Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

O aš persigalvojau... blush2.gif Kažkaip geriau apgalvojau daugiau paskaičius, kad pas mane jų nemenkai yra, dar paskui nubyrės savosios, o ir teta pasidalino patirtim šiandien, kad turėjo priaugintas, tai po priauginimo labai blogai savom buvo. O man tikrai nėra degančios būtinybės, nes man reikia tik atostogoms, o dabar kai tušu dažytos akys būna ir taip visi išsižioję žiopso, nes blakstienos pas mane tankios ir ilgos, tiek , kad patys galiukai šviesūs, dar nešioju kontaktinius lęšius, kurie labai žalias mano akis padaro biggrin.gif tai pabijojau, kad nebūtų "norėjau, kaip geriau, o gavosi visiškas š...". Tai susilaikysiu blush2.gif
Tai geriau nusidažysiu ilgalaikiais blakstienų dažais prieš atostogas... Kaip manot gerai, kad apsigalvojau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horo: 22 birželio 2011 - 10:38
Noriu paklaust sio skyrelio myletoju... kaip Jums mano priaugintos blakstienos biggrin.gif? Cia vadinasi "profesionalus blakstienų pilnas priauginimas"!!!! Tikiuosi nuosirdziu ir nesumeluotu atsakymu biggrin.gif

user posted image

O cia didesne nuotraukos versija biggrin.gif superines blakstienos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neblonde: 22 birželio 2011 - 23:54
QUOTE(neblonde @ 2011 06 23, 00:45)
Noriu paklaust sio skyrelio myletoju...

atrodo, kad papildymo jau reikėtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2011 06 22, 23:45)
Noriu paklaust sio skyrelio myletoju... kaip Jums mano priaugintos blakstienos biggrin.gif? Cia vadinasi "profesionalus blakstienų pilnas priauginimas"!!!! Tikiuosi nuosirdziu ir nesumeluotu atsakymu biggrin.gif

user posted image

O cia didesne nuotraukos versija biggrin.gif superines blakstienos biggrin.gif

čia taip tik ką priaugintos atrodo???
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2011 06 22, 23:45)
Noriu paklaust sio skyrelio myletoju... kaip Jums mano priaugintos blakstienos biggrin.gif? Cia vadinasi "profesionalus blakstienų pilnas priauginimas"!!!! Tikiuosi nuosirdziu ir nesumeluotu atsakymu biggrin.gif

user posted image

O cia didesne nuotraukos versija biggrin.gif superines blakstienos biggrin.gif



pritariu, atrodo kad jau papildymo reiktu
kaip po priauginimo tai labai mazai blakstienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurackaaa @ 2011 06 23, 08:59)
atrodo, kad papildymo jau reikėtų  blush2.gif



QUOTE(žvarba @ 2011 06 23, 09:06)
čia taip tik ką priaugintos atrodo???


biggrin.gif na jo, pasirodo ne man vienai nepatinka biggrin.gif o cia jos priaugintos tik vakar biggrin.gif per rekordini laika - 45-50 min biggrin.gif
Nesiulau naudotis VDG Style blakstienu priaugintojos paslaugom biggrin.gif na nebent jie cia tik per akcija su nuolaida sh atsiprasant pavare biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neblonde: 23 birželio 2011 - 08:35
QUOTE(neblonde @ 2011 06 23, 09:29)
biggrin.gif na jo, pasirodo ne man vienai nepatinka biggrin.gif o cia jos priaugintos tik vakar biggrin.gif per rekordini laika - 45-50 min biggrin.gif
Nesiulau naudotis VDG Style blakstienu priaugintojos paslaugom biggrin.gif na nebent jie cia tik per akcija su nuolaida sh atsiprasant pavare biggrin.gif

nu jooo.. g.gif man papildymą daro ilgėliau nei jums visą priauginimą smile.gif papuolėt kaip sakant blush2.gif susiraskit gerą meistrę, ir patvarkys jūsų blakstutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neblonde @ 2011 06 23, 10:29)
biggrin.gif na jo, pasirodo ne man vienai nepatinka biggrin.gif o cia jos priaugintos tik vakar biggrin.gif per rekordini laika - 45-50 min biggrin.gif
Nesiulau naudotis VDG Style blakstienu priaugintojos paslaugom biggrin.gif na nebent jie cia tik per akcija su nuolaida sh atsiprasant pavare biggrin.gif

