Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

AS nusprendziau padaryti pertrauka, bet tai nesinori buti jau be blakstienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 03 09, 11:21)
Galima bandyti su kokiu alieju . Blakstienu klijai bijo riebalo. Is vieno karto gali nepavykti, bet po keliu bandymu turetu nusiimti. Aisku priklauso kiek laiko praeis nuo priauginimo. Kuo daugiau laiko, tuo klijai silpniau laikys.
Atsargiai, kad aliejus  nepatektu i akis.  4u.gif


labai dekui smile.gif nes buciau nezinojus ka daryt tikriausei ir vaiksciociau apsilupinejusiom blakstienom blush2.gif o gal galima rinktis kokius klijus nori nuejus ar ten jie visi vienodi? ir kokias geriau rinktis blakstienas SILKINES ar PAPRASTAS ?
Atsakyti
sveikos merginos, noriu jungtis prie jusu. si savaitgali irgi prisiauginau blakstienas. jauciuosi super, nes pries tai atrodziau visai kaip be blakstienu. mane domina blakstienu stiprinimas. ar yra kokia galimybe kol nesioju dirbtines stiprinti savo naturalias? kiek perskaiciau, tai dauguma bijo prarasti visai, na ir pas mane ne is paciu stipriuju, todel bijau kad po blakstienu priauginimo neiskristu visos naturalios, paskui nei atsiauginsi nei prisiklijuosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 03 09, 16:36)
labai dekui smile.gif  nes buciau nezinojus ka daryt tikriausei ir vaiksciociau apsilupinejusiom blakstienom blush2.gif  o gal galima rinktis kokius klijus nori nuejus ar ten jie visi vienodi? ir kokias geriau rinktis blakstienas SILKINES ar PAPRASTAS ?

Svarbiau rinktis geros kokybes blakstienas.
Klijus pasirinkimo nera. Ta prasme kiekviena meistre dirba su savo megstamais klijais ir blakstienomis. Todel rinkites meistre ir jos darbus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 09 kovo 2011 - 23:06
labas rytas merginos 4u.gif noriu vel iskelt savo klausima: ar yra kokiu priemoniu savoms blakstienos stiprinti, kai yra priaugintos? ar stiprinti galima tik jas nusiemus?
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2011 03 09, 00:14)
O ant šono negalima?


jeigu jums patogu guleti ant sono ir galite taip guledama galvyte laikyti tiesiai, tuomet drasiai galima ir ant sono, tuomet kai daroma viena akyte gulite ant vieno sono kai kita ant kito. Po pilvu ir po nugara galima pasikisti pagalves, tuomet yra atrama nugarai ir pilvukas nenusvyra. Bent jau man taip buvo patogiausia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(arabas1 @ 2011 03 13, 09:29)
labas rytas merginos  4u.gif  noriu vel iskelt savo klausima: ar yra kokiu priemoniu savoms blakstienos stiprinti, kai yra priaugintos? ar stiprinti galima tik jas nusiemus?


manau, kad protingiausia butu stiprinti turbut jau nusiemus. Kai blakstienos priaugintos didzioji jos dalis vistiek padengta klijais ir tokiu blakstienu yra dauguma, tad nelabai kas pasisavins tepant kazkokia priemone. O ir geriausios priemones yra visgi su aliejumi, jos, zinoma, augimo neskatins, bet suteiks elastingumo, uzpildys (kaip kad plauku galiukams naudojame). Tik nerekomenduojama naudoti priemoniu su aliejumi ar tik alieju pries priauginima, nes sukibimas bus labai suprastejes, kadangi blakstienos bus glotnios. Yra ir ne aliejaus pagrindu priemoniu blakstienoms stiprinti, kurias naudojant zadama jas patankinti, pailginti, paspartinti augima, bet as asmeniskai tokiomis priemonemis netikiu. Kaip kazkada man minejo dermatologe, priemones istikruju skatinancios bet koki augima (plauku, blakstienu ir kt.) turi buti hormonu pagrindu, o tai visai nera sveika smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Ketinu ir aš pasidaryti šį grožį, bet įdomu ar už 70lt padarytų šį darbą kokybiškai? blush2.gif
Atsakyti
Kas čia žino g.gif
Bat kadangi meistrių daugėja, automatiškai ir kaina krenta, seniau išvis kiek kainuodavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2011 03 13, 10:38)
Yra ir ne aliejaus pagrindu priemoniu blakstienoms stiprinti, kurias naudojant zadama jas patankinti, pailginti, paspartinti augima, bet as asmeniskai tokiomis priemonemis netikiu.

Dekui Jums uz atsakyma, o gal zinote kokios firmos tokia priemone? pabandyciau, galeciau ir patirtimi pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2011 03 13, 14:53)
Dekui Jums uz atsakyma, o gal zinote kokios firmos tokia priemone? pabandyciau, galeciau ir patirtimi pasidalinti  4u.gif


Viena is priemoniu - blakstienu kondicionierius
dar esu girdejusi, kad Mirra Liuks turi kazkoki kondicionieriu blakstienoms. Tik nieko negaliu pasakyti del siu priemoniu sudeties, reiketu skaityti ant pakuociu smile.gif Na ir siaip kosmetikos parduotuvese daznai buna ivairiu kondicionieriu, balzamu blakstienoms smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nuomone84 @ 2011 03 13, 12:39)
Labas rytas.  4u.gif
Ketinu ir aš pasidaryti šį grožį, bet įdomu ar už 70lt padarytų šį darbą kokybiškai?  blush2.gif


as patarciau ziureti i atliktu darbu kokybe, pasinagrineti nuotraukas, paieskoti atsiliepimu klienciu, kurios daresi priauginima pas sia meistre, o dar geriau ir gyvai pamatyti. Nevisada maza kaina reiskia bloga kokybe, galbut meistre tik pradeda dirbti, renkasi klientus, bet stengiasi ir dirba kuopsciai. Zinoma, siais laikais dirbanciu gerai ir pigiai manau yra labai nedaug, meistres stengiasi maza kaina atpirkti prasta kokybe, bet ieskoti visada verta smile.gif mazesniuose miestuose manau visada bus siek tiek pigiau.
Atsakyti
sveikos merginos,
klausimas: ar yra tokių kurios turėdamos priaugintas blakstienas sportuoja? g.gif žadu prisiaugint, bet intensyviai sportuoju, bijau kad dėl prakaito ir odos riebalų labai sparčiai kris mellow.gif
be to makiažui naudoju skystą akių kontūrą, tai kaži blakstienoms nekenktų?
labai lauksiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
Del sportavimo tai tikrai nepatogumu nekelia. sportuojate manau be makiazo, todel priaugintos blakstienos isryskina akis del ko labau patogu islikti zaviai nesidazius.
man praeita vasara (kai buvo baiseliniai karsciai) kiek pagrauzdavo akis tik nezinau ar nuo prakaito ar nuo kliju, bet tai buvo trumpai. o bent jau sportuojant nepastebejau kad keltu kokiu nepatogumu, tiek baseine tiek pirti, tiek saleje.
del pravedimo, bent jau asmeniskai man, nepatogu nusivalyti. gal kad as neipratusi taip dazytis. bandziau kelis sykius, bet man kazkaip schmoll.gif valantis riekia saugoti blakstienas o tokiai "procedurai" as neturiu kantrybes.
bet kokiu atveju manau blakstienu priauginima išbandyti verta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tankas: 15 kovo 2011 - 09:11