Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Nenyte82 @ 2011 05 26, 18:22)
Sveikos,o ar eina nusiimt blakstienas paciai,namu salygom?

per vieną dieną nenusiimsit schmoll.gif geriau pas kosmetologę eit.. aš pati su ricinos aliejum nusiiminėjau (klijus aliejai tirpdo), tai kokią sav kasdien kankinau blakstienas, jas aliejumi šiūruodama, daug ir savų nupešiau doh.gif doh.gif doh.gif daugiau taip kvailai nesielgčiau doh.gif
Atsakyti
žvarba, o kodėl "nusiiminėjote"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 05 26, 20:55)
žvarba, o kodėl "nusiiminėjote"? smile.gif

buvo keletas priežasčių smile.gif Vienas dalykas tai, kad norint, kad blakstienos idealiai atrodytų man reikėjo papildymus darytis kas 1,5-2 sav (gal šitoj vietoj esu perfekcionistė). Po maždaug 2 sav jos nebebūna idealios ir mane ima nervinti, atsiranda tuščių tarpelių ir pan... Kitas dalykas, kad aš pati kas rytą darausi makiažą, man šis procesas šventas, labai mėgstu dažytis, man tai toks lyg ritualas, visai neneorėjau to atsisakyti, o vakare kai reikėdavo nuvalyti tą akių makiažą, tai keikdavausi tikrąja to žodžio prasme, kai tekdavo vos ne su ausų krapštuku tą makiažą valytis, negalima riebių valiklių, negalima riebių kremų.. doh.gif Plius dar aišku labai įtikinamai veikė mano pačios natūralių blakstienų vaizdelis, po dviejų korekcijų atidžiau pažiūrėjusi atsiradusiuose tarpeliuose savų blakstienų beveik nemačiau smile.gif tik tokie plonyčiai šereliai unsure.gif Tai man įvarė gerai strioko lotuliukas.gif nors žinojau, kad taip bus, bet vis tiek šokiravo tongue.gif
Šitos blakstienos, manau, idealios tinginiukėms, kurios nori atsikelti, perbraukti šepečiu plaukus ir į trasą, o aš nuspręndžiau, kad man jos labiau trukdo, nei yra reikalingos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 26 gegužės 2011 - 21:57
Kažkiek save atpažįstu. biggrin.gif Aš kažkaip irgi pasiilgdavau dažymosi, atsibosdavo labai atsargiai plautis prausikliu ir pan., o jeigu užniežtėdavo akis, norėdavosi "pasitrinti iš širdies" biggrin.gif Bet va artėjant vasarai, vis man noras vėl joms užeina. Nepamainomas dalykas atostogose ar mirkstant prie ežerų, tai tas noras įtariu vėl nugalės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 26, 19:11)
čia aišku skonio reikalas, bet čia jau man nebejuokingas ilgis doh.gif  doh.gif  schmoll.gif
user posted image

Perziurejau ir man kosmaras visur yra. doh.gif Po tokio priauginimo jau po keliu korekciju nebus kur klijuoti. Toki ilgi, stori doh.gif Tiek blakstienu-tai reiskia, kad net ant mazu plaukeliu prikabinta ir jos laikosi visoje tankio kruvoje-kitaip iskarto nusvirtu.
Zodziu man sepetukas o ne blakstienos.
Papildyta:
QUOTE(Tutia @ 2011 05 26, 19:57)
/167326_136850289712183_100001616384919_232292_3240048_n.jpg]čia[/url] man gražu. turėjus aš visai natūralias ir labai viskas ok, tvarkinga, patogu, gražu, bet kažkaip norisi įspūdingiau ax.gif  juolab, kad laukia proga  bigsmile.gif

Paskutine visai grazi, bet merginos ne kiekvienos blakstienom toks priauginimas.
Ai, ka sneketi. smile.gif Tutia, nepabandzius nesuprasi apie ka as kalbu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 26, 21:33)
buvo keletas priežasčių smile.gif Vienas dalykas tai, kad norint, kad blakstienos idealiai atrodytų man reikėjo papildymus darytis kas 1,5-2 sav (gal šitoj vietoj esu perfekcionistė). Po maždaug 2 sav jos nebebūna idealios ir mane ima nervinti, atsiranda tuščių tarpelių ir pan...  Kitas dalykas, kad aš pati kas rytą darausi makiažą, man šis procesas šventas, labai mėgstu dažytis, man tai toks lyg ritualas, visai neneorėjau to atsisakyti, o vakare kai reikėdavo nuvalyti tą akių makiažą, tai keikdavausi tikrąja to žodžio prasme, kai tekdavo vos ne su ausų krapštuku tą makiažą valytis, negalima riebių valiklių, negalima riebių kremų.. doh.gif Plius dar aišku labai įtikinamai veikė mano pačios natūralių blakstienų vaizdelis, po dviejų korekcijų atidžiau pažiūrėjusi atsiradusiuose tarpeliuose savų blakstienų beveik nemačiau smile.gif tik tokie plonyčiai šereliai unsure.gif  Tai man įvarė gerai strioko lotuliukas.gif nors žinojau, kad taip bus, bet vis tiek šokiravo tongue.gif 
Šitos blakstienos, manau, idealios tinginiukėms, kurios nori atsikelti, perbraukti šepečiu plaukus ir į trasą, o aš nuspręndžiau, kad man jos labiau trukdo, nei yra reikalingos ax.gif

