Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

[IMG=http://img864.imageshack.us/img864/8578/blakstienos1.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

siaip ne taip pavyko foto ikelt, smile.gif siandien prisidejau blakstienas(aisku ne pati), gal galit pakomentuot..smile.gif

[IMG=http://img12.imageshack.us/img12/9479/002pcp.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img823.imageshack.us/img823/1166/005bkb.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemaituke: 06 gegužės 2011 - 21:39
QUOTE(zemaituke @ 2011 05 06, 21:31)

man tai ne labai čia unsure.gif sorry blush2.gif kažkaip keistai retos blakstienos, gal jos per storos, na labai matosi, kad dirbtinos ax.gif nors aš ne specas gi tongue.gif Svarbu Jums gražu būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 06 gegužės 2011 - 21:48
QUOTE(zemaituke @ 2011 05 06, 21:31)


nelabai gražiai atrodo..jau dabar į šonus išsikraipę, o dar tik pirma diena..kaip atrodys po savaitės g.gif ir tikrai retos atrodo...
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2011 05 06, 22:31)

schmoll.gif nelabai kaip atrodo...pachaltūrintai kažkaip blink.gif kur ir pas ką dėjotės? kad neužsiraut ant šios meistrės 4u.gif ačiū

P.S. atsiprašau už tiesmukiškumą 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif zemaitukes įkeltos foto, tiesa pasakius man ir nelabai.. aišku nelabai nusimanau, bet va šiuo metu domiuos, apžiūrinėjų darbus, tai pažiūrėjus įkeltas foto nelikau sužavėta.. blush2.gif
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 06, 21:12)
Na, moteris labai maloni.  ax.gif  Kruopščiai viską padarė.  thumbup.gif Tik va, mano pačios blakstienų nėra labai daug tai ir efekto nėra tokio kaip nuotraukose..  unsure.gif Bet va dabar kai pasižiūriu, tai yra laisvų blakstienų (bet ne daug), bet gal ant jų ir negalima priaugint, nes gal per trumpos..  smile.gif
Man taip patinka. Aš tiesiog domėjausi kaip atliktas jos darbas, o ne ar kam nors patinka, kad atrodo kaip dirbtinos, o kam ne.  rolleyes.gif

ačiū wink.gif tiesa būtų labai įdomu, jei įkeltumėt čia savo akytes blush2.gif
manau registruosiuos ir aš wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toma.toma.toma: 07 gegužės 2011 - 11:12
QUOTE(zemaituke @ 2011 05 06, 22:31)


matosi, kad naturaliu blakstienyciu nera labai daug, tad tokiu atveju reikejo stengtis priauginti kiek imanoma daugiau blakstienu, ant visai mazuciu auginti plonesnes, kad isgauti tankuma ir norima efekta. Taip pat ir ilgis nelabai gerai parinktas, kai nedaug blakstienu ir jos ilgokos iskart ir gauname netvarkinga vaizda, lyg jau butu laikas koreguotis.
Atsakyti
QUOTE(sojertoma @ 2011 05 07, 12:03)
matosi, kad naturaliu blakstienyciu nera labai daug, tad tokiu atveju reikejo stengtis priauginti kiek imanoma daugiau blakstienu, ant visai mazuciu auginti plonesnes, kad isgauti tankuma ir norima efekta. Taip pat ir ilgis nelabai gerai parinktas, kai nedaug blakstienu ir jos ilgokos iskart ir gauname netvarkinga vaizda, lyg jau butu laikas koreguotis.

thumbup.gif man toks vaizdas budavo panesiojus menesi be korekcijos g.gif
Atsakyti
nu man ir kilo itarimas kad kazkaip retokai atrodo.. uztai ir klausiu nuomoniu.. dejausi telsiuose pas praktikante (pazystama) dideliu pinigu nemokejau, ji perspejo kad mokinasi vis dar... birzely busiu klaipedoje gal kuri is forumieciu deda blakstienas klaipedoje? kazkaip ir sitas vaizdelis is bedos mane tenkina, bet noretusi tankiu blakstienu nu ir zinoma ilgesniu kiek manosios leistu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2011 05 07, 13:30)
thumbup.gif  man toks vaizdas budavo panesiojus menesi be korekcijos  g.gif

drinks_cheers.gif lygiai tą patį pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2011 05 06, 23:31)



Merginos
, pirmiausia naturaliu blakstienu nera daug, tai matosi is apatiniu blakstienu. Plonytes ir retos.
Antras dalykas nevykusi foto. Geriau forkinti atsimerkus ir labiau ziurint i virsu.
Kadangi naturalios blakstienos yra retos, tai reikejo geriau siek tiek trumpesnes deti -atrodytu tankiau.


Nepamirskite, kad kiekvienos klientes akys individualios, ir blakstienu kiekis ir augimo kriptis. Todel ir vaizdas skirtingas. biggrin.gif Aisku truputi galetu buti tvarkingesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 07 gegužės 2011 - 16:49
Radau panasias blakstienas.

user posted image user posted image
Atsakyti
o man buvo taip ,prisiauginau,bet dabar matau ,kad kazkas negerai praejo 3 sav o jau praktiskai po 2 reikia korekcijos ,normaliai atrode gal tik sav. ir dar pastebejau kai dejo,kad ji paima blakstiena pamirko i klijus ir braukia per manasias,prie kurios prilimpa prie tos... to rezultatas blakstienos priklijuotos prie 2-3 mano naturaliu .... kai kurios dabar ziuri horizontaliai. mano blakstienu nedaug jos lb sviesios,sakau gal ji paprasciausiai nemate...nzn. kai pasakiau ,kad kiek zinau turetu klijuoti ant kiekvienos atskirai,tai atkirto,kad ja taip mokino ,taip ji ir daro. be to ant kiekvienos klijuoti negalima ,nes "jai iskris visos,tai neliks nei vienos mano naturalios" doh.gif ar as cia kazko nesuprantu,ar ji nelabai ismano savo darba?
ir dabar nezinau eiti i korekcija ar nusiimti visai,dar ji minejo ,kad gali buti jog reiks nuimti visas ir daryti is naujo... visai susipainiojau,ar teisingai ji sneka?
Atsakyti