Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Sveikutes visos user posted image

Prisiauginsiu ir as blakstienytes, tad noreciau jusu nuomones apie dvieju visazisciu darbus smile.gif (as randuos Jonavoje, todel radau tik dvi visazistes kurios tuom uzsiima ir yra labiau sirdies ax.gif )

Taigi,vienos darbeliai
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ir kitos
user posted image user posted image

?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zemuoge*: 20 rugpjūčio 2011 - 10:47
QUOTE(*zemuoge* @ 2011 08 20, 11:47)
Sveikutes visos user posted image

Prisiauginsiu ir as blakstienytes, tad noreciau jusu nuomones apie dvieju visazisciu darbus smile.gif (as randuos Jonavoje, todel radau tik dvi visazistes kurios tuom uzsiima ir yra labiau sirdies  ax.gif )




Man asmeniskai kai kuriose truksta blakstienu, ir siaip truputi per ilgos kazkaip g.gif Aisku cia skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
Šioje temoje dedamos tik savo pačių priaugintos blakstienos.
Meistrių darbų nuotraukos laikomos kaip reklama.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 08 20, 15:43)
Man asmeniskai kai kuriose truksta blakstienu, ir siaip truputi per ilgos kazkaip  g.gif  Aisku cia skonio reikalas  mirksiukas.gif

o man kaip tik kaikuriose ju daug atrodo. ir as klausiau kaip pats darbas atrodo (gal tai darancios daugiau ka pasakys), o ne ar ilgos ar trumpos mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš tai iš nuotrauku nepasitikiu.. schmoll.gif internete ju begale ir kas zino ar tikrai cia ju darbai schmoll.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*zemuoge* @ 2011 08 20, 17:56)
o man kaip tik kaikuriose ju daug atrodo. ir as klausiau kaip pats darbas atrodo (gal tai darancios daugiau ka pasakys), o ne ar ilgos ar trumpos mirksiukas.gif


pries paskutines dvi nuotraukas esu maciusi pas kazkuria meistre fotoalbume, taciau ji dirba Vilniuje.. Taigi, kaip kazkas minejo nuotraukomis nelabai galima pasitiketi smile.gif
Atsakyti
sutinku. nes pati po to radau internete tokiu pat nuotrauku..deja doh.gif
Atsakyti
teks rinktis ta, apie kuria esu girdejus tik GERAI ir macius darbukus gyvai, ir nepatinget nuvaziuot i kita miesta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*zemuoge* @ 2011 08 20, 18:50)
teks rinktis ta, apie kuria esu girdejus tik GERAI ir macius darbukus gyvai, ir nepatinget nuvaziuot i kita miesta  biggrin.gif


drinks_cheers.gif pati vaziuosiu i klaipeda turbut.. nes ka randu kretingoj pagal skelbimus tai bijau eit unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
O jus man pasakykit, ar priaugintas blakstienas galima dazyti tusu? ar nebereikia? Aciu sirdingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 08 20, 19:11)
O jus man pasakykit, ar priaugintas blakstienas galima dazyti tusu? ar nebereikia? Aciu sirdingai  4u.gif


galima.. aš žadu prisiauginti tik kampučius tai teks dažyti kai jau reikės eit i žmones visas kartu 4u.gif biggrin.gif

tik tušas turi buti neatsparus vandeniui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 20 rugpjūčio 2011 - 18:16
QUOTE(egliuchiux @ 2011 08 20, 19:15)
galima.. aš žadu prisiauginti tik kampučius tai teks dažyti kai jau reikės eit i žmones visas kartu  4u.gif  biggrin.gif

tik tušas turi buti neatsparus vandeniui  4u.gif

Aciu. As vis nesiryztu prisiauginti, nes bijau, kad priauginus maniskes iskritines, o nuemus- bus tragiskas vaizdas. Juk amzinai, nedesi tu dirbtiniu blakstienu blush2.gif
Atsakyti