Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Jauciu, kad reikia kazkur normaliai nueiti pasidaryti, nes vadinasi sis pirmas blynas kazkoks gerokai pasviles g.gif O kas Vilniuj gerai priaugintu ir kad laikytusi ne tik viena savaite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.bri @ 2011 06 28, 15:39)
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar normalu, kad priaugintos blakstienos laikosi tik kazkur plius minus savaite ??? smile.gif Nes as jau nebesuprantu, ar cia mano blakstienoms kazkas netaip, ar meistres klijams? Pirma syki prisiauginau- tai atlaike savaite, viena akis isvis liko tik kelios blakstienos, galvojau pabandyti dar korekcija. Nuejau po triju savaiciu korekcijos, nes anksciau neprieme, tai tu blakstienu buvo like ant vienos akies tik viena, ant kitos tik kokios penkios. Jokiais riebalais netepiau, nei kremais, veida prausiau su prausikliu, net vaistinej paprasiau, kad paziuretu ar nera ten kokiu  riebaliuku smile.gif. Zodziu po korekcijos rezultatas tas pats  g.gif  O taip norisi tu blakstienu verysad.gif  smile.gif

neturetu taip buti. gali buti, kad per mazai kliju meistre uzdeda. bet siaip, po savaites praktiskai nera skirtumo. po 1.5-2 savaiciu jau buna prakrite, ypac vasara, nes kai karsta, pats vokas riebaluojasi.
bandykit meistre pakeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.bri @ 2011 06 28, 17:39)
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar normalu, kad priaugintos blakstienos laikosi tik kazkur plius minus savaite ??? smile.gif Nes as jau nebesuprantu, ar cia mano blakstienoms kazkas netaip, ar meistres klijams? Pirma syki prisiauginau- tai atlaike savaite, viena akis isvis liko tik kelios blakstienos, galvojau pabandyti dar korekcija. Nuejau po triju savaiciu korekcijos, nes anksciau neprieme, tai tu blakstienu buvo like ant vienos akies tik viena, ant kitos tik kokios penkios. Jokiais riebalais netepiau, nei kremais, veida prausiau su prausikliu, net vaistinej paprasiau, kad paziuretu ar nera ten kokiu  riebaliuku smile.gif. Zodziu po korekcijos rezultatas tas pats  g.gif  O taip norisi tu blakstienu verysad.gif  smile.gif

Jeigu blakstienos krenta vien dirbtines, tai reiskias atsiklijuoja. Jeigu kartu su naturalia Jusu blakstiena, tai neiko nepakeisi. Taip greitai keiciasi Jusu blakstienos.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 06 29, 00:03)
Jeigu blakstienos krenta vien dirbtines, tai reiskias atsiklijuoja. Jeigu kartu su naturalia Jusu blakstiena, tai  neiko nepakeisi. Taip greitai keiciasi Jusu blakstienos.



Taigi, kad krenta daugumoj dirbtines blakstienos g.gif Gerai, kad ne mano ax.gif Nes kiekviena syki vis pasiziuriu, kai randu kokia iskritusia.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2011 03 08, 23:53)
O sakykit, kaip priauginimo procedūrą atliekate nėščioms? Juk jos gulėti ant nugaros negali ilgiau kelių minučių, ką ten kalbėti apie 2 valandas.
Gal kuri prisiauginėjo būdama nėščia?


niu kas per kvailas klausimėlis-juk įmanoma kūną laikyt šonu, o galvą tiesiai "ant nugaros" ir nespaus lelius nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.bri @ 2011 06 28, 16:39)
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar normalu, kad priaugintos blakstienos laikosi tik kazkur plius minus savaite ??? smile.gif Nes as jau nebesuprantu, ar cia mano blakstienoms kazkas netaip, ar meistres klijams? Pirma syki prisiauginau- tai atlaike savaite, viena akis isvis liko tik kelios blakstienos, galvojau pabandyti dar korekcija. Nuejau po triju savaiciu korekcijos, nes anksciau neprieme, tai tu blakstienu buvo like ant vienos akies tik viena, ant kitos tik kokios penkios. Jokiais riebalais netepiau, nei kremais, veida prausiau su prausikliu, net vaistinej paprasiau, kad paziuretu ar nera ten kokiu  riebaliuku smile.gif. Zodziu po korekcijos rezultatas tas pats  g.gif  O taip norisi tu blakstienu verysad.gif  smile.gif

