Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 03, 22:43)
O kokia kainytė gal žinot?  4u.gif  Ir kaip jų darbeliai atrodo įdomu, nes kiek ieškojau nelabai radau nuotraukėlių.  blush2.gif

Pentardos.

http://public.fotki....ginamos-blakst/
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 03, 13:17)
mur`miaw >> Norėjau paklaust, kuriam mieste jūs darėtės? smile.gif


Šiauliuose smile.gif
Atsakyti
O ką galėtumėte pasakyti apie šį darbą, nes aš pas ją užsiregistravau, o dabar pradedu abejot, nors darbeliai gražūs.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 04, 21:03)
O ką galėtumėte pasakyti apie šį darbą, nes aš pas ją užsiregistravau, o dabar pradedu abejot, nors darbeliai gražūs..  g.gif

Grazu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
atėjo ir man poreikis pasidailinti blakstienas ax.gif
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 04, 19:03)
O ką galėtumėte pasakyti apie šį darbą, nes aš pas ją užsiregistravau, o dabar pradedu abejot, nors darbeliai gražūs..  g.gif

gal galėsite sugryžti čia su įspūdžiais? 4u.gif
aš lyg ir gundaus čia registruotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2011 05 04, 19:03)
O ką galėtumėte pasakyti apie šį darbą, nes aš pas ją užsiregistravau, o dabar pradedu abejot, nors darbeliai gražūs..  g.gif



Man nepatinka kai akivaizdziai matosi, o sitoje nuotraukoje tikrai matosi, nu nebent einant i scena...
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 05 06, 15:57)
Man nepatinka kai akivaizdziai matosi, o sitoje nuotraukoje tikrai matosi, nu nebent einant i scena...

taip, bet darbas čia niekuo dėtas, jei žmogus pats nori tokio grožio, tai meistrės ir priaugina biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kazka galetumete man rekomenduoti Mazeikiuose,kas kokybiskai priaugina blakstienas,gal atsiras krastieciu smile.gif ?

ir gal galite patarti kaip priziureti blakstienas po priauginimo? nesu ne karto prisiauginusi,tik rosiuosi, ir skaiciau,kad geriau blakstienos laikytu ir graziau atrodytu,nesiveltu reiktu naudoti priaugintu blakstienu fiksatoriu.
tai gