Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(jurate26 @ 2011 05 07, 23:02)
o man buvo taip ,prisiauginau,bet dabar matau ,kad kazkas negerai praejo 3 sav o jau praktiskai po 2 reikia korekcijos ,normaliai atrode gal tik sav. ir dar pastebejau kai dejo,kad ji paima blakstiena pamirko i klijus ir braukia per manasias,prie kurios prilimpa prie tos... to rezultatas blakstienos priklijuotos prie 2-3 mano naturaliu .... kai kurios dabar ziuri horizontaliai. mano blakstienu nedaug jos lb sviesios,sakau gal ji paprasciausiai nemate...nzn. kai pasakiau ,kad kiek zinau turetu klijuoti ant kiekvienos atskirai,tai atkirto,kad ja taip mokino ,taip ji ir daro. be to ant kiekvienos klijuoti negalima ,nes "jai iskris visos,tai neliks nei vienos mano naturalios" doh.gif  ar as cia kazko nesuprantu,ar ji nelabai ismano savo darba?
ir dabar nezinau eiti i korekcija ar nusiimti visai,dar ji minejo ,kad gali buti jog reiks nuimti visas ir daryti is naujo... visai susipainiojau,ar teisingai ji sneka?


Na dar tokios nesamones neteko girdeti blink.gif doh.gif
nezinia kur mokesi jusu meistre jei tik tokios zinios doh.gif
blakstienos klijuojasi 1 dirbtine prie vienos naturalios. Blakstienos juk gyvena 60-80d kiekviena individualiai, viena iskrenta su dirbtine anksciau kita veliau, kuri iskrenta anksciau jos vietoje auga nauja mirksiukas.gif nesiklijuoja blakstienos ant visiskai jaunuciu blakstienyciu schmoll.gif vat atejus korekcijai jos jau buna paaugusios ir ant ju papildymas daromas mirksiukas.gif

QUOTE(jurate26 @ 2011 05 07, 23:02)
ir dabar nezinau eiti i korekcija ar nusiimti visai,dar ji minejo ,kad gali buti jog reiks nuimti visas ir daryti is naujo... visai susipainiojau,ar teisingai ji sneka?


Tai jei visas blakstienas klijais suvare doh.gif tai jau reiks visas ir nuimt, kad papildyma padaryt doh.gif nes ner kaip suprantu laisvai auganciu blakstienu unsure.gif
Atsakyti
[quote=Pentarda,yra laisvu blakstienu ne ant visu dejo,bet tos kur po 3 buvo sulipdytos,tai pvz jei krenta viena naturali ,tai ta dirbtine stovi skersai ,sukuojant issipesa visos 3 . zodziu tikrai nesamone. as jai sakiau ,kad klijuoti turetu tik ant vienos,bet tokia nepatenkinta,jauciu nusiimsiu ir viskas. jei nemoka ,tai jau ne mano beda. ir dar tas pats dejimo budas is karto pasirode keistas man. doh.gif kazin kas bus like nusiemus po 3 sav is mano blakstienu.... blush2.gif
Atsakyti
[quote=jurate26,2011 05 07, 23:18]
[quote=Pentarda,yra laisvu blakstienu ne ant visu dejo,bet tos kur po 3 buvo sulipdytos,tai pvz jei krenta viena naturali ,tai ta dirbtine stovi skersai ,sukuojant issipesa visos 3 . zodziu tikrai nesamone. as jai sakiau ,kad klijuoti turetu tik ant vienos,bet tokia nepatenkinta,jauciu nusiimsiu ir viskas. jei nemoka ,tai jau ne mano beda. ir dar tas pats dejimo budas is karto pasirode keistas man. doh.gif kazin kas bus like nusiemus po 3 sav is mano blakstienu.... blush2.gif
[/quote]

siulyciau nelaukt 3sav unsure.gif nes galit taip netekt puses savu blakstienu unsure.gif

kokiam mieste dejotes ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 04, 20:03)
O ką galėtumėte pasakyti apie šį darbą, nes aš pas ją užsiregistravau, o dabar pradedu abejot, nors darbeliai gražūs..  g.gif

Labai gražus 4u.gif
(Tik ilgis skonio reikalas, dėčiau trumpesnius) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 05 07, 20:22)
siulyciau nelaukt 3sav  unsure.gif  nes galit taip netekt  puses savu blakstienu  unsure.gif

kokiam mieste dejotes ? g.gif


dejausi uk .
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 05 07, 23:34)
Labai gražus 4u.gif
(Tik ilgis skonio reikalas, dėčiau trumpesnius)  biggrin.gif

Tikrai grazu,truksta gal naturalumo,bet cia kiekvienos reikalas manau.JAu tos lietuvaites dazniausiai visur perlenkia lazda,jei jau prisiaugina blekstienas,nagus,tai taip,kad is visu issiskirtu ir visi matytu,kad as tai padariau doh.gif lotuliukas.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2011 05 07, 23:02)
negalima ,nes "jai iskris visos,tai neliks nei vienos mano naturalios" doh.gif  ar as cia kazko nesuprantu,ar ji nelabai ismano savo darba?
ir dabar nezinau eiti i korekcija ar nusiimti visai,dar ji minejo ,kad gali buti jog reiks nuimti visas ir daryti is naujo... visai susipainiojau,ar teisingai ji sneka?

