Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(vaidute2006 @ 2011 07 07, 16:28)
Sveikos 4u.gif  užsimaniau ir aš labai priauginamų blakstienyčių smile.gif  bet noriu Jūsų patarimo, nes nešioju akinius. Ar netrukdys man akiniai, kai prisiauginsiu blakstienas? ir ar nėra kokio atmetimo reakcijos besilaukiančiai. blush2.gif

Atmetimo reakcija gali but visiems, bet tos reakcijos buna ypac retos, as tik patarciau tinkama ilgi pasirinkti, kad nebruzintu stiklu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2011 07 07, 17:28)
Sveikos 4u.gif  užsimaniau ir aš labai priauginamų blakstienyčių smile.gif  bet noriu Jūsų patarimo, nes nešioju akinius. Ar netrukdys man akiniai, kai prisiauginsiu blakstienas? ir ar nėra kokio atmetimo reakcijos besilaukiančiai. blush2.gif

Nesciajai atmetimo reakcija gali pasitaikyti daug dazniau nei ne nestuke.gif juk buna, kad kai laukiesi organizmas net nepriima plauku dazu ir jie nepaima plauko, o blakstienos tuo labiau... bet isties pas mane yra buves tik vienas toks atvejas, o busimu mamyciu buvo nemazai 4u.gif

del akinuku - netrugdo jeigu issirenki tinkama ilgi 4u.gif
Atsakyti
pagaliau turiu blakstienytes!!!! dariau kaune, pas Pentarda, esu labai patenkinta smile.gif itin kruopsciai, atsargiai, svelniai dirba, labai maloni moteris smile.gif jau ketvirta diena - nei vienos nepameciau! matysim kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute2006 @ 2011 07 07, 15:28)
Sveikos 4u.gif  užsimaniau ir aš labai priauginamų blakstienyčių smile.gif  bet noriu Jūsų patarimo, nes nešioju akinius. Ar netrukdys man akiniai, kai prisiauginsiu blakstienas? ir ar nėra kokio atmetimo reakcijos besilaukiančiai. blush2.gif

Del ilgio sunku pasakyti, nes jis skirtingas priklausomai nuo gamintojo. bet manau ilgis maximum 12 mm, jei nesioji akinius.
Atsakyti
noreciau prisiauginti blakstienas vienai progai,sakykit kiek dienu pries svente reiketu jas prisiauginti? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal čia kuri darėtės ir galit ką patarti, nes iš nuotraukyčių neblogai atrodo?
http://www.skelbiu.l...a-11095107.html
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 07 10, 09:21)
noreciau prisiauginti blakstienas vienai progai,sakykit kiek dienu pries svente reiketu jas prisiauginti? ax.gif

Bent pries 3 dieneles, jokiu budu ne is vakaro, nes nebus galima slapinti para laiko. O tobuliausia pasidaryti pries 2-3 savaites, tuomet pries svente 2-3 dienos pasidaryti papildyma, nes akytes pilnai pripranta prie blakstienu, nei jei dedamas ilgesnis ilgis jauciasi sunkumas sioks toks smile.gif Bent as taip rekomenduociau smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 07 10, 19:15-->
QUOTE(Šarkelėsmile.gif @ 2011 07 10, 19:15)
Bent pries 3 dieneles, jokiu budu ne is vakaro, nes nebus galima slapinti para laiko. O tobuliausia pasidaryti pries 2-3 savaites, tuomet pries svente 2-3 dienos pasidaryti papildyma, nes akytes pilnai pripranta prie blakstienu, nei jei dedamas ilgesnis ilgis jauciasi sunkumas sioks toks smile.gif Bent as taip rekomenduociau smile.gif

na,papildymo paskui net neketinu daryti,tiesiog noriu graziai atrodyt sventeje ir savaitele kokia po biggrin.gif tai bandysiu kelias dienas pries smile.gif aciu u\ atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrUla @ 2011 07 11, 14:47)
Laba diena, merginos smile.gif
Labai noriu vėl prisiauginti blakstienas, anksčiau buvau labai patenkinta vienos forumietės darbu, tačiau ji Vilniuje nebedirba.. sad.gif
Taigi, klausiu Jūsų kas Vilniuje gražiai dirba?

Ačiū už pagalbą!


)ei nori vel pas forumiete, tai labai grazus atsiliepimai apie Lisa Vilniuje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ra2ga @ 2011 07 12, 00:24)
as laaabai nooooriu blakstienuuuuuu  4u.gif
todel as cia  biggrin.gif
skaitysiu tema dabar  smile.gif


Jei laaaaaabai noooori, vadinasi greit turesi tongue.gif
Atsakyti
Blakstienos


Sveikos 4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 08:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif

normaliai, gerai
Atsakyti
QUOTE(Nyana @ 2011 07 13, 11:05)
Blakstienos
Sveikos  4u.gif
Vakar prisiauginau blakstienas. Ka manot?  ax.gif

Grazu, tik prie noses galetu buti trumpesnes.
Atsakyti