Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(weemee @ 2011 03 16, 23:36)
sakot negalima cheminiu būdu dažyti blakstienų prieš priauginimą, o ką daryti, jei apatinės blakstienos sviesios? viršutinės bus ilgos ir tankios, o apatinių kaip ir nelabai matysis? tada gal tik apatines dažyt? o apskritai taip galima?

Galima daryti chemiskai , jegiu pageidaujete. Pries darba nuriebaliname blakstienas ir viskas laikosi puikiai.
Dazniau chemiskai nedazome, tada klientes apatines dazo su tusu ir nera jokios problemos. Atsargiai pries miega nuvalote tik apacia.


Dazyti chemiskai pries savaite tada isvis nelabai matau tikslo to padazymo.
Kokia bebutu teorija-praktika visoms labai individualiai.
Jeigu Jusu ir veido oda riebi ir sportuojete 3 kart per savaite su baseinu ir pirtim , ir chemiskai padazyti pries priauginima, ir dar nesugebate miegoti ant nugaros blakstienos vistiek laikysis. Tik korekcijos reikes pvz. kas 2 sav. O kitoms kas 4 sav. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 16 kovo 2011 - 22:13
Slapta svajone buvo tureti grazias blakstienas.. bet kainos kandziojosi..
http://www.grupinis....nu_priauginimas
kas turi atsiliepimu apie grozio salone "Santaka" dirbancias blakstienu priaugintojas?

ir ka profesionales mano apie si pasiulyma? blush2.gif
Atsakyti
kaskaip jau man cia bais keista kad taip pigei bus kokios maximines blakstienos gal.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2011 03 17, 14:34)
kaskaip jau man cia bais keista kad taip pigei bus kokios maximines blakstienos gal.

manau cia tiesiog reklama, bei noras prisitraukti daugiau klientu. man visai normaliai atorodo. pirkciausi jei butu mano mieste.
Papildyta:
QUOTE(Tankas @ 2011 03 17, 16:12)
manau cia tiesiog reklama, bei noras prisitraukti daugiau klientu. man visai normaliai atorodo. pirkciausi jei butu mano mieste.

dar idomu ar ne bus taip , kad priaugins maziau blakstienu nei kad paprastai uz tokia kaina priaugina. skambinau pasiteirauti, bet nera galimybes susisiekti su adresatu. prisiskambinau, sake priagina pilna voka, dirba su Perfeck Silk Lashes

sudomino mane vienas skelbimas, kad priauginamos ir apatines ir virsutines blakstienos. (cia Panevezio mieste). Pasiteiravus mergina paaiskino kad dirba su Perfect Silk Lashes priemonemis.
Gal yra kokiu naujoviu is mineto gamintojo?
kiek paciai teko patirti tai su to gamintojo klijais dedant neimanoma atsimerkti kol nenugaruoja, kaip akis grauzia, be to jie nepritaikyti priaguniti apatines blakstienas.
pasiteravus kaip atliekama procedura, mergina paklause ar as noriu prisiauginti ar tik domiuosi technika, o tai yra mokama. atsakiau jog klausiu nes bijau kad mano akims nepakenktu. atsakymas buvo trumpas- nepakenks, nepakenks.
zodziu, ji neaiskino kaip atliekama procedura, tik supratau kad isdarineja neleistinus dalykus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tankas: 17 kovo 2011 - 17:30
QUOTE(Tankas @ 2011 03 17, 18:17)
manau cia tiesiog reklama, bei noras prisitraukti daugiau klientu. man visai normaliai atorodo. pirkciausi jei butu mano mieste.
Papildyta:

dar idomu ar ne bus taip , kad priaugins maziau blakstienu nei kad paprastai uz tokia kaina priaugina. skambinau pasiteirauti, bet nera galimybes susisiekti su adresatu. prisiskambinau, sake priagina pilna voka, dirba su Perfeck Silk Lashes

sudomino mane vienas skelbimas, kad priauginamos ir apatines ir virsutines blakstienos. (cia Panevezio mieste). Pasiteiravus mergina paaiskino kad dirba su Perfect Silk Lashes priemonemis.
Gal yra kokiu naujoviu is mineto gamintojo?
kiek paciai teko patirti tai su to gamintojo klijais dedant neimanoma atsimerkti kol nenugaruoja, kaip akis grauzia, be to jie nepritaikyti priaguniti apatines blakstienas.
pasiteravus kaip atliekama procedura, mergina paklause ar as noriu prisiauginti ar tik domiuosi technika, o tai yra mokama. atsakiau jog klausiu nes bijau kad mano akims nepakenktu. atsakymas buvo trumpas- nepakenks, nepakenks.
zodziu, ji neaiskino kaip atliekama procedura, tik supratau kad isdarineja neleistinus dalykus.


