Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

As cia dar pagalvojau : jai prisiauginciau tik blakstienu kampucius, galeciau jas dazyt tada? Atsiprasau jai kvailas klausimas, nelabai ka nusimanau toj srityj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglute998 @ 2011 07 17, 18:34)
As cia dar pagalvojau : jai prisiauginciau tik blakstienu kampucius, galeciau jas dazyt tada? Atsiprasau jai kvailas klausimas, nelabai ka nusimanau toj srityj  blush2.gif

Na, žinoma, kad galima ir niekas nedraužia, bet priauginimas ir yra pagrinde tam, kad nereiktų dažytis. 4u.gif Arba, kas išraiškingesnių, ilgesnių, tankesnių blasktienų nori.. Aš kažkada bandžiau pasidažyti priaugintas (jau reikėjo korekcijos) tušu - buvo labai nepatogu nusivalyt, nes buvau įpratus su pieneliu ir vatos diskeliu - išroviau turbūt trečdalį blakstienų doh.gif čia nebent su prausikliu švelniai plauti, ir tai jis neturėtų turėt sudėtį aliejų, nes klijai bijo jų ir yra tikimybė, kad poto blakst. atsiklijuos. Ir jau nebepatrinsite gerai akių, reiks labai atsargiai nusivalyt. Na, nemanau, kad tada apskritai verta augintis, galima prisiklijuot tam kartui ir dažyt tušu "ant viršaus" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 14:48)
man labiau patiktu jei jos butu plonesnes, bet tankesnes, atrodytu naturaliau. tada taip nepavargtu akys, ir nesimatytu tos kurios sukasi. dabar dar nepavargs, bet laikui begant gali pastebeti. ir blakstienas galima deti tik ant tu naturaliu, kurios pacios is saves graziai stovi ir yra tinkamos formos. matosi kelios, kurios sukasi. jei jau labai neklausys ir suksis ar velsis, gali jas nukirpti. bet paprasyk kokios drauges, nes kad nesimatytu kirpimas turi buti 30 laipsniu kampu laikomos zirklutes. dar prie tavo akiu formos nevisai atitaikytas ilgis. cia arba per mazai dydziu blakstienu sumixuota, arba netinkamai jos paskirstytos. optiskai tavo aki butu galima graziau "istampyti". bet visumoj neblogai. gerai pridetos, nuo apacios pgl standarta. kai ikisi sepeteli, jis turi nesuveltas graziai issitraukti. tai reiskia, kad nera prie saknies sulipusiu. ir dar, as padazyciau apatines blakstienas. ne su tusu, bet paryskinciau dazais. tada nebutu tokio kontrasto. nes blakstienos kad ir grazios, juodos, bet visu ju galiukai visada nusvieseja smile.gif atleisk jei per daug issipleciau  4u.gif  galiu paklausti kiek sumokejai? smile.gif


Blakstienos

*Plonesnes blakstienos niekaip negali atrodyti tankiau, kadangi priklijuota prie visu klientes blakstienu.
*Del blakstienu ilgio nieko negalim sakyti, nes nesimato antakio, o tai reiskia , kad iki antakio dar daug vietos. + priklauso kokio vaizdo nori pati kliente.
* Kiek matau ir suprantu , tai istampyti norite isilginus dar labiau gala, o tai reiskia, kad galines blakstienos dar labiau nusvirs ir sunkins aki. Jeigu trumpinti viduri, tai manau bus pertrumpos - ivertinus, kad iki antakio dar daug vietos.
* Kiek matai klientes apatines blakstienos ir taip nera sviesios, todel manau cheminis dazymas nelabai padetu. Geriau pasidazyti tusu, tik stengtis nesulipinti ju tarpusavije.
Viska ka padaryciau, tai sutrumpinciau blakstienas priekije iki trumpeusiu.
Papildyta:
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 20:20)
su 0.15 storio lengviau gal dedas. akis greit pilneja. bet as mieliau renkuosi plonesnes. man kazkaip naturaliau atrodo, labai megstu naturaluma, kai koreguojami zmogaus dalykais nesimato smile.gif) apie tas neesu girdejusi, nes kaip pradejau su silkinem, taip ir tebededu smile.gif pamilau  biggrin.gif



