Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Dabar aš pamąsčiau, sakykit ar patogu atostogoms priaugintos blakstienos? Mano pačios neprastos, bet vasaromis tokia pilka pelė jaučiuosi jei nepasidažau blakstienų. Reikalas toks, kad man nusimato toks įdomus reikalas atostogoms: siunčia mane bosas į pajūrį vesti treniruočių. Tai aš galvoju: ir prieš treniruotes lankančius žmones norisi dailiai ir tvarkinga atrodyti, o dažytis taip nebus kada ir ūpo, nes pirma treniruotė 8h paplūdimy, tai paskui, jei užsinorėsiu į jūrą įlįsti galiu išplaukti nutekėjusi visa doh.gif Ir kaip priaugintos blakstienos dera su kontaktiniais lęšiais? Nes nešioju, o akinukų net ir neturiu.
Atsakyti
priaugintas blakstienas nesioja merginos ir su kontaktiniais lesiais mirksiukas.gif nieko jie netrukdo schmoll.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 21 gegužės 2011 - 14:42
QUOTE(Horo @ 2011 05 21, 13:29)
Dabar aš pamąsčiau, sakykit ar patogu atostogoms priaugintos blakstienos? Mano pačios neprastos, bet vasaromis tokia pilka pelė jaučiuosi jei nepasidažau blakstienų. Reikalas toks, kad man nusimato toks įdomus reikalas atostogoms: siunčia mane bosas į pajūrį vesti treniruočių. Tai aš galvoju: ir prieš treniruotes lankančius žmones norisi dailiai ir tvarkinga atrodyti, o dažytis taip nebus kada ir ūpo, nes pirma treniruotė 8h paplūdimy, tai paskui, jei užsinorėsiu į jūrą įlįsti galiu išplaukti nutekėjusi visa doh.gif Ir kaip priaugintos blakstienos dera su kontaktiniais lęšiais? Nes nešioju, o akinukų net ir neturiu.

čia gal kitos pasisakys priešingai, bet mane išlipus iš vonios labiausiai nervindavo, kai priaugintos blakstienos sušlapusios sulipdavo tarpusavy į pvz tris didelius kuokštus ir atrodydavo doh.gif iš kart turėdavau nusausint jas ir iššukuoti doh.gif tai aš taip pamastydavau jei taip vasarą išlipu iš jūros ir einu su trim kuokštais doh.gif kurie labai ryškiai matosi, juk blakstienos ilgos ryškios tai ir kuokštai atitinkami lotuliukas.gif kaip ir kur ten šukuotis g.gif nežinau kaip kitos su šiuo reikalu tvarkosi, aš vasarą prisiauginus nebuvau tai tik pasvarstydavau, kad čia toks ryškus nepatogumas būtų g.gif gal kitoms nesulimpa g.gif Nors manosios priaugintos buvo tikrai kokybiškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 21, 14:44)
čia gal kitos  pasisakys priešingai, bet mane išlipus iš vonios labiausiai nervindavo, kai priaugintos blakstienos sušlapusios sulipdavo tarpusavy į pvz tris didelius kuokštus ir atrodydavo doh.gif iš kart turėdavau nusausint jas ir iššukuoti doh.gif tai aš taip pamastydavau jei taip vasarą išlipu iš jūros ir einu su trim kuokštais doh.gif kurie labai ryškiai matosi, juk blakstienos ilgos ryškios tai ir kuokštai atitinkami lotuliukas.gif kaip ir kur ten šukuotis g.gif nežinau kaip kitos su šiuo reikalu tvarkosi, aš vasarą prisiauginus nebuvau tai tik pasvarstydavau, kad čia toks ryškus nepatogumas būtų g.gif gal kitoms nesulimpa g.gif Nors manosios priaugintos buvo tikrai kokybiškai ax.gif

