gif  as irgi sitoj pacioj stovykloj. traukiniai , legai viskas nufotkinta.


Nu jau, nu jau, tik nesakykit, kad sūnų negalit fotkint mirksiukas.gif

QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 13:49)
4 grupė pratęsimas

pasirinkau dryžius
user posted image


Uch, smagiai tu čia 4u.gif

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 14:19)
O gal kas žinot kaip bernuka pagamint  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Reikia lipti ant vyro biggrin.gif
O jeigu mergytę, tai po vyru palysti mirksiukas.gif


QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 14:20)
konsultuokitės pas mus  4u.gif


O tai gaila garsiai viešai viską paaiškinti biggrin.gif

QUOTE(Žydraakė @ 2011 02 18, 17:30)
Va, gerai čia Forgete susakei smile.gif Man irgi trūksta skaitmeninės Akashos.


Perskaičiau pokalbius visus, kai mažoji užmigo. Akasha, sėkmės tau 4u.gif Vistiek tik tu pati geriausiai žinai kaip ir kas mirksiukas.gif O tvarka stalčiuose - čia privalumas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pasimečiau visai užsukus į temą lotuliukas.gif , nieko nebesuprantu, kas čia ką moko, pas ką mokosi ir aplamai...jaučiu teks eit skaityt lotuliukas.gif
Labukas visoms/ -iems 4u.gif
Atsakyti
man šiaip negaila. Yra visokių fotografų, visokiems skoniams ir reikia. Bet man patinka tvarkingi reikalai. Siūlai kursus, ok. Lįsk į viešumą, dėk skelbimus, o ne per až ieškok mokinių.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 14:57)
Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto  smile.gif

ooo labai labai cool.gif PATINKA...

Nu aš gal neesu tas labai kompetetingas žmogus komentuoti tavo foto, be to sakei komentarų nereik, bet man čia labai plyni veidas ir rankos...na ta betonine spalva (arba mano kompas taip rodo g.gif )..man norisi ypač rankose šešėlių...įdubimų, kad matytųsi rankos liesumas/apimtis..kauliukai...nežinau kaip čia išsireikšti... nes nemažai dėmesio tai rankai čia tenka...

Aš dažnai savo kadruose matau tai,. ko ten nėra, bet mano požiūriu turėtų būti..kad tas ko ten nėra padarytų fotkę išraiškingesnę...nu aišku įgyvendinime tai atsilieku per devynis kalnynus, devynis vandenynus... doh.gif blush2.gif

QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 14:57)
O man Akashos skaitmena siesis su viena gražiausių mano Elzytės sesijų  wub.gif  wub.gif  wub.gif

oooo vau...aš kadangi naujokė čia, tai nemačius šitų foto...žandikaulis atvipo vien žoooo bigsmile.gif man ir skaitmena ir juostos bandymai labai labai labai labai wub.gif

Nu laukiu nesulaukiu, ką sugalvos ir labai viliuosi, kad iš viso bent kažką sugalvos su mano pilvūzu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif


QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 16:08)
kas ten norėjo pasiūlyti į mūsų temą užsukti tam, kas až rašinėja. Žinokit pasiūliau. Protingai pasielgs prisijungdamas, arba nustodamas rašinėti  smile.gif Kitaip moderatorei brūkštelsiu, kad spamina  biggrin.gif

ha ha...niu pavarei biggrin.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 17:59)
ooo labai labai  cool.gif PATINKA...
Nu aš gal neesu tas labai kompetetingas žmogus komentuoti tavo foto, be to sakei komentarų nereik, bet man čia labai plyni veidas ir rankos...na ta betonine spalva (arba mano kompas taip rodo  g.gif )..man norisi ypač rankose šešėlių...įdubimų, kad matytųsi rankos liesumas/apimtis..kauliukai...nežinau kaip čia išsireikšti... nes nemažai dėmesio tai rankai čia tenka...

smile.gif labai gerai parašei, ačiū. Tik čia išties tokia neplanuota foto, nes vakar Meadow sakė, kad nenori fotografuotis. Todėl susitikom tik kavos išgerti, o vyras netyčia ir fotoaparatą paėmė. Ji mane fotografavo, o paskui keliem kadram pasikeitėm rolėm. Foto apkirpta ir uždėta nežymiai tekstūra.
Tiesiog norėjau ją pasveikinti, galbūt įkeldama foto privilioti sugrįžti į temą smile.gif
Bet dar kartelį ačiū, kad vistiek brūkštelėjai savo nuomonę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 17:31