Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

sveikos,
o aš šiandien nusikrapščiau savo priaugintų blakstienų likučius blush2.gif šiaip tai man labai gražu, bet kadangi miegu ant vieno šono, tai po savaitės viena akis atrodė gerokai nuplikus blink.gif o iš kitos akies tik kelios buvo iškritusios. ne kažką... mano "originalios" dabar atrodo lygiai taip pat kaip prieš priauginimą, t.y. jų beveik nėra, taip dabar galvoju nusipirkt kažką pateplioti. gal ir savos pagražės? g.gif gal kas ką parekomenduot galėtumėt?
Atsakyti
QUOTE(Wriedna @ 2011 08 14, 19:52)
sveikos,
o aš šiandien nusikrapščiau savo priaugintų blakstienų likučius  blush2.gif  šiaip tai man labai gražu, bet kadangi miegu ant vieno šono, tai po savaitės viena akis atrodė gerokai nuplikus  blink.gif o iš kitos akies tik kelios buvo iškritusios. ne kažką... mano "originalios" dabar atrodo lygiai taip pat kaip prieš priauginimą, t.y. jų beveik nėra, taip dabar galvoju nusipirkt kažką pateplioti. gal ir savos pagražės?  g.gif gal kas ką parekomenduot galėtumėt?


Gerų rezultatų galima pasiekt 3-4mėn. naudojant Careprost 4u.gif
Atsakyti
O gal turit atsiliepimu apie Olga (o gal Olia, nepamenu tiksliai) is klaipedos?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 08 14, 17:56)
Rekomenduojamos Klaipėdos meistrės.


paskambinau virginijai ir sake tokiu dalyku net neuzsiima blink.gif numeris ne tas g.gif bet atsiliepe tai Virginija g.gif
Atsakyti
QUOTE(The Giedre @ 2011 07 19, 09:40)
Galiu ir aš palaiduoti už Virginija, pati nesidariau, po mėnesio išvažiuoju, be atgalinio bilieto, tai nebūtų kaip papildymo daryti, bet moteris tikrai gražiai ir kruopščiai padaro, sunku iš karto pasakyti ar čia gamta apdovanojo tokio grožio blakstienomis ar dirbtinės smile.gif keleta draugių darosi pas ją. Kaina 100Lt kiek žinau.

Beje dabar pažiūrėjau, kad aš jos kitą numerį turiu  g.gif  bet Lisa būtent tą kurį turiu buvo ankščiau parašiusi, tai dabar nebežinau ar giriu reikiamą moteriškę  lotuliukas.gif  mano turimas numeris: +37064192251, Debreceno g. dirba.

šitas gal teisingesnis, nes Lisa suklydus buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2011 06 10, 09:19)
Mergaitės, ar esate kuri dariusis prisiauginimą pas Berta is www.prisiaugink.com?
Darysiuos pas ja prisiauginima savo vestuvems (pirkau kupona is beta.lt) Cia tiek komentaru prisiskaiciau, tai net pasimeciau, pries kiek laiko nuo vestuviu dienos tureciau ta prisiauginima darytis? gal geriausia butu prie koki 2 savaites ir pries pat svente papildymui uzsirasyti del visa ko? ar kelias dienas pries vestuves geriau is karto visa priauginima?

As ir ieskojau atsiliepimu, bet neradau, buvau taip pat pirkus kuponiuka apsilankymui pas sia mergina.... kadangi jau vakar apsilankiau, tai galiu pasakyt, kad galit eit drasiai, tikrai sauni, komunikabili, ir kas svarbiausia tikrai kokybiskai dirbanti mergina, rezultatu likau labai patenkinta mirksiukas.gif
O kas dar iesko Kaune tai vienareiksmiskai pas Rykute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2011 08 18, 10:33)
O kas dar iesko Kaune tai vienareiksmiskai pas Rykute  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
O ka darote su apatinemis blakstienomis? Dazote?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2011 08 18, 17:08)
O ka darote su apatinemis blakstienomis? Dazote?

aš ne. tiesiog perbraukiu juodu pieštuku wink.gif
Atsakyti
As irgi tik su piestuku kasdien, o jei jau kokia svente ar pan, tai taip, padazau apatines smile.gif as jau 1.5men su blakstienom, tai jau ir virsutines dazau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2011 08 18, 17:08)
O ka darote su apatinemis blakstienomis? Dazote?

Jei netingiu tai su tusu padazau, bet jei proga kokia tai tiek virsutines, tiek kitu tusu apatines
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2011 08 18, 17:08)
O ka darote su apatinemis blakstienomis? Dazote?


galima ir chemiskai jas nudazyti juodai, jei labai matosi kontrastas, pas meistres savo paprasykit, turetu tureti. bus maziau galvos skausmo. o jei juodos, man vistiek graziau atrodo kai nudazytos, nes galiukai ju nusvieseje visvien, tai optiskai tas kontrastas ir sumazeja. as ir pati sau dazau 4u.gif
Atsakyti