Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Mulana @ 2011 06 23, 21:27)
As vis kankinuosi su savo akytem,jau virs 10 dienu praejo tikriausiai kai nusiemiau tas blakstienas,nusipirkau seruma,kad stiprintu jas ir greiciau ataugtu,nes liko baisus tarpai,beveik neturiu blakstienu. Tepu tepu vis tuo serumu,kad augtu nematau,o pries tai jos buvo savos tokios riestos ir ilgokos,tik kad sviesios,o dabar liko kelios,naujos neauga,o ir tos kelios tiesios kaip linuote,nesumanau ka daryti... g.gif


Vadinasi su prastom priemonem dirbta buvo.... arba prastai padaryta suklijuojant ne viena, o kelias blakstienas.. doh.gif o vietoj serumo pabandykite pati paprasciausia ricinos aliejuka 4u.gif
QUOTE(jurackaaa @ 2011 06 23, 21:29)
Mulana  4u.gif  na dar labai nedaug laiko praėjo .. kantrybės wink.gif per 3-4 sav. turėtų taisytis padėtis

per tiek laiko jau turetu gerokai atsistatyti 4u.gif
Atsakyti
Maniskes prieuagintos pries 3-4 dienas ax.gif Ka pasakysit blush2.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2011 06 27, 19:30)
labai grazu  thumbup.gif

pritariu drinks_cheers.gif labai naturaliai ir tuo paciu ispudingai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 27, 15:29)
Maniskes prieuagintos pries 3-4 dienas  ax.gif  Ka pasakysit  blush2.gif  biggrin.gif

user posted image

user posted image

Gražu, atmerktom nesimato, bet užsimerkus norėtųsi truputį dailesnio perėjimo tarp ilgių, na, to "lanko" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 05 26, 13:41)
Nežinau ar matysis, jei nesiregistravus FB, bet kaip jums šie darbai? http://www.facebook....100001616384919 kai kurios akys tikrai įspūdingos, didelė apimtis, blakstienos storos. tik kažin, kaip nešiojimas ir laikymasis tokių.  g.gif va čia dar skelbimas ,gal kam teko pas Juliją lankytis?



QUOTE(Tutia @ 2011 05 26, 17:57)
jooo, kai kur tai negražiai, per ilgos, ir vien dėl to, turbūt, kad per visą akį vienas ilgis, tada vėduoklės tokios gaunasi nenatūralios. bet, žiūriu, kur ilgiai "pereina" , tarkim 8-10-12 (rašo ten komentaruose), tai man gražu  smile.gif  va pvz čia , rašo, kad visur ilgis 13, vidiniuose kampučiuose kažkaip neįsipaišo tos ilgos  g.gif  o tarkim čia 8-10-12, tai man labai gražu, lyg ir ilgos, bet dailiai ilgos  ax.gif arba čia man gražu. turėjus aš visai natūralias ir labai viskas ok, tvarkinga, patogu, gražu, bet kažkaip norisi įspūdingiau ax.gif  juolab, kad laukia proga  bigsmile.gif



QUOTE(/ Lisa / @ 2011 05 26, 22:09)
Perziurejau ir man kosmaras visur yra.  doh.gif Po tokio priauginimo jau po keliu korekciju nebus kur klijuoti. Toki ilgi, stori  doh.gif Tiek blakstienu-tai reiskia, kad net ant mazu plaukeliu prikabinta ir jos laikosi visoje tankio kruvoje-kitaip iskarto nusvirtu.
Zodziu man sepetukas o ne blakstienos.
Papildyta:

Paskutine  visai grazi, bet merginos ne kiekvienos blakstienom toks priauginimas.
Ai, ka sneketi.  smile.gif Tutia,  nepabandzius nesuprasi apie ka as kalbu.  mirksiukas.gif



pamenat, merginos, rašiau? tai va, buvau pas šią meistrę, blakstienos pirmą dieną:

user posted image

ir po 1,5 savaitės, kelionėje:

user posted image

Lisa, kai turėjau pas jus, buvo viskas super duper, gražu, patogu, natūralu, mažai kas pastebėdavo thumbup.gif o dabar buvau vestuvėse + kelionė, norėjosi truputį įsoūdingesnių, ilgesnių. Nu ir ką - super smile.gif Reikėjo, aišku,poros dienų priprasti prie ilgio, nes tikrai gana ilgos ir nepratus prie tokių, bet sulaukiau laaaaaabai daug komplimentų (nors draugas kelias dienas sarkastiškai pavadindavo "Marinačka" biggrin.gif ), o ypač Turkijoj vyrukai negalėjo atitraukt akių biggrin.gif Dabar lygiai 3 sav. po priauginimo, bet atrodo dar gana puikiai smile.gif Džiaugiuosi, kad pabandžiau ir tokias, ilgesnes, - visai kitokios akys, išraiškingos, gal kam ir per dirbtinos, bet man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 06 27, 23:07)
pamenat, merginos, rašiau? tai va, buvau pas šią meistrę, blakstienos pirmą dieną:

[img]

ir po 1,5 savaitės, kelionėje:

[img]