QUOTE(madrid @ 2011 07 14, 21:01)
tai kad kaip tik 0.15 yra plonos. dazniausiai deda 0.20 storio. cia kiek pastebejau. per kursus mokino su 0.15 ir tam komplekte buvo butent tokios, tai as tokias ir dedu. atrodo labai naturaliai, kaip nuosavos.
o va tas sabalo uzsakiau storesnes, tai galvoju ar neprasoviau g.gif
na, gausiu, isbandysiu, galesiu parasyt atsiliepima smile.gif

Merginos, meistriu tema yra kitame skyrelyje. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurio zmona @ 2011 07 16, 13:26)
merginos domina kas darotes KLAIPEDOJE..kokia kaina ir pas ka?parasykite i AZ 4u.gif

Virginija 869914076
Sandra 864024224
Papildyta:
QUOTE(Supper @ 2011 07 16, 15:07)
prisidedu prie prasymo, ieskau, kas kokybiskai priaugintu blakstienas  blush2.gif

Pentarda, Rykute is SM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 17 liepos 2011 - 22:24
QUOTE(Mešqtė @ 2011 07 17, 18:43)
Zekit merginos,kokia idomybe radau kosmetikos isparduotuvej
Gal kam teko naudot,visai sudomino  4u.gif
user posted image
paskaitymui smile.gif
vaizdine medziaga

nezinau,gal nelabai tinka sitoj temoj g.gif ar teko man naudot sia priemone?
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 07 17, 22:29)

Virginija  869914076
Sandra 864024224



Galiu ir aš palaiduoti už Virginija, pati nesidariau, po mėnesio išvažiuoju, be atgalinio bilieto, tai nebūtų kaip papildymo daryti, bet moteris tikrai gražiai ir kruopščiai padaro, sunku iš karto pasakyti ar čia gamta apdovanojo tokio grožio blakstienomis ar dirbtinės smile.gif keleta draugių darosi pas ją. Kaina 100Lt kiek žinau.

Beje dabar pažiūrėjau, kad aš jos kitą numerį turiu g.gif bet Lisa būtent tą kurį turiu buvo ankščiau parašiusi, tai dabar nebežinau ar giriu reikiamą moteriškę lotuliukas.gif mano turimas numeris: +37064192251, Debreceno g. dirba.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 07 18, 00:29)


Virginija  869914076


Atsiprasau, numeriukas tikrai buvo ne tas.
864192251 Virginija Klaipeda
Atsakyti
QUOTE(super_wife @ 2011 07 19, 18:51)
Merginos o man reikia tikrai geros speces Vilniuje smile.gif Pasidalinkit numeriukais 4u.gif Norisi ir man isbandyti sita dalyka blush2.gif

Vilnietės / Lisa / rekomenduoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 16, 16:11)
Ateinu su savo isvada, kad daugiau nebeprisiauginesiu blakstienu niekada  schmoll.gif  zodziu po dvieju savaiciu priaugintu blakstienu, vaizdas nebuvo blogas, o noras jas nusiimti begalinis, ilsejausi pas tevelius mazam miestelyje, todel pasinaudojau girdetom priemonem - aliejumi sutept, sukuost ir taip nuimt blakstienas, tas mano nuiemimas buvo daugiau isrovimas blakstienu, aisku pati kalta  doh.gif , bet jau jos atauge man taip bade akis(nemoku paaiskint), nesakau, kad nepakenciamai, bet begalo erzino 



Jeigu dūrė- reiškias buvo nekaip priaugintos.
Su aliejum niekam nepatarčiau nusiiminėti, nes jis tik praardo klijus, o iki galo nenuima. jei klijai praardyti, jie gali sukelti graužimą, paraudimą ar net uždegimą. Todėl geriau nežaiskite;) arba laukite kol nuaugs arba eikite kad nuimtų su spec. skysči/ geliu
Atsakyti
QUOTE(ilgos_blakstienos @ 2011 07 20, 01:37)
Jeigu dūrė- reiškias buvo nekaip priaugintos.
Su aliejum niekam nepatarčiau nusiiminėti, nes jis tik praardo klijus, o iki galo nenuima. jei klijai praardyti, jie gali sukelti graužimą, paraudimą ar net uždegimą. Todėl geriau nežaiskite;) arba laukite kol nuaugs arba eikite kad nuimtų su spec. skysči/ geliu