Siaip yra galimybes klijuoti apatines blakstienas, tik nezinau ar butent su Perfect SL klijais. Realiai jei su tais, kurie ir naudojami virsutinems -butu bemaz sadizmo valandele smile.gif Kai kurios klientes jautriai reaguoja net ir pradziuvus klijams, kai reikia atsimerkti smile.gif
O apatiniams kiek man zinoma yra silpnesni klijai naudojami, kurie skirti labai jautrioms akims, jie nedirgina taip akiu, bet ir nesilaiko ilgai, t.y. max iki keliu savaiciu, o ir pati procedura nera jauki, kai kliente atsimerkusi stebi smailius pincetus prie pat akies, plius turi nemirkseti... aisku grozis reikalauja auku, bet si mano manymu visiskai nebutina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2011 03 17, 11:48)
Slapta svajone buvo tureti grazias blakstienas.. bet kainos kandziojosi..
http://www.grupinis....nu_priauginimas
kas turi atsiliepimu apie grozio salone "Santaka" dirbancias blakstienu priaugintojas?

ir ka profesionales mano apie si pasiulyma? blush2.gif

Sunku ka nors pasakyti. Is visos sitos aksijos meistrei lieka apie 32lt.(ir dar naudoja medziagas ) Patikekit, zinau smile.gif . Isivaizduokite priaugineti uz tokia suma. Arba bus priauginta labai nedaug blakstienu, arba bele kaip. g.gif Nezianu net ka pasakyti. Turbut visai neturi klienciu, kad sutinka uz tokia suma.
**************************************************************
JAU RASIAU SENOJE TEMOJE

Stai apatiniu blakstienu priauginimas.Galima paziureti kaip tai daroma.
Nors yra dar vienas budas priauginimo tada akys buna pramerktos siek tiek, bet sunkiau klijuoti.

Pirmiausia ne kiekviena kliente gali isguleti atsimerkus ir matyti kaip pries akis juda astrus pincetai.
Antras dalykas klijai turi buti jautriom akim, o tai reiskia , kad silpnesni, nei iprasta.
Toks priauginism laiko apie 10 dienu. Nera labai praktiska, nes kaip bebutu apatines blakstienos lieciasi su voku, priaugintos turetu durti i voka savo galiuku.
Zodziu jeigu yra noro tai galima, bet klausymas ar verta.

Ir kas atsimena musu diskusijos apie alergijas, nudegimus nuo garuojanciu kliju. Zodziu sita procedura tikrai nr visoms klientems tinka ir klausymas ar to reikia jeigu yra diskomfortas ir toks neilgas laikomumas rolleyes.gif

http://vkontakte.ru/...54064_158656335

Juk yra ir antakiu priauginimas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tankas @ 2011 03 17, 19:17)
su Perfect Silk Lashes priemonemis.
Gal yra kokiu naujoviu is mineto gamintojo?


Nieko gero tik pincetai biggrin.gif

PELENEJE ziurinejau. Biros tos pacios, o dezutese labai levos minkstos, plonos, sulamdytos.
*****************************
Neatidaro jau video filmuko, turbut meistre nutare pasalinti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 kovo 2011 - 21:16
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 03 17, 22:15)
Sunku ka nors pasakyti.  Is visos sitos aksijos meistrei lieka apie 32lt.(ir dar naudoja medziagas ) Patikekit, zinau  smile.gif . Isivaizduokite priaugineti uz tokia suma. Arba bus priauginta labai nedaug blakstienu, arba bele kaip. g.gif  Nezianu net ka pasakyti. Turbut visai neturi klienciu, kad sutinka uz tokia suma.
*****************************
Neatidaro jau video filmuko, turbut meistre nutare pasalinti  biggrin.gif


