Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 10:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif



Sorry, man tai tragiškai atrodo...jau db blasktutės susikryžiavusios, tai kas bus vėliau... g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 10:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif

tvarkinga, grazu. tik as nuimciau ta viena persisukusia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_x2 @ 2011 07 05, 00:21)
nu juk tema perskaityt niekas netrukdo, kad info pasieskot. ryt vel kazkas uzeis paklaus, poryt - vel...

as siandien pagaliau vel galiu dziaugtis blakstienom....


smagu, kad sis grozis suteikia jums dziaugsmo wub.gif

QUOTE(Anzelikangell @ 2011 07 09, 15:38)
pagaliau turiu blakstienytes!!!! dariau kaune, pas Pentarda, esu labai patenkinta smile.gif itin kruopsciai, atsargiai, svelniai dirba, labai maloni moteris smile.gif jau ketvirta diena - nei vienos nepameciau! matysim kaip bus toliau smile.gif


Aciu flirt.gif
tikiuosi ir toliau viskas bus gerai 4u.gif
QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 11:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif


Kaip jau pasisake auksciau forumietes as ir sutikciau, kad prie nosytes butu trumpesnes blakstienytes ir siek tiek pakoreguot persisukusias rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 10:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif


man labiau patiktu jei jos butu plonesnes, bet tankesnes, atrodytu naturaliau. tada taip nepavargtu akys, ir nesimatytu tos kurios sukasi. dabar dar nepavargs, bet laikui begant gali pastebeti. ir blakstienas galima deti tik ant tu naturaliu, kurios pacios is saves graziai stovi ir yra tinkamos formos. matosi kelios, kurios sukasi. jei jau labai neklausys ir suksis ar velsis, gali jas nukirpti. bet paprasyk kokios drauges, nes kad nesimatytu kirpimas turi buti 30 laipsniu kampu laikomos zirklutes. dar prie tavo akiu formos nevisai atitaikytas ilgis. cia arba per mazai dydziu blakstienu sumixuota, arba netinkamai jos paskirstytos. optiskai tavo aki butu galima graziau "istampyti". bet visumoj neblogai. gerai pridetos, nuo apacios pgl standarta. kai ikisi sepeteli, jis turi nesuveltas graziai issitraukti. tai reiskia, kad nera prie saknies sulipusiu. ir dar, as padazyciau apatines blakstienas. ne su tusu, bet paryskinciau dazais. tada nebutu tokio kontrasto. nes blakstienos kad ir grazios, juodos, bet visu ju galiukai visada nusvieseja smile.gif atleisk jei per daug issipleciau 4u.gif galiu paklausti kiek sumokejai? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laimoske @ 2011 07 06, 15:11)
Is kart noriu atsiprasyti jei pataikiau ne cia!!! 4u.gif  blush2.gif  ax.gif
Norejau blakstienu, tai gavau kelis kuponus dovanu. Gal kuri norit. kupona pirko is grupinis.lt  kupono kaina 57lt PATI PROCEDURA NE AKCIJOS METU 150LT. Paslauga bus atliekama moterų sporto klube „Evizidė“
Bajorų g. 8, Kaune.
evizide@gmail.com galioja iki 2011 09 16 4u.gif
p.s. i AZ


mergaites, nenoriu bgasdinti bet atsargiai su tokiais kuponais ir akcijom visokiom. turejau pora moteru is po tokiu cirku, kur nieko kito neliko, tik visiskai nuimti blakstienas, paleisti namo ir laukti reakcijos kol ataugs naujos. buvo tragiskai sulipusios, pridetos ant bet kokiu naturaliu blakstienu, daug is tu naturaliu buvo per mazos ir netinkamos deti, pasirodzius damoms po poros savaiciu kai nuemiau, rekomendavau is vis bent jau kuri laika apskritai nedeti, nes zala padaryta didziule. nenoriu gasdinti jusu labai, bet kalbu cia is praktikos, vln gyvenu tik nepilnus metus, bet jau turejau ne viena tokia kliente.
Atsakyti
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 13:48)