Pirmiausia butu gerai pamatyti aki kitu kampu. Uzsimerkus pvz.
Is nuoraukos matosi, kad savo blakstienu turite nedaug, todel labai tankio neisgausit. Priaugintos plonos blakstienos, su storesnem butu riskiau ir vizualiai tankiau.

Jeigu turite nedaug blakstienu, tai ir priauginimo laikas sutrumpeja, todel negalima lygynti su kitom.

Is to ka matau sioje nuotraukoje, tai kazkiek daugiau galima buvo padaryti, bet tankis labai nepasikeistu. Jeigu klijuoti visai ant mazyciu pukeliu, tai su laiku augant naturaliai blakstienai nusvirs. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 23 birželio 2011 - 10:00
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 06 23, 10:59)
Pirmiausia butu gerai pamatyti aki kitu kampu. Uzsimerkus pvz.
Is nuoraukos matosi, kad savo blakstienu turite nedaug, todel labai tankio neisgausit. Priaugintos plonos blakstienos, su storesnem butu riskiau ir vizualiai tankiau.

Jeigu turite nedaug blakstienu, tai ir priauginimo laikas sutrumpeja, todel negalima lygynti su kitom.

Is to ka matau sioje nuotraukoje, tai kazkiek daugiau galima buvo padaryti, bet tankis labai nepasikeistu.  Jeigu klijuoti visai ant mazyciu pukeliu, tai su laiku augant naturaliai blakstienai nusvirs.  4u.gif


Aciu uz atsakyma Lisa smile.gif pries metus berods buvau pas jus, taigi zinau, kaip gali atrodyt mano akys biggrin.gif pameginsiu surast tada darytu akyciu foto smile.gif O tada atrode super smile.gif! Blakstienu daug neturiu, bet jus man priauginejot jas istisas dvi valandas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 06 23, 10:59)
Pirmiausia butu gerai pamatyti aki kitu kampu. Uzsimerkus pvz.
Is nuoraukos matosi, kad savo blakstienu turite nedaug, todel labai tankio neisgausit. Priaugintos plonos blakstienos, su storesnem butu riskiau ir vizualiai tankiau.

Jeigu turite nedaug blakstienu, tai ir priauginimo laikas sutrumpeja, todel negalima lygynti su kitom.

Is to ka matau sioje nuotraukoje, tai kazkiek daugiau galima buvo padaryti, bet tankis labai nepasikeistu.  Jeigu klijuoti visai ant mazyciu pukeliu, tai su laiku augant naturaliai blakstienai nusvirs.  4u.gif

del tankumo pritariu drinks_cheers.gif tiesiog jejgu butu imtos storesnes blakstienos ju optiskai butu atrode gerokai daugiau 4u.gif
plius foto matosi, kad blakstienos priaugintos labai netvarkingai, jeigu jos pirma diena visos susisukusios, ne vienam aukstyje ir tai matosi taip akivaizdziai... doh.gif
Atsakyti
As vis kankinuosi su savo akytem,jau virs 10 dienu praejo tikriausiai kai nusiemiau tas blakstienas,nusipirkau seruma,kad stiprintu jas ir greiciau ataugtu,nes liko baisus tarpai,beveik neturiu blakstienu. Tepu tepu vis tuo serumu,kad augtu nematau,o pries tai jos buvo savos tokios riestos ir ilgokos,tik kad sviesios,o dabar liko kelios,naujos neauga,o ir tos kelios tiesios kaip linuote,nesumanau ka daryti... g.gif
Atsakyti
Mulana 4u.gif na dar labai nedaug laiko praėjo .. kantrybės wink.gif per 3-4 sav. turėtų taisytis padėtis
Atsakyti