drinks_cheers.gif man irgi labai patinka dazytis ir kas liecia priauginta sbalkstienas as ir darydavausi korekcijas kas dvi savaites tada atrodo idealiai, jei reciau neatrodo idealiai yra tarpu o pasidazius tusu, paskui sunku nusivalyti ir pan. tas ir atbaido vel prisiauginti, nors labai grazu.
mano manymu jos labai tinka moterims, merginoms, kurios nemegsta dazytis, tada tai tiesiog tikrai labai patogus dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zilkute @ 2011 05 27, 09:48)
gal galite pasakyti kas Vilniuje graziai daro? 4u.gif


Lisa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2011 05 26, 21:13)
drinks_cheers.gif man irgi labai patinka dazytis ir kas liecia priauginta sbalkstienas as ir darydavausi korekcijas kas dvi savaites tada atrodo idealiai, jei reciau neatrodo idealiai yra tarpu o pasidazius tusu, paskui sunku nusivalyti ir pan. tas ir atbaido vel prisiauginti, nors labai grazu.
mano manymu jos labai tinka moterims, merginoms, kurios nemegsta dazytis, tada tai tiesiog tikrai labai patogus dalykas thumbup.gif


kaip supratau is pasisakymu, priauginamos blakstienos kaip tik man biggrin.gif Nes man labai nepatinka, kai reikia puse val anksciau keltis, kad pasidazyti smile.gif As ta pusvalandi geriu paskirciau miegui smile.gif tai pradejau dometis apie blakstienu priauginima...
Po poros savaiciu laukia vestuves. Tai galvoju pora dienu pries prisiauginti blakstienas, ir po to jos dar man atitarnaus per medaus menesi. Bet dabar sunerimavau del ilgio. Ar jas imanoma pakirpti? Turiu galvoj... vestuvems noreciau siek tiek ilgesniu, kad akys ryskesnes butu. Bet atostogoms, reiketu trumpesniu, kad galeciau nesioti nuo saules akinius.... Ka tokiu atveju patartumete daryti??
Atsakyti
QUOTE(sigiote @ 2011 05 27, 12:44)
kaip supratau is pasisakymu, priauginamos blakstienos kaip tik man  biggrin.gif  Nes man labai nepatinka, kai reikia puse val anksciau keltis, kad pasidazyti smile.gif As ta pusvalandi geriu paskirciau miegui smile.gif tai pradejau dometis apie blakstienu priauginima...
Po poros savaiciu laukia vestuves. Tai galvoju  pora dienu pries prisiauginti blakstienas, ir po to jos dar man atitarnaus per medaus menesi. Bet dabar sunerimavau del ilgio. Ar jas imanoma pakirpti? Turiu galvoj... vestuvems noreciau siek tiek ilgesniu, kad akys ryskesnes butu. Bet atostogoms, reiketu trumpesniu, kad galeciau nesioti nuo saules akinius.... Ka tokiu atveju patartumete daryti??


siulyciau rinktis kazkoki tarpini varianta, pvz labiau isryskinti akiu kampucius, kad ir sventes metu atrodytu ispudingiau ir devint akinius kampuciai netaip remtusi i stikliukus, nei per viduriuka esancios blakstienos. Kirpti priaugintu blakstienu nerekomenduoju, kadangi jos kaip naturalios yra smailejanciu galiuku, jeigu jas trumpinsite, jos taps bukos ir vaizdas nebebus toks grazus smile.gif
Atsakyti
[quote=žvarba,2011 05 26, 20:33]

man buvo lygiai tas pats doh.gif korekcijos reikejo po 1,5 sav,trukde dazytis ir nusivalyti makiaza. prasidedant antrai sav ,jos mane imdavo nervinti,vis noredavosi pasitaisyti. dabar esu be ju,ir taip gera be tu dirbtiniu thumbup.gif jos vistiek nera kaip savo,turejau 3D lashes. o po nuemimo savos per puse trumpesnes nei buvo! niekada daugiau schmoll.gif del sav-dvieju ,neverta tikrai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2011 05 27, 10:49)
siulyciau rinktis kazkoki tarpini varianta, pvz labiau isryskinti akiu kampucius, kad ir sventes metu atrodytu ispudingiau ir devint akinius kampuciai netaip remtusi i stikliukus, nei per viduriuka esancios blakstienos. Kirpti priaugintu blakstienu nerekomenduoju, kadangi jos kaip naturalios yra smailejanciu galiuku, jeigu jas trumpinsite, jos taps bukos ir vaizdas nebebus toks grazus smile.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif reikes tartis su kosmetologe, taip ir daryt, kaip minejote... Kirpimo variantas atkrenta rolleyes.gif
Atsakyti
Gal zinot ar imanomas toks variantas kad prisiauginti tik maziau nei nuo puses akies. ax.gif ta prasme kad jos prasidetu mazdaug ties viduriu ir po truputi ilgetu? blush2.gif labai nenoriu gadintis visu savo blakstienu smile.gif
Atsakyti