Bet kaip įdomiai, man sušlapus niekas nesulimpa, tikrai nebėgu iškart šukuotis schmoll.gif Vasarą prie jūros tikrai super, kad nereikia dažytis, pats gazas thumbup.gif O kontaktiniams lęšiams nekenkia, tik buvo nepatogumas toks, kad kai priaugino ilgas blakstienas, tai akys labai džiūdavo ir sausėdavo, nes nešiodavau lęšius po 16h per dieną, nes su akiniais būdavo nepatogu, nes rėmėsi blakstienos į stiklus lotuliukas.gif Dabar papildymą dariau jau su trumpesnėmis, tai dabar viskas super, patogiau daug ir akys nebetraiškanoja taip, tik aišku vaizdo tokio įspūdingo nėra, kaip aną kartą, dabar neatrodo kaip labai ilgos, o tiesiog tankios, riestos, juodos blakstienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2011 05 21, 16:13)
Bet kaip įdomiai, man sušlapus niekas nesulimpa,

na man tai natūralu atrodo, kad sulimpa, juk kaip vanduo išsiplovus galvą užsilaiko tarp plaukų, juos "sulipina" į vieną plaukų kasą ir kuo ilgesni plaukai tuo daugiau vandens sulaiko, taip ir blakstienos, kai trumpos natūralios tai net nesimato nieko, bet kai ilgos juodos matosi labai blush2.gif nu bent jau man ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 22 gegužės 2011 - 08:51
Aš atostogavau dusyk su blakstienom prie jūros, ežerų, - tikrai sulimpa išlipus iš vandens, bet aš atmerkus akis nusausindavau švelniai su rankšluosčiu ir viskas ok būdavo, nebereikėdavo šukuot. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 05 21, 13:29)
Dabar aš pamąsčiau, sakykit ar patogu atostogoms priaugintos blakstienos? Mano pačios neprastos, bet vasaromis tokia pilka pelė jaučiuosi jei nepasidažau blakstienų. Reikalas toks, kad man nusimato toks įdomus reikalas atostogoms: siunčia mane bosas į pajūrį vesti treniruočių. Tai aš galvoju: ir prieš treniruotes lankančius žmones norisi dailiai ir tvarkinga atrodyti, o dažytis taip nebus kada ir ūpo, nes pirma treniruotė 8h paplūdimy, tai paskui, jei užsinorėsiu į jūrą įlįsti galiu išplaukti nutekėjusi visa doh.gif Ir kaip priaugintos blakstienos dera su kontaktiniais lęšiais? Nes nešioju, o akinukų net ir neturiu.

aš nešioju kontaktinius lęšius ir kaip buvau prisiauginus blakstienas,vienas kitam netrukdė.
Dėl atostogų, tai labai patogu, aš pernai ir prisiauginam atostogoms, bet yra toks minusas - jei jūros vanduo patenka ant dirbtonų blakstienų tai labai sunku nusivalyti, jis ilgiau užsilaiko ir gal kažkokia reakcija gaunasi, kad labai labai graužia. tame vienas minusas priaugintų blakstienų, kas liečia atostogas.
Atsakyti
Sveikos, buvau Klaipedoje pas Sandra ir pagaliau turiu tokias blakstienas kokiu norejau -juodas ir daug biggrin.gif Tik viename kamputyje svyra, sekanti karta reiks pasakyti , kad maziau ten detu ju smile.gif Tiesa ir dar labai patiko, kad dirba laaaabai greitai, nes tas gulejimas po pusantros valandos mane zudydavo biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau ar matysis, jei nesiregistravus FB, bet kaip jums šie darbai? http://www.facebook....100001616384919 kai kurios akys tikrai įspūdingos, didelė apimtis, blakstienos storos. tik kažin, kaip nešiojimas ir laikymasis tokių. g.gif va čia dar skelbimas ,gal kam teko pas Juliją lankytis?
Atsakyti
čia aišku skonio reikalas, bet čia jau man nebejuokingas ilgis doh.gif doh.gif schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 26 gegužės 2011 - 17:14
jooo, kai kur tai negražiai, per ilgos, ir vien dėl to, turbūt, kad per visą akį vienas ilgis, tada vėduoklės tokios gaunasi nenatūralios. bet, žiūriu, kur ilgiai "pereina" , tarkim 8-10-12 (rašo ten komentaruose), tai man gražu smile.gif va pvz čia , rašo, kad visur ilgis 13, vidiniuose kampučiuose kažkaip neįsipaišo tos ilgos g.gif o tarkim čia 8-10-12, tai man labai gražu, lyg ir ilgos, bet dailiai ilgos ax.gif arba čia man gražu. turėjus aš visai natūralias ir labai viskas ok, tvarkinga, patogu, gražu, bet kažkaip norisi įspūdingiau ax.gif juolab, kad laukia proga bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,o ar eina nusiimt blakstienas paciai,namu salygom?
Atsakyti