Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 14:48)
..............
mergaites, nenoriu bgasdinti bet atsargiai su tokiais kuponais ir akcijom visokiom. turejau pora moteru is po tokiu cirku....


As ir pasisakysiu,tam kad merginos daugiau zinotu ir isvengtu panasiu atveju 4u.gif
Turejau ne viena kliente , kur kuokstais sulipdytos buvo blakstienytes, bet ne akcijini schmoll.gif taciau daryta salone....
O va praeita savaitele sulaukiau klientukes, kuri lankydavosi pas meistre pirma priauginima padarancia per 1val, o papildyma 30min doh.gif mergina lb nustebo, kai pasakiau jog galim uztrukti iki 2-2,5val ax.gif
taigi rodau rezultatas po 7d , bet vaizdas kaip po 5-6 savaiciu (papildymas darytas per 30min) doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
nu jo, siaubo filmas blink.gif
pas mane buvo viena kliente atejusi is kaunietes vienos meistres. ji per skelbimus visus reklamuojasi, kad papigiai daro. uzdejima padaro per valanda, papildyma per pusvalandi. kosmaras kazkoks. sake pildzius buvo 2 kartus, tai as nelabai turejau ka daryt, nuosavu blakstienu mazai belike... daba per 2 menesius jau atsistate, jau vaizdas yra.
o su tais kuponais, tai tikriausiai priklauso nuo to, pas ka pataikai. gal ir gera meistra galima rast g.gif ? nors as tikriausiai nerizikuociau...
Atsakyti
tikrai liūdesys.. net iš pakankamo atstumo matosi klijų kiekis ir, tubūt, prie vienos dirbtinės blakstienos klijuotos kelios savos, ar kas ten per biesas, kad jos taip kreivai šleivai guli. doh.gif

.. o aš "nusiiauginau" savąsias, pakako virš mėnesiuko pabūt, kaip ir daugmaž planavau, tai, sakyčiau, labai neblogai savosios išsilaikė bigsmile.gif silpnesnės, žinoma, kaip ir po ankstesnių priauginimų, bet tereiks poros trejeto savaičių ir .. thumbup.gif drįsčiau daryt išvadą, kad dviejų-trijų mėnesių priauginimas padaro kiek daugiau žalos, nei vieno mėn. nenoriu nugąsdint, ta žala apskritai labai minimali, bet čiu čiut gaila vis gi savų blakstienyčių, nes tokio grynai leisgyvės kai kurios atrodo. bet tai laikina cool.gif galiu pasakyt tik tiek, kad vistiek dar auginsiuos, kai vėl ateis poreikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madrid @ 2011 07 14, 20:01)
tai kad kaip tik 0.15 yra plonos. dazniausiai deda 0.20 storio. cia kiek pastebejau. per kursus mokino su 0.15 ir tam komplekte buvo butent tokios, tai as tokias ir dedu. atrodo labai naturaliai, kaip nuosavos.
o va tas sabalo uzsakiau storesnes, tai galvoju ar neprasoviau g.gif
na, gausiu, isbandysiu, galesiu parasyt atsiliepima smile.gif


