Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

As tai manau, kad meistres, kurios nesiskundzia klientu kiekiu gali sau leisti savo paslaugas teikti ir brangiau, o pradedancios arba neturincios labai daug klienciu bando padidinti ju kieki mazesne kaina, tai normalu 4u.gif Zinoma uz ta kaina privalai gauti puikia kokybe smile.gif
P.S. net neabejoju, kad maziau imanti meistre noretu uz savo paslaugas gauti daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sojertoma: 18 birželio 2011 - 12:59
QUOTE(Sonie @ 2011 06 17, 20:55)
kaina tikrai yra labai didele. Manyciau, kad is visu auginanciuu tik koks 1% laiko tokias kainas. Ir tai tikrai nereiskia, kad ju priemones ar pats darbas yra geresnis nei tu, kurios daro po 120 4u.gif pati ta zinote 4u.gif

apginsiu Liza
kaina tikrai nera kosmine,brangiau bet ne kosmine
ka kalbeti kai Siauliuose keletas meistriu praso 180lt.uz priauginima ir 90-100lt.uz papildyma?nesakau atrodo graziai,kas svarbiausia mokine praso tiek pat,cia tai jau isvis apiplesimas gaunasi doh.gif
Atsakyti
sveikos. prisiauginau ir as blakstienas. jau visa savaite vaikstau. rezultatas labai nudziugino, tik neaisku kaip veliau bus. kol kas nepatogumai irgi prausiantis, ir vis bijantis vejo ar lietaus blush2.gif dejausi kaune senamiesty, uz padoria manau kaina, galesiu veliau parekomenduoti, dabar sunku net ka pasakyti, kai tik tiek dienu praejo. tik jau trys blakstienos iskrito, per tiek laiko normalu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 06 17, 21:55)
kaina tikrai yra labai didele. Manyciau, kad is visu auginanciuu tik koks 1% laiko tokias kainas. Ir tai tikrai nereiskia, kad ju priemones ar pats darbas yra geresnis nei tu, kurios daro po 120 4u.gif pati ta zinote 4u.gif


neiskenciau, parasysiu. Kiekviena preke ar paslauga turi SAVO klienta, jei kazkam per brangu, tai tikrai ne paslaugos teikejo problema. Kiekvienas renkasi pagal savo kisene. 4u.gif
Atsakyti
Labukas, gal galite man patarti, kurią meistrę pasirinkti?
Pirmas skelbimas
Antras skelbimas
Trečias skelbimas
Ketvirtas skelbimas
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 06 19, 22:31)
Labukas, gal galite man patarti, kurią meistrę pasirinkti?
Pirmas skelbimas
Antras skelbimas
Trečias skelbimas
Ketvirtas skelbimas



Pas pirmąją nerekomenduočiau, nes labai jau mažai blakstienų uždeda ir tos blakstienos krenta be nuosavų blakstienų.. unsure.gif Ir dirba laaabai ilgai...
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 06 19, 23:57)
Pas pirmąją nerekomenduočiau, nes labai jau mažai blakstienų uždeda ir tos blakstienos krenta be nuosavų blakstienų..  unsure.gif Ir dirba laaabai ilgai...

Ačiū 4u.gif buvai pas ją?
Atsakyti
o as is savo patirties galiu pasakyti,kad labai daug kas priklauso nuo klijuku
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 06 20, 00:31)
Labukas, gal galite man patarti, kurią meistrę pasirinkti?
Pirmas skelbimas
Antras skelbimas
Trečias skelbimas
Ketvirtas skelbimas

I to ka matau graziausiai pas pirma. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(nuomone84 @ 2011 06 20, 00:57)
Pas pirmąją nerekomenduočiau, nes labai jau mažai blakstienų uždeda ir tos blakstienos krenta be nuosavų blakstienų..  unsure.gif Ir dirba laaabai ilgai...

Kad dirba ilgai, tai turbut del to kad nesenai dirba. Kitaip manau kaina tikrai butu didesne, nes medziagos kokybyskos.
Paprasto pleistro klijavimas paakiam isviso nesuprantu. unsure.gif

Aisku visada geriau eiti pagal rekomendacijas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 21 birželio 2011 - 10:07
QUOTE(fancy @ 2011 06 19, 18:53)
neiskenciau, parasysiu. Kiekviena preke ar paslauga turi SAVO klienta, jei kazkam per brangu, tai tikrai ne paslaugos teikejo problema. Kiekvienas renkasi pagal savo kisene.  4u.gif

as tik turejau omeny tai, kad nebutinai ta, kuri daro uz 90 ar 100 Lt dirba blogiau nei ta, kuri daro uz 150 Lt doh.gif Ir manau, kad darancios blakstienas ta zino mirksiukas.gif
kartais gali nueiti pasidaryti uz 160 LT (beje taip buvo mano vienai klientei) ir likt su sepeciu susodintu i didziausia sluoksni kliju doh.gif o gali nueiti pasidaryti uz 100lt ir iseit graziausiom blakstienom 4u.gif
Atsakyti
Užsirašiau pas pirmąją, man jos darbeliai gražiausi pasirodė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horo: 21 birželio 2011 - 14:49
QUOTE(Horo @ 2011 06 20, 10:31)
Ačiū 4u.gif buvai pas ją?


Taip, buvau. smile.gif

QUOTE(/ Lisa / @ 2011 06 21, 09:38)
I to ka matau graziausiai pas pirma. 4u.gif 

Papildyta:

Kad dirba ilgai, tai turbut del to kad nesenai dirba. Kitaip manau kaina tikrai butu didesne, nes medziagos kokybyskos.
Paprasto pleistro klijavimas paakiam isviso nesuprantu.  unsure.gif

Aisku  visada geriau eiti  pagal rekomendacijas.  4u.gif



Na kiek supratau, tai ji ilgokai jau dirba. Mažiausiai metus.. Nesakau, kad jos darbas yra blogas ar pan. Tiesiog galėtų būt geriau. Turiu su kuo palyginti dėl to taip drąsiai sakau. 4u.gif
Atsakyti