mergaites, nenoriu bgasdinti bet atsargiai su tokiais kuponais ir akcijom visokiom. turejau pora moteru is po tokiu cirku, kur nieko kito neliko, tik visiskai nuimti blakstienas, paleisti namo ir laukti reakcijos kol ataugs naujos. buvo tragiskai sulipusios, pridetos ant bet kokiu naturaliu blakstienu, daug is tu naturaliu buvo per mazos ir netinkamos deti, pasirodzius damoms po poros savaiciu kai nuemiau, rekomendavau is vis bent jau kuri laika apskritai nedeti, nes zala padaryta didziule. nenoriu gasdinti jusu labai, bet kalbu cia is praktikos, vln gyvenu tik nepilnus metus, bet jau turejau ne viena tokia kliente.

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
pas mane jau buvo 8 klientes nusipirkusios kupona is VDG style. Berods buvo 150 LT vertes uz 69 litus. Vaizdas isties buvo klaikus - ant penkiu naturaliu priaugintos ir sulipintos dvi dirbtines ir visos tokiais kuokstais doh.gif ner ko aisku noret, kai ten pilna priauginima padaro per 40 minuciu doh.gif viena kliente neperseniausiai gulejo ir verke, nes nuiminejant net su remover'iu kuokstais su priaugintom krito jos naturalios issipesusios blakstienos. Tikrai nesiulyciau sioje vietoje taupyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 07 14, 14:46)
visiskai pritariu  drinks_cheers.gif
pas mane jau buvo 8 klientes nusipirkusios kupona is VDG style. Berods buvo 150 LT vertes uz 69 litus. Vaizdas isties buvo klaikus - ant penkiu naturaliu priaugintos ir sulipintos dvi dirbtines ir visos tokiais kuokstais  doh.gif ner ko aisku noret, kai ten pilna priauginima padaro per 40 minuciu  doh.gif  viena kliente neperseniausiai gulejo ir verke, nes nuiminejant net su remover'iu kuokstais su priaugintom krito jos naturalios  issipesusios blakstienos. Tikrai nesiulyciau sioje vietoje taupyti  4u.gif


niekada nesupratau tokiu meistriu, jei jas galima taip pavadinti. na gerai jei ka tik ir baigusios, tai pazystamiems dek, mokykis, letai bet graziai smile.gif) pamenu savo pirmuosius priauginimus dedavau per kelis kartus artimoms draugems. kampucius iki puses. tada likusia aki. paskui budavo 4 val trunku. db kad ir rankos igudusios, vistiek be poros val niekaip. bet 40imt min..? blink.gif
Atsakyti
[quote=Raudona'kanarele,2011 07 14, 14:48]
man labiau patiktu jei jos butu plonesnes, bet tankesnes, atrodytu naturaliau. tada taip nepavargtu akys, ir nesimatytu tos kurios sukasi. dabar dar nepavargs, bet laikui begant gali pastebeti. ir blakstienas galima deti tik ant tu naturaliu, kurios pacios is saves graziai stovi ir yra tinkamos formos. matosi kelios, kurios sukasi. jei jau labai neklausys ir suksis ar velsis, gali jas nukirpti. bet paprasyk kokios drauges, nes kad nesimatytu kirpimas turi buti 30 laipsniu kampu laikomos zirklutes. dar prie tavo akiu formos nevisai atitaikytas ilgis. cia arba per mazai dydziu blakstienu sumixuota, arba netinkamai jos paskirstytos. optiskai tavo aki butu galima graziau "istampyti". bet visumoj neblogai. gerai pridetos, nuo apacios pgl standarta. kai ikisi sepeteli, jis turi nesuveltas graziai issitraukti. tai reiskia, kad nera prie saknies sulipusiu. ir dar, as padazyciau apatines blakstienas. ne su tusu, bet paryskinciau dazais. tada nebutu tokio kontrasto. nes blakstienos kad ir grazios, juodos, bet visu ju galiukai visada nusvieseja smile.gif atleisk jei per daug issipleciau 4u.gif galiu paklausti kiek sumokejai? smile.gif