as su berods 12-os darau storio jei nera pacios klientes blakstienos ohoho tokios kai buna smile.gif))) bed dazniausiai tos moterys kuriu ir taip didziules pakalbinu uzsiriesti tiesiog chemiskai jei negraziai stovi, nes kai susideda priaugintas isvis apsunksta akys smile.gif cia tik mano nuomone, nes as megstu naturaluma, kitoms gal ir grazu nesiginciju 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su savo isvada, kad daugiau nebeprisiauginesiu blakstienu niekada schmoll.gif zodziu po dvieju savaiciu priaugintu blakstienu, vaizdas nebuvo blogas, o noras jas nusiimti begalinis, ilsejausi pas tevelius mazam miestelyje, todel pasinaudojau girdetom priemonem - aliejumi sutept, sukuost ir taip nuimt blakstienas, tas mano nuiemimas buvo daugiau isrovimas blakstienu, aisku pati kalta doh.gif , bet jau jos atauge man taip bade akis(nemoku paaiskint), nesakau, kad nepakenciamai, bet begalo erzino unsure.gif na taip per 3 dienas su aliejumi ir pesiojimais likau be daugiau nei puse blakstienu, jauciau kazkoki neapsakoma geruma neturedama dirbtinu, nors ir likau be puses savu, zinau viena - ataugs manosios, ir zinau antra- niekada neprisiauginesiu ju, jei reikes efekto, progai priklijuojamas rinksiuosi, ju taip pat yra labai geru firmu ir efektas ne ka mazesnis ir girdejau laiko taip pat net ne po viena vakara 4u.gif
Cia tik mano patirtis, gal kazkam pades apsispresti vienaip ar kitaip mirksiukas.gif
Tarp kitko, su priaugintais nagais esu kokie 5 metai su vienu metu pertrauka kai buvau nestuke.gif ir va cia tai nepamainomas dalykas, cia ne i tema gal pasirodys tie nagai, bet tik tam parasiau kad nepagalvotu kazkurios jog esu pries kazka netikro 4u.gif
Bukite grazios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 16, 17:11)
Ateinu su savo isvada, kad daugiau nebeprisiauginesiu blakstienu niekada  schmoll.gif  zodziu po dvieju savaiciu priaugintu blakstienu, vaizdas nebuvo blogas, o noras jas nusiimti begalinis, ilsejausi pas tevelius mazam miestelyje, todel pasinaudojau girdetom priemonem - aliejumi sutept, sukuost ir taip nuimt blakstienas, tas mano nuiemimas buvo daugiau isrovimas blakstienu, aisku pati kalta  doh.gif , bet jau jos atauge man taip bade akis(nemoku paaiskint), nesakau, kad nepakenciamai, bet begalo erzino  unsure.gif  na taip per 3 dienas su aliejumi ir pesiojimais likau be daugiau nei puse blakstienu, jauciau kazkoki neapsakoma geruma neturedama dirbtinu, nors ir likau be puses savu, zinau viena - ataugs manosios, ir zinau antra- niekada neprisiauginesiu ju, jei reikes efekto, progai priklijuojamas rinksiuosi, ju taip pat yra labai geru firmu ir efektas ne ka mazesnis ir girdejau laiko taip pat net ne po viena vakara  4u.gif
Cia tik mano patirtis, gal kazkam pades apsispresti vienaip ar kitaip  mirksiukas.gif
Tarp kitko, su priaugintais nagais esu kokie 5 metai su vienu metu pertrauka kai buvau  nestuke.gif  ir va cia tai nepamainomas dalykas, cia ne i tema gal pasirodys tie nagai, bet tik tam parasiau kad nepagalvotu kazkurios jog esu pries kazka netikro  4u.gif
Bukite grazios  mirksiukas.gif


Vajetau kaip baisu unsure.gif doh.gif Bet Jums gal nekokybiskai jos priaugintos buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 16, 17:11)
Ateinu su savo isvada, kad daugiau nebeprisiauginesiu blakstienu niekada  schmoll.gif  zodziu po dvieju savaiciu priaugintu blakstienu, vaizdas nebuvo blogas, o noras jas nusiimti begalinis ....

aišku sakysit ištraukiau iš konteksto sakinuką.. bet jei vaizdas buvo neblogas, kam namų sąlygomis bandėt nusiimti ir save kankinot blush2.gif
aišku, 3-4sav.ir jūsų ataugs wink.gif

bet aš pati per prievartą nebandyčiau jų rautis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2011 07 16, 18:51)
Vajetau kaip baisu  unsure.gif  doh.gif Bet Jums gal nekokybiskai jos priaugintos buvo?  g.gif


keli puslapiukai atgal yra nuortaukos mano blakstienu mirksiukas.gif

QUOTE(jurackaaa @ 2011 07 16, 19:20)
aišku sakysit ištraukiau iš konteksto sakinuką.. bet jei vaizdas buvo neblogas, kam namų sąlygomis bandėt nusiimti ir save kankinot  blush2.gif
aišku, 3-4sav.ir jūsų ataugs wink.gif

bet aš pati per prievartą nebandyčiau jų rautis  blush2.gif


nieko nesakysiu biggrin.gif tiesiog jauciausi blogai su jomis, buvau veidrodyje grazi, bet kam man kaime but graziai o jaustis blogai doh.gif lotuliukas.gif nu zodziu jos pradejo veltis, tas nervavo, pasikasyt noredavosi akis o bijojau jas labai krapstyt, jos tokios kietos-nemalonios (nors dejo vidutines, kiek supratau 20 ir 9 ilgi) zodziu bade priedo, nu esme ta , nu nelipo jos man ir atrode geriau jas iskrapstysiu per kelias dienas, bet savaite busiu laiminga lotuliukas.gif
plius po savaites dar jos man visos nebutu iskrite, o man labai juokingai atrodo kai paskui vaiksto panos be papildymu ir jauciasi graziom smile.gif
dar meistre sake, kad nuimyneti pas meistres naudojamas gan stiprus tirpalas ir taip pat pakenkia blakstienoms, geriau naturalus nuaugimas, tai reziume vistiek manau rezultatas tas pats biggrin.gif
Ir dar, as akis labai saugau, kas turi gera regejima ir netureje bedu su akimis to neivertina, na mane smalsumas nugalejo, as ismeginau, bet perdaug myliu savo akis ir daugiau to nekartosiu, cia mano patirtis, as ne pries blakstienas, man jos LABAI GRAZU ir pavydziu , kurios nejaucia tokiu nemalonumu, nu bet as jauciau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 16 liepos 2011 - 18:46
Suprantama, kiekviena renkas kas geriau wink.gif džiaugiuos, kad aš kolkas nepajutus nepatogumo.. (3mėn kaip prisiauginus)..
sakau man tik tas namų sąlygomis nusiėmimas nustebino, bet kiekvienam savo. svarbu dabar jaučiatės gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurackaaa @ 2011 07 16, 19:57)
Suprantama, kiekviena renkas kas geriau wink.gif džiaugiuos, kad aš kolkas nepajutus nepatogumo.. (3mėn kaip prisiauginus)..
sakau man tik tas namų sąlygomis nusiėmimas nustebino, bet kiekvienam savo. svarbu dabar jaučiatės gerai  4u.gif