Musu salonas dare akcija beta.lt tad lieka daugiau nei jus parasete, aisku is to neuzdirbsi biggrin.gif Tiesiog tai tikslas tame, kad salono reklama buna visa diena transliuojama, tai tik reklamos budas. O jei salonas protingas jis tikrai kokybes negadins, nes tam ir daroma reklama, kad visi pamatytu koks tu puikus biggrin.gif
Atsakyti

Papildyta:

Nieko gero tik pincetai biggrin.gif

PELENEJE ziurinejau. Biros tos pacios, o dezutese labai levos minkstos, plonos, sulamdytos.
*****************************

As turiu tuos pincetus, tai nepasakyciau, kad jie dziugina mano sirdi dirbant biggrin.gif
reiks kazka mastyti kito, nes su tuo, kur blakstienas imu- neretai nepasiekia galutinio tikslo verysad.gif matyt kazkur tarpukas yra ar nelygumas doh.gif
Atsakyti
O sepetelius blakstienoms sukuoti pas pacias meistres buna pirkti? jei taip, tai kokios kainos? Ir jei ne pas meistres, tai is kur perkat, gal kokios specialios priaugintom buna?
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 18, 11:50)
O sepetelius blakstienoms sukuoti pas pacias meistres buna pirkti? jei taip, tai kokios kainos? Ir jei ne pas meistres, tai is kur perkat, gal kokios specialios priaugintom buna?

Buna sepetukai ir pas meistres . As kam reikia dovanoju:)
O siap galima nuo seno tuso issiplauti ir super tiks sukavimui.
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2011 03 18, 01:22)
Musu salonas dare akcija beta.lt tad lieka daugiau nei jus parasete, aisku is to neuzdirbsi  biggrin.gif  Tiesiog tai tikslas tame, kad salono reklama buna visa diena transliuojama, tai tik reklamos budas. O jei salonas protingas jis tikrai kokybes negadins, nes tam ir daroma reklama, kad visi pamatytu koks tu puikus  biggrin.gif

Grupinis.lt nuo tokios sumos lieka butent tiek kiek parasiau mirksiukas.gif

Del protingo salono sutinku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 18 kovo 2011 - 22:48
QUOTE(<<JK>> @ 2011 03 18, 08:08)
Papildyta:

Nieko gero tik pincetai  biggrin.gif

PELENEJE ziurinejau.  Biros tos pacios, o dezutese labai levos minkstos, plonos, sulamdytos.
*****************************

As turiu tuos pincetus, tai nepasakyciau, kad jie dziugina mano sirdi dirbant  biggrin.gif
reiks kazka mastyti kito, nes su tuo, kur blakstienas imu- neretai nepasiekia galutinio tikslo  verysad.gif  matyt kazkur tarpukas yra ar nelygumas  doh.gif

buvau nusipirkusi brokuota... nors ir po ilgo prisiruosiau parodyti bet pakeite... tiesiog perkant blakstienas paklausiau kodel man pincetas nesuima blakstienos. jei ji pati nebutu pasakius kad gamybos brokas tai nezinau kaip butu pasibaige, as ant to ir pasikabinau - jojo, gamybos brokas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 18, 08:50)
O sepetelius blakstienoms sukuoti pas pacias meistres buna pirkti? jei taip, tai kokios kainos? Ir jei ne pas meistres, tai is kur perkat, gal kokios specialios priaugintom buna?

man labai gerai naudojasi nuo tuso sepeteliai. ir merginoms liepiu nuo toso naudotis. dabar tokie laikai , reikia taupiai gyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tankas @ 2011 03 19, 22:35)
buvau nusipirkusi brokuota... nors ir po ilgo prisiruosiau parodyti bet pakeite... tiesiog perkant blakstienas paklausiau kodel man pincetas nesuima blakstienos. jei ji pati nebutu pasakius kad gamybos brokas tai nezinau kaip butu pasibaige, as ant to ir pasikabinau - jojo, gamybos brokas smile.gif
Papildyta:

man labai gerai naudojasi nuo tuso sepeteliai. ir merginoms liepiu nuo toso naudotis. dabar tokie laikai , reikia taupiai gyventi smile.gif


Vienareiksmiai ir as papuoliau ant brokuoto pinceto.. patobulinau pati blush2.gif , tai lyg ir geriau. Reiks prekintis is naujo ateiciai, bet kol tik mokinuosi uz simbolines kainas, tai neskubu doh.gif
Atsakyti