gelio as irgi siulyciau vengti kaip velniui kryziaus, nes vat jis tai nieko gero blakstienoms... labai jau didelis brudas ir tikrai, per tas kelias nuemimo minutes padaro bene didziausia zala blakstienoms.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 07 20, 09:53)
gelio as irgi siulyciau vengti kaip velniui kryziaus, nes vat jis tai nieko gero blakstienoms... labai jau didelis brudas ir tikrai, per tas kelias nuemimo minutes padaro bene didziausia zala blakstienoms.. doh.gif


schmoll.gif nesutinku, gelinio tirpiklio paskirtis yra istirpinti klijus, tinkamai juo naudojantis per tas kelias sekundes ar minutes jis tikrai nepadaro zalos. Kaip ir be pienelio akiu makiazo valymui ar kitos spec priemones nenusivalytumete vandeniui atsparaus tuso, bet tai nereiskia, kad sios priemones pazeis ir akiu oda. Zinoma jeigu uztepti ir laikyti tirpikli para laiko, galbut kazkas ir nutiktu, kaip ir su bet kuria kita priemone. Priklauso aisku koks tirpiklis yra naudojamas, savuoju valydavaus ir pirstus, kai kartais ilysdavau i klijus per neapdairuma, jis nesukele visiskai jokio perstejimo ar odos sudirgimo 4u.gif
turejau kelias klientes, kurios man irgi pasakojo, kad meistres nuimdavo blakstienas tiesiog atkabinant ir pesant (atkabinti vos besilaikancias kita kalba) aiskindamos, kad tirpiklis blogai, susidariau ispudi, kad jos paprasciausiai to tirpiklio neturejo..
Atsakyti
Man iškilo klausimukas, dėl priemonių, kurios padeda ilgiau išlikti priaugintoms blakstienoms... Pav. tušas ar verta jį įsigyti? Kuo skiriasi nuo paprasto tušo?
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2011 07 20, 10:45)
schmoll.gif nesutinku, gelinio tirpiklio paskirtis yra istirpinti klijus, tinkamai juo naudojantis per tas kelias sekundes ar minutes jis tikrai nepadaro zalos. Kaip ir be pienelio akiu makiazo valymui ar kitos spec priemones nenusivalytumete vandeniui atsparaus tuso, bet tai nereiskia, kad sios priemones pazeis ir akiu oda. Zinoma jeigu uztepti ir laikyti tirpikli para laiko, galbut kazkas ir nutiktu, kaip ir su bet kuria kita priemone. Priklauso aisku koks tirpiklis yra naudojamas, savuoju valydavaus ir pirstus, kai kartais ilysdavau i klijus per neapdairuma, jis nesukele visiskai jokio perstejimo ar odos sudirgimo 4u.gif
turejau kelias klientes, kurios man irgi pasakojo, kad meistres nuimdavo blakstienas tiesiog atkabinant ir pesant (atkabinti vos besilaikancias kita kalba) aiskindamos, kad tirpiklis blogai, susidariau ispudi, kad jos paprasciausiai to tirpiklio neturejo..


Visiškai pritariu smile.gif Ir gelis taip negraužia akių, kaip sykstas nuėmėjas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Horo @ 2011 07 20, 12:28)
Man iškilo klausimukas, dėl priemonių, kurios padeda ilgiau išlikti priaugintoms blakstienoms... Pav. tušas ar verta jį įsigyti? Kuo skiriasi nuo paprasto tušo?


Aš pati naudoju ir klientėm siūlau fiksatorių. Jis turi keletą funkcijų- uždeda apsauginę plėvelę, pajuodina, pablizgina ir dar padeda prieš korekciją, kai blakstienytes atauga ir pradeda klaipytis.
Tušai specialūs neblogai, bet daug darbo su valymu. o fiksatoriaus nereikia nuvalinėti.
Atsakyti