turiu ir as viena pazistama keli menesiai ir labai patenkinta, o kita irgi po menesio nusieme, nepatiko, matyt kiek zmoniu tiek ir pojuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 07 16, 19:58)
turiu ir as viena pazistama keli menesiai ir labai patenkinta, o kita irgi po menesio nusieme, nepatiko, matyt kiek zmoniu tiek ir pojuciu  biggrin.gif

taip taip, vienoms tinka patinka, kitoms ne. pasitepliosit ricinos aliejuku ir tuoj savosios atsigaus smile.gif patirties turėsit, žinosit smile.gif

aš ir labai norėjau išbandyt ir kolkas nesigailiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 13:48)
man labiau patiktu jei jos butu plonesnes, bet tankesnes, atrodytu naturaliau. tada taip nepavargtu akys, ir nesimatytu tos kurios sukasi. dabar dar nepavargs, bet laikui begant gali pastebeti. ir blakstienas galima deti tik ant tu naturaliu, kurios pacios is saves graziai stovi ir yra tinkamos formos. matosi kelios, kurios sukasi. jei jau labai neklausys ir suksis ar velsis, gali jas nukirpti. bet paprasyk kokios drauges, nes kad nesimatytu kirpimas turi buti 30 laipsniu kampu laikomos zirklutes. dar prie tavo akiu formos nevisai atitaikytas ilgis. cia arba per mazai dydziu blakstienu sumixuota, arba netinkamai jos paskirstytos. optiskai tavo aki butu galima graziau "istampyti". bet visumoj neblogai. gerai pridetos, nuo apacios pgl standarta. kai ikisi sepeteli, jis turi nesuveltas graziai issitraukti. tai reiskia, kad nera prie saknies sulipusiu. ir dar, as padazyciau apatines blakstienas. ne su tusu, bet paryskinciau dazais. tada nebutu tokio kontrasto. nes blakstienos kad ir grazios, juodos, bet visu ju galiukai visada nusvieseja smile.gif atleisk jei per daug issipleciau  4u.gif  galiu paklausti kiek sumokejai? smile.gif
Papildyta:
mergaites, nenoriu bgasdinti bet atsargiai su tokiais kuponais ir akcijom visokiom. turejau pora moteru is po tokiu cirku, kur nieko kito neliko, tik visiskai nuimti blakstienas, paleisti namo ir laukti reakcijos kol ataugs naujos. buvo tragiskai sulipusios, pridetos ant bet kokiu naturaliu blakstienu, daug is tu naturaliu buvo per mazos ir netinkamos deti, pasirodzius damoms po poros savaiciu kai nuemiau, rekomendavau is vis bent jau kuri laika apskritai nedeti, nes zala padaryta didziule. nenoriu gasdinti jusu labai, bet kalbu cia is praktikos, vln gyvenu tik nepilnus metus, bet jau turejau ne viena tokia kliente.



Juk as ju pati nededu! unsure.gif verysad.gif Gavau dovanu, o per kelis salonus nebegiosiu! Kaip sitam nezinau! Bet buvau kitam odos prieziuros kabinete Nemuno gatveje kuriame panaudojau dovanota kupona... dejo 2val su puse o nesioju jau beveik menuo. Dabar eisiu darytis pap.. Drauge daresi uz 150lt ir dabar plaukus raunasi. Sake eis pas ta pacia kur ir as.Tai kaip ir nereiktu sakyt gal kad visi nemoka verysad.gif .O kai klausiau ar apsimoka su tokia nuolaida?? Sake kad ne? Tiesiog jei per akcija gerai daro tai ir ne akcijos metu gerai darys. AS MANAU IRGI TAIP. TAIP IR PADARE!O KAD PASIULIAU KUPONIUKA Atsiprasau. !!! unsure.gif unsure.gif NEMANIAU KAD TAIP VISOS ISPEIKS verysad.gif
Atsakyti