Lisa, kai turėjau pas jus, buvo viskas super duper, gražu, patogu, natūralu, mažai kas pastebėdavo  thumbup.gif  o dabar buvau vestuvėse + kelionė, norėjosi truputį įsoūdingesnių, ilgesnių. Nu ir ką - super  smile.gif  Reikėjo, aišku,poros dienų priprasti prie ilgio, nes tikrai gana ilgos ir nepratus prie tokių, bet sulaukiau laaaaaabai daug komplimentų (nors draugas kelias dienas sarkastiškai pavadindavo "Marinačka" biggrin.gif ), o ypač Turkijoj vyrukai negalėjo atitraukt akių  biggrin.gif Dabar lygiai 3 sav. po priauginimo, bet atrodo dar gana puikiai  smile.gif  Džiaugiuosi, kad pabandžiau ir tokias, ilgesnes, - visai kitokios akys, išraiškingos, gal kam ir per dirbtinos, bet man patiko  bigsmile.gif



Gražu wub.gif o kur dareisi? Ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2011 06 27, 17:29)
Maniskes prieuagintos pries 3-4 dienas  ax.gif  Ka pasakysit  blush2.gif  biggrin.gif

user posted image

user posted image

Grazu tikrai. 4u.gif Naturalus perejimas. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tutia @ 2011 06 28, 00:07)


Lisa, kai turėjau pas jus, buvo viskas super duper, gražu, patogu, natūralu, mažai kas pastebėdavo  thumbup.gif  o dabar buvau vestuvėse + kelionė, norėjosi truputį įsoūdingesnių, ilgesnių. Nu ir ką - super  smile.gif  Reikėjo, aišku,poros dienų priprasti prie ilgio, nes tikrai gana ilgos ir nepratus prie tokių, bet sulaukiau laaaaaabai daug komplimentų (nors draugas kelias dienas sarkastiškai pavadindavo "Marinačka" biggrin.gif ), o ypač Turkijoj vyrukai negalėjo atitraukt akių  biggrin.gif Dabar lygiai 3 sav. po priauginimo, bet atrodo dar gana puikiai  smile.gif  Džiaugiuosi, kad pabandžiau ir tokias, ilgesnes, - visai kitokios akys, išraiškingos, gal kam ir per dirbtinos, bet man patiko  bigsmile.gif

Atrodo tikrai graziai, tau tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dancer @ 2011 06 27, 22:32)
Gražu  wub.gif  o kur dareisi? Ir kiek kainavo?

aukščiau, mano poste, yra nuorodą į skelbimą smile.gif

QUOTE(/ Lisa / @ 2011 06 27, 22:43)
Atrodo tikrai graziai, tau tinka  mirksiukas.gif

ačiū, Lisa, iš jūsų labai malonu girdėt. 4u.gif
nors buvo ir nemažai žmonių, kam patiko ankstesnės, natūralios, pvz. mamai. biggrin.gif na čia labai įvairiai, kaip kam, bet, sakau, reikia viską išbandyti bigsmile.gif .
Atsakyti
Tutia, bet tavo pačios tikriausiai tankios blakstienos. Norėčiau ir aš tokių, bet iš mano kelių blakstienų tokio vaizdo tikrai neišgaus doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar normalu, kad priaugintos blakstienos laikosi tik kazkur plius minus savaite ??? smile.gif Nes as jau nebesuprantu, ar cia mano blakstienoms kazkas netaip, ar meistres klijams? Pirma syki prisiauginau- tai atlaike savaite, viena akis isvis liko tik kelios blakstienos, galvojau pabandyti dar korekcija. Nuejau po triju savaiciu korekcijos, nes anksciau neprieme, tai tu blakstienu buvo like ant vienos akies tik viena, ant kitos tik kokios penkios. Jokiais riebalais netepiau, nei kremais, veida prausiau su prausikliu, net vaistinej paprasiau, kad paziuretu ar nera ten kokiu riebaliuku smile.gif. Zodziu po korekcijos rezultatas tas pats g.gif O taip norisi tu blakstienu verysad.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma.bri @ 2011 06 28, 16:39)
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar normalu, kad priaugintos blakstienos laikosi tik kazkur plius minus savaite ??? smile.gif Nes as jau nebesuprantu, ar cia mano blakstienoms kazkas netaip, ar meistres klijams? Pirma syki prisiauginau- tai atlaike savaite, viena akis isvis liko tik kelios blakstienos, galvojau pabandyti dar korekcija. Nuejau po triju savaiciu korekcijos, nes anksciau neprieme, tai tu blakstienu buvo like ant vienos akies tik viena, ant kitos tik kokios penkios. Jokiais riebalais netepiau, nei kremais, veida prausiau su prausikliu, net vaistinej paprasiau, kad paziuretu ar nera ten kokiu  riebaliuku smile.gif. Zodziu po korekcijos rezultatas tas pats  g.gif  O taip norisi tu blakstienu verysad.gif  smile.gif


as tai nekazka suprantu, nes isvis blakstienas pirma karta prisiauginau pries 5 dienas, o va auksciau merginos idetos foto iskart ir po 1.5 sav, tai ir taip manau turetu but aisku, kad kazkas pas jus padaryta negerai 4u.gif
Atsakyti