Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(aguuu @ 2011 03 25, 00:16)

o gal galite pasakyti kokiam salone ir kokia meistre? gal ji ir su geliniais nagais dirba? jei nenorite viesai,laukiu i az smile.gif
Atsakyti
Tikrai taip, deja jos tikrai sintetines sad.gif Taciau man asmeniskai dirbti su audines naturaliom blakstutem nepatinka, jos begalo plonytes, ir kazkaip neefektingai atrodo smile.gif

QUOTE(sojertoma @ 2011 03 24, 06:58)
turiu jus nuvilti, jokiais gyvuniokais cia net nekvepia  biggrin.gif atsiprasau uz pasmaikstavima, bet negalima taip aklai tiketi viskuom kas sakoma, pasikartosiu, visos priauginamos blakstienos yra sintetines 4u.gif

Atsakyti

QUOTE(kumiko @ 2011 03 25, 12:47)
o gal galite pasakyti kokiam salone ir kokia meistre? gal ji ir su geliniais nagais dirba? jei nenorite viesai,laukiu i az smile.gif


galiu ir čia, gal dar kam prireiks. Salonas savanoriuose, berods vadinasi Erikos, o darė meistrė Karolina 860741224. Dėl nagų nežinau, man tai neaktualu tai ir neklausiau 4u.gif , bet manau, kad daro.
Atsakyti
Kaip greičiau nuimti blakstienas? Pešti nenoriu, nes savų nenoriu išrauti biggrin.gif Valau su aliejiniais valikliais, viską darau, nu bet nekrenta g.gif
Atsakyti
QUOTE(ackarike @ 2011 03 25, 20:13)
Kaip greičiau nuimti blakstienas? Pešti nenoriu, nes savų nenoriu išrauti  biggrin.gif  Valau su aliejiniais valikliais, viską darau, nu bet nekrenta  g.gif


namuose vienintelis budas nusiimti priaugintas blakstienas yra tepti aliejais, bet tai gali ilgai uztrukti. Nueikite pas meistre, ji nuims specialiu tirpikliu, kuris istirodo klijus ir priauginta blakstiena nuslysta nuo naturalios, tai truks 10-15min smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sallly @ 2011 03 25, 16:18)
Tikrai taip, deja jos tikrai sintetines sad.gif Taciau man asmeniskai dirbti su audines naturaliom blakstutem nepatinka, jos begalo plonytes, ir kazkaip neefektingai atrodo smile.gif


turbut turejote omeny audines tipo blakstienas? t.y. panasias i audines kailiuka savo struktura, glotnumu, minkstumu ir panasiai?
Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2011 03 25, 17:18)
Tikrai taip, deja jos tikrai sintetines sad.gif Taciau man asmeniskai dirbti su audines naturaliom blakstutem nepatinka, jos begalo plonytes, ir kazkaip neefektingai atrodo smile.gif

Nu nera naturaliu audines, tiek apie tai kalbame. schmoll.gif

Aisku, manau jeigu uzsimanytu Madonna tokiu blakstienu, tai jai spec. pagamintu. biggrin.gif
Atsakyti
Man tai kartais ir pikta klausytis kai plonas blakstienas laiko silkinemis o storas sintetinemis.
arba isicikline viena gamintoja 3D Lashes ir nieko daugiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tankas: 26 kovo 2011 - 17:27
... gavau gimtadienio proga dovanu kupona ir prisiauginau blakstienas, nors as tokia naturaliste doh.gif savo nelaimei....

dabar kai jos nukrito arba isroviau kai kurias,nes korekcijai buvau nusprendus neit, nes man tiesiog netiko tos dirbtines blastienos, na matyt man tai per nenaturalu, dabar siaubas liko trys blakstienos gal, siaubu siaubas, kaip tai kenkia g.gif
Atsakyti
QUOTE(asmik7 @ 2011 03 26, 18:37)
... gavau gimtadienio proga dovanu kupona ir prisiauginau blakstienas, nors as tokia naturaliste  doh.gif  savo nelaimei....

dabar kai jos nukrito arba isroviau kai kurias,nes korekcijai buvau nusprendus neit, nes man tiesiog netiko tos dirbtines blastienos, na matyt man tai per nenaturalu, dabar siaubas liko trys blakstienos gal, siaubu siaubas, kaip tai kenkia g.gif


Na raunant blakstienas ir be priauginimo manau vaizdas bus nekoks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Noriu paklausti, gal buvo pas ka. Nesioju priaugintus jau kelis menesius, o si karta po korekcijos istino akys, virsutinis vokas prie pat akies stipriai ir trupuciuka apatiniai vokai ir niezti. verysad.gif Nuimineti nenoriu ax.gif ar vis del to reikia, gal zinot kokiu lasu galima lasinti verysad.gif ar dar ka galima padaryti??
Atsakyti
o man idomu kas daroma per korekcija??? na suprantu prideda naujas blakstienas.. o ka su tom senosiom daro??? nes pas mane jos jau kaip ir paauge neblogai nuo voko.tas kur svieziai priklijuos tai arti voko, o tos senosios taip ir lieka iki kol pacios iskris???
smile.gif
Atsakyti
Sojertema, dėkui už atsakymą. 4u.gif

Nebežinau ką daryt, susiradau bent 8 skelbimus kur atrodytų, kad viskas gerai, bet nežinau kurią kosmetologę pasirinkti...
Ir jau visai susimaišė, kurios blakstienos yra juodesnės ir storesnės, ar jos visos vienodos tik tiek, kad jų sudėtis skiriasi? g.gif

aguuu >> Labai gražios blakstienos! thumbup.gif Gal galėtum pasakyt kiek kainavo ir ar buvo pasirinkimas blakstienų, o ne visos vienodos? blush2.gif
Atsakyti