Pirmiausia blakstienos auga skirtingu greiciu ir iskrenta irgi ne visos iskarto. Antras dalykas pilna yra jaunu visai mazyciu blakstienyciu, kurios dar permazos ir po 3 sav. jos paauga. Plika tikrai neliktumete. Vienos iskrenta, nes atejo laikas, kitos paauga kartu su priklijuota dirbtine blakstiena, o jaunos mazytes uzauga iki vidutinio ilgio.
Jeigu deti ant keliu, tai taip ir buna. Auga skirtingu greiciu viena auga, kita tempia is paskos ir priverstinai israuna. Zodziu siaubas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 08 gegužės 2011 - 12:18
Na as siandien nuemiau paskutines blakstienas po 5 men,tai vaizdas ziaurus,nutrupejusios,isretejusios..nu zodziu baisu..apatines ilgesnei nei virsutines,iskart pradejau tepti ricinos alieju,or pagalvosiu labai gerai ar dar kadanors desiuos ,dejaus 2 men pas viena,bet buvo kietos blakstienos,tiesiog skaudedavo akis,paskui pas kita dejaus..lyg ir geriau,bet va rezultas,tikiuosi kad atsigaus,nes atrodau tai tragiskai...
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2011 05 08, 22:12)
Na as siandien nuemiau paskutines blakstienas po 5 men,tai vaizdas ziaurus,nutrupejusios,isretejusios..nu zodziu baisu..apatines ilgesnei nei virsutines,iskart pradejau tepti ricinos alieju,or pagalvosiu labai gerai ar dar kadanors desiuos ,dejaus 2 men pas viena,bet buvo kietos blakstienos,tiesiog skaudedavo akis,paskui pas kita dejaus..lyg ir geriau,bet va rezultas,tikiuosi kad atsigaus,nes atrodau tai tragiskai...

matyt nuo blakstienyciu priklauso, nes as po ū menesiu nesiojimo nelikau nei plika nei su trumpomis blakstienomis. pradzioje atrode, kad savosios lyg truputi trumpesnes ir tiesesnes, bet va jau antra savaite su savomis, kurias tepu spec priemone ir viskas super puper kaip iki iki priauginimo. bet daugiau as irgi blakstienu nesiauginsiu schmoll.gif nusibodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2011 05 08, 22:12)
Na as siandien nuemiau paskutines blakstienas po 5 men,tai vaizdas ziaurus,nutrupejusios,isretejusios..nu zodziu baisu..apatines ilgesnei nei virsutines,iskart pradejau tepti ricinos alieju,or pagalvosiu labai gerai ar dar kadanors desiuos ,dejaus 2 men pas viena,bet buvo kietos blakstienos,tiesiog skaudedavo akis,paskui pas kita dejaus..lyg ir geriau,bet va rezultas,tikiuosi kad atsigaus,nes atrodau tai tragiskai...

man tas pats buvo, apatinės ilgesnės už viršutines doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Jorky @ 2011 05 08, 22:39)
matyt nuo blakstienyciu priklauso, nes as po ū menesiu nesiojimo nelikau nei plika nei su trumpomis blakstienomis. pradzioje atrode, kad savosios lyg truputi trumpesnes ir tiesesnes, bet va jau antra savaite su savomis, kurias tepu spec priemone ir viskas super puper kaip iki iki priauginimo. bet daugiau as irgi blakstienu nesiauginsiu  schmoll.gif nusibodo biggrin.gif

šaunu kai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 05 09, 08:59)
man tas pats buvo, apatinės ilgesnės už viršutines doh.gif  lotuliukas.gif
šaunu kai taip smile.gif

aha, as irgi dziaugiuosi, pradzioje pirma diena kaip nusiemiau sokas trututi buvo, bet tai del to, kad kaip buvo priaugintos jos ilgesnes ir juodos o mano sviesios, tai kaip be akiu pati sau atrodziau. bet is tiesu nieko nepasigadino, bet augintis daugiau neverta wink.gif nes bijau rizikuoti, kad antra karta po tokio ilgo nesiojimo dar plika liksiu biggrin.gif
Atsakyti
Na as irgi kaip nusiemiau blakstienas galvojau tragedija... blush2.gif
Apatines daug ilgesnes uz virsutines biggrin.gif
Dabar praejo pusantro menesio po nusiemimo,ir jau vakar pirma karta pasidaziau su tusu lotuliukas.gif
Nes pusantro menesio nebuvo ka dazyti net...
Atsakyti