Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Tankas @ 2011 03 15, 09:03)
bet kokiu atveju manau blakstienu priauginima išbandyti verta  ax.gif


Gal išbandyti ir verta, kad po to žinotum, kas per velnias tai yra smile.gif
Kai pati turėjus, tai pastebiu kiek dabar panelių/moterų su tom blakstutėm. Niekaip nesuprantu kam reikia perdėti, kam tų tokių super ilgų reikia, gi nebegražu doh.gif
Atgyvens tos blakstienos kaip ir plastmasiniai nagai lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū už atsakymą smile.gif
bandysiu savo kailiu, tada žinosiu smile.gif

aš irgi nesuprantu koks grožis iš super ilgų nenatūralių blakstučių..
dėl to kad greit virs atgyvena čia tikrai taikliai biggrin.gif meteliai kiti ir taps nuvalkiotu reikalu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, na ka ir aš prisiauginau, taip norėjau ir pagaliau wink.gif
jau turiu beveik dvi sav. ir labai dziaugiuosi, nepastebejau kad butu nors viena iskritus, ziuresim kiek dar taip gerai laikis smile.gif ykelsiu foto veliau smile.gif

ps.blakstienos paskutinej ft biski neiššuokuotos blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolipop': 15 kovo 2011 - 22:39
LOLIPOP', kuriam mieste dareisi? :>
be galo gražu! wub.gif ir ilgis toooks tobulas wub.gif
čia šilkinės ar paprastos? kiek kainavo jei ne paslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguuu @ 2011 03 16, 01:50)
LOLIPOP', kuriam mieste dareisi? :>
be galo gražu! wub.gif  ir ilgis toooks tobulas wub.gif
čia šilkinės ar paprastos? kiek kainavo jei ne paslaptis? blush2.gif

ačiū 4u.gif Alytuje, paprastos iš kažkokio gyvūnelio šerelių kaip man aiškino, šiek tiek storesnes ir tamsesnes nei visos. O dėl igio tai čia vidutinės biggrin.gif trumpesnių tuo metu neturėjo(pagalvojau tai kokios ilgos turėtų būt) lotuliukas.gif kainavo 60lt. kadangi dariausi pas merginą namie, kuriai nereik moket nei už nuomą salono, nei už elektrą ir pan, dėl to taip pigiai.Na o rezultatu tikrai nesiskundžiu thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Norejau pasiklausti, jei tarkim, pirmakart prisiauginu su 3D blakstienomis ir man nepatiktu, galima papildyma daryti jau su silkinem? Ir noreciau dar paklausti tu, kurios uzsiima tuo, kurios graziau atrodo ir naturaliau? Bet koks ilgis populiariausias detis? Labai aciu uz atsakyma... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lolipop' @ 2011 03 15, 23:39)
sveikos, na ka ir aš prisiauginau, taip norėjau ir pagaliau wink.gif
jau turiu beveik dvi sav. ir labai dziaugiuosi, nepastebejau kad butu nors viena iskritus, ziuresim kiek dar taip gerai laikis smile.gif ykelsiu foto veliau smile.gif

ps.blakstienos paskutinej ft biski neiššuokuotos blush2.gif
user posted image

user posted image

o koks cia ilgis, kokios detos ir kokios formos? Grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 16, 16:10)
Sveikos. Norejau pasiklausti, jei tarkim, pirmakart prisiauginu su 3D blakstienomis ir man nepatiktu, galima papildyma daryti jau su silkinem? Ir noreciau dar paklausti tu, kurios uzsiima tuo, kurios graziau atrodo ir naturaliau? Bet koks ilgis populiariausias detis? Labai aciu uz atsakyma... ax.gif
Papildyta:

o koks cia ilgis, kokios detos ir kokios formos? Grazu wub.gif

kaip jau sakiau cia vidutines skaitosi, firmos nezinau ,zinau kad tik iš JAV jos smile.gifačiū 4u.gif
Atsakyti
O jei vokas pakrites, tai geraiu C formos detis kazin g.gif ?
Atsakyti
Pirtis:) po priauginimo 24 val... tikrai NE!

Veliau galima pasilepinti, patariu su savimi paimti ranksluostuka, kad valyti prakaita nuo veido... kad neslaptu blakstienos... nes su prakaitu ir riebalai nuteka...
BASEJNO VANDUO irgi sakau ne... nes ten zmones nuplauna nuo kuno viska...kremai ir t.t

Labai svarbu ar Jusu oda neriebi, tas itakoja blakstienu kritima:)
NEDAZYKITE CHEMISKAI pries priauginima... dazymas padaro blakstiena slidzia...