Nenormalu schmoll.gif
Nors turiu kliente, kuri gal 10 meistriu perejus ir max blakstienos jai issilaike 1.5 savaiteles, taipkad dabar apsistojom ties tuom, kad kas 1.5 savaites ji eina korekcijai doh.gif ir kiekviena syki kai ateina korekcijai toks vaizdas, kad jos veidas ir ypac akiu zona kremais istepta - nors ji netepa... tiesiog super riebi oda, kai paprakaituoja, patenka tas riebumas ant blakstienyciu ir matyt jos atsokineja pamazu... gal ir pas jus ta pati beda? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Baling @ 2011 06 29, 10:11)
niu kas per kvailas klausimėlis-juk įmanoma kūną laikyt šonu, o galvą tiesiai "ant nugaros" ir nespaus lelius  nestuke.gif  4u.gif

pabandykit jus taip galva uzrietus praguleti kaip minimum dvi valandas doh.gif ir blakstienu nebenoresit doh.gif
kai pas mane ateina nestuke.gif as visalaik stengiuos jas rasyti jau i dienos pabaiga, kad galeciau joms daugiau laiko skirt... tai mes su jom taip ir zaidziam - pagulim, pasedim, pasisukinejam biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Sonie,2011 06 29, 14:17]
Nenormalu schmoll.gif
Nors turiu kliente, kuri gal 10 meistriu perejus ir max blakstienos jai issilaike 1.5 savaiteles, taipkad dabar apsistojom ties tuom, kad kas 1.5 savaites ji eina korekcijai doh.gif ir kiekviena syki kai ateina korekcijai toks vaizdas, kad jos veidas ir ypac akiu zona kremais istepta - nors ji netepa... tiesiog super riebi oda, kai paprakaituoja, patenka tas riebumas ant blakstienyciu ir matyt jos atsokineja pamazu... gal ir pas jus ta pati beda? blush2.gif
Papildyta:

Na siaip mano oda yra misri, bet tikrai neblizga, na nebent pati nepastebiu blush-anim-cl.gif. Gal kada mane priimsit pas save ax.gif , nes kazkaip jau 10 meistriu keisti as nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif nusprendziau ir as pasigrazinti, nes jau mirstu is pavydo ziurint i drauges biggrin.gif tik va kad jos darosi vilniuj, o as is kauno...tai va ieskau geros meistres kaune smile.gif kaina nera taip svarbu, svarbu jog butu kokybe! Esu tamsi, tai noriu storesniu ir ilgesniu siek tiek, tai linkstu prie tu vadinamu norkos-audines blakstienyciu.
Tikva vienintelis minusas, miegu veidu i pagalve!!!!!! Aisku ne kiekviena nakti, bet... Ar liks man kas is ju po to?
Atsakyti
sveikos gal galesit atsakyt man labai svarbu, prisiauginau blakstienas antradieni vaizdas aisku erealus bet akiu kampuciuose kaip kad duria kai ciaudau ar stipriai uzsimerkiu ir vakar ziuredama filma susigraudinau kaip pradejo griauzt ar cia taip turi but nes jei verkt tai be sansu biggrin.gif o kartais juk reikia:D
Atsakyti
QUOTE(Anzelikangell @ 2011 06 30, 12:33)

Tikva vienintelis minusas, miegu veidu i pagalve!!!!!! Aisku ne kiekviena nakti, bet... Ar liks man kas is ju po to?

teks ismokt miegoti kitaip biggrin.gif o siaip jos gali truputi greiciau kristi, bet tikrai neturetu iskrist po savaites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gintariukstis99999 @ 2011 06 30, 14:46)
sveikos gal galesit atsakyt man labai svarbu, prisiauginau blakstienas antradieni vaizdas aisku erealus bet akiu kampuciuose kaip kad duria kai ciaudau ar stipriai uzsimerkiu ir vakar ziuredama filma susigraudinau kaip pradejo griauzt ar cia taip turi but nes jei verkt tai be sansu biggrin.gif o kartais juk reikia:D


jeigu duria vadinas blakstienytes priepat voko nepriklijuotso gerai, arba atsokusios - kampuciai atsikelia ir duria - taip tikrai neturetu buti schmoll.gif
del asarojimo - buna, sudreksta klijai, patenka i aki ir grauzia, bet sito irgi neturi buti schmoll.gif vadinas jusu akytes jaustresnes ir jums reikia naudoti klijukus jautrioms akims, kurie ne tokie stiprus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 06 30, 22:50)
teks ismokt miegoti kitaip  biggrin.gif o siaip jos gali truputi greiciau kristi, bet tikrai neturetu iskrist po savaites  4u.gif


Na uzmigti tai as galiu kitaip, bet va kaip per miegus save kontroliuoti biggrin.gif nes net naturalias kartais nezmoniskai suglamzau biggrin.gif ot sugebejimai...na kaip nors smile.gif))
Atsakyti
Sonie, kiek imate už blakstučių priauginimą? smile.gif

Ir dar klausimas, merginos, mano blakstienos ilgokos, bet tiesios, kiekvieną dieną turiu riesti su žnyplutėmis, ir tai laikosi apie pusvalandį, na nors bent nenusilenkia visai... Įmanoma padaryti riestas riestas blakstutes? Tarkim plonytes, daug ir riestas? ax.gif
Atsakyti