ehhh.. istikruju, tai esu nusivylusi visu vaizdeliu smile.gif galbut as per daug tikejausi, is savo blakstienu isgaut kazka stebuklingo smile.gif beto tankiau gi ir neiseitu, jei jau priaugina prie kiekvienos mano blakstienos, tai daugiau mano blakstienu matyt nebuvo, jei tankiau neisejo. mokejau palyginti nedaug, nes namu salygomis daryta. Ir kaip suprantu pas mane visur yra vienas ir tas pats dydis, tiek kampuciuose, tiek per viduri, nes manes meistre tiesiog paklause kokio dydzio noriu, tai matyt visur ir sudejo vienodas.
Galvoju apie nusiemima, nes tikrai nematau pati to vaizdo, man ir noretusi jas padazyti, ir kai kur tie pasisukimai blakstienyciu mane erzina, noriu kad jos butu grazios, nesusipyne smile.gif
Tai va, ieskau meistres, kuri galbut pateisintu mano lukescius, arba turbut priaugintos blakstienos ne man 4u.gif
Atsakyti
tiesiog nepataikei pas tinkama meistre smile.gif
as ir noriu lb prisiauginti, bet bijau. todel kad pati dedu ir esu gana reikli sitame reikale, o kai dar ismanau apie sita reikala, tai su manim isvis turbut kosmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona'kanarele @ 2011 07 14, 15:00)
niekada nesupratau tokiu meistriu, jei jas galima taip pavadinti. na gerai jei ka tik ir baigusios, tai pazystamiems dek, mokykis, letai bet graziai smile.gif) pamenu savo pirmuosius priauginimus dedavau per kelis kartus artimoms draugems. kampucius iki puses. tada likusia aki. paskui budavo 4 val trunku. db kad ir rankos igudusios, vistiek be poros val niekaip. bet 40imt min..? blink.gif


as irgi visalaik uztrunku apie pora valandu... na jeigu jau labai nedaug blakstienyciu turi kliente tai 1.40 val. bet per 40 minuciu doh.gif blink.gif
Atsakyti
as irgi girdejau is vienos mamos drauges, kuri prisiaugina jau antri metai, kad jai per 30-40 minuciu uzdeda. nesigincijau, tiesiog, patylejau kaip pries vyresni ir labiau patyrusi zmogu. bet man atrodo, kad per galva verskis, niekaip neuzdesi taip greit. jei mazai pacios buna blakstienu, as vistiek 2 valandas trunku. o jei naturalios tankesnes arba dedu labai pilna priauginima, tai tada iki 3 valandu pas mane praguli zmogus. nes per 40 minuciu, tai tada deda labai greitai ir nepalaukia tu keliu sekundziu, tada prilimpa ir kitos i kuoksta... nu ir gaunas kosmarelis...
as dabar dirbu su 0.15 storio, tai man jos atrodo labai naturaliai. bet uzsisakiau sabalo plauko, 0.175 storumo blakstienas. kita savaite jau isbandysiu. kiek klausiau kolegiu, kurios su jom dirba, tai sake kad labai geros.
tai pabijojau daugiau pirkt ir nusipirkau po viena pakuote visu ilgiu nuo 8 iki 11. kazkaip ilgesniu vasara pas mane klientes nepageidauja...
gal cia yra isbandziusiu tas sabalo plauko blakstienas? kokia nuomone?
Atsakyti
su 0.15 storio lengviau gal dedas. akis greit pilneja. bet as mieliau renkuosi plonesnes. man kazkaip naturaliau atrodo, labai megstu naturaluma, kai koreguojami zmogaus dalykais nesimato smile.gif) apie tas neesu girdejusi, nes kaip pradejau su silkinem, taip ir tebededu smile.gif pamilau biggrin.gif
Atsakyti
tai kad kaip tik 0.15 yra plonos. dazniausiai deda 0.20 storio. cia kiek pastebejau. per kursus mokino su 0.15 ir tam komplekte buvo butent tokios, tai as tokias ir dedu. atrodo labai naturaliai, kaip nuosavos.
o va tas sabalo uzsakiau storesnes, tai galvoju ar neprasoviau g.gif
na, gausiu, isbandysiu, galesiu parasyt atsiliepima smile.gif
Atsakyti