Paruosimas pries priauginima:) vel svarbus:)
Eikite nepasidaziusios svariu veidu, blakstienos nuplautos su muilu smile.gif
Ir meistre turi nuriebalinti smile.gif yra spec. priemones smile.gif

O ju prieziu labai paprasta, butinai pasukuoti, kad jos slinktu, taip nesustabdydamos naturalaus augimo ciklo smile.gif

Po 2-3 sav. iskrenta nuo 30 proc. priaugintu blakstienu smile.gif tai normalu:)

Yra merginu, kurios vengia sukuoti, plauti... tai tik blogiau... nes korekcijos metu meistre issukuoja daugybe, o ant ko priauginti nauju neranda smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 16, 16:22)
O jei vokas pakrites, tai geraiu C formos detis kazin g.gif ?



As asmeniskai patariu C ...
Man patinka atviros akys...

J naturaliam priauginimui smile.gif

Ir tai labai puikiai arodo, kai iki centro J... kampe C (pakelia vizualiai akies kamputi), suteikia gundancio zvilgsnio efekta...

Galima maisyti... eksperimentuokite... nera nustatytu jokiu teisykliu smile.gif
Yra tik teorija, o praktiskai galima prikurti visokiu variantu:)
Papildyta:
QUOTE(lolipop' @ 2011 03 16, 16:18)
kaip jau sakiau cia vidutines skaitosi, firmos nezinau ,zinau kad tik iš JAV jos smile.gifačiū 4u.gif



Galima keisti... arba maisyti...
Parenkamas ilgis ir toks stebuklas:)
Tik silkines nebus tokios juodos ir zvilgios:)
Maisyk su Mink ar Deluxe Lashes... jos panasesnes:)
Papildyta:
QUOTE(pudrine @ 2011 03 08, 02:43)
Lisa, labai naturaliai ir gaziai atrodo thumbup.gif  bet ar labai baisiai atrodyciau jei uzsideciau tokias gan ilgokas vos ne barbiskas blakstienas? ar turejot tokiu atveju kas nori itin ilgu?

SSafirAA, girdejau keleta merginu kad jos ejo ir i pirti ir miega veidu i pagalve (ant blakstienu) ir visiskai joms nepakenke tai, ar taip gali buti jog po vieno kartelio pirtyje niek neatsitiks blakstienoms? ir ar akiu pravedimu kosmetika nekenkia? g.gif




O del kosmetikos... pasidaziusios su servetele nuvalykite seseliu likucius nuo blakstienu...
o valykite aplink akys, o ne kaip iprasta braukti per visa aki:)
Isivaizduokite tarytum jus norite likti su PADAZYTOMS BLAKSTIENOM TUSU smile.gif
Atsakyti
sakot negalima cheminiu būdu dažyti blakstienų prieš priauginimą, o ką daryti, jei apatinės blakstienos sviesios? viršutinės bus ilgos ir tankios, o apatinių kaip ir nelabai matysis? tada gal tik apatines dažyt? o apskritai taip galima?
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 16, 17:10)
Sveikos. Norejau pasiklausti, jei tarkim, pirmakart prisiauginu su 3D blakstienomis ir man nepatiktu, galima papildyma daryti jau su silkinem? Ir noreciau dar paklausti tu, kurios uzsiima tuo, kurios graziau atrodo ir naturaliau? Bet koks ilgis populiariausias detis? Labai aciu uz atsakyma... ax.gif
Papildyta:



Papildyma galite daryti su kokiomis tik norite. Del naturalumo ir grozio labai individualiai.
Vienom ir storos, tankios -naturalai, o kitom ne.
Del ilgio ir viso kito reikia sprersti individualiai. Priklauso ir nuo akiu dydzio, formos, antaku issidestimo ir t.t.
Mano atviros akys tai 12mm man yra perilgos. O kitai 12mm ilgio vos matosi. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelaite @ 2011 03 16, 17:22)
O jei vokas pakrites, tai geraiu C formos detis kazin g.gif ?

Reikia ziureti individualia kaip pakrites vokas ir kokios akys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2011 03 16, 22:36)
sakot negalima cheminiu būdu dažyti blakstienų prieš priauginimą, o ką daryti, jei apatinės blakstienos sviesios? viršutinės bus ilgos ir tankios, o apatinių kaip ir nelabai matysis? tada gal tik apatines dažyt? o apskritai taip galima?


Galite, tai daryti bet ne arciau nei savaite pries priauginima (bent jau tokia teorija deste seminaro metu)smile.gif jeigu cheminis Jums ilgai laiko, tai super:)
O taip dauguma pasidazo apatines su tusu, nes prie priaugintu dazniausiai norisi ir apatiniu ilgesniu, storesniu:) o tusiukas padeda:)
Nors labai sviesioms blakstienoms nieko nepadarysi, jas tenka dazyti:) kad kuo maziau matytusi kai atauga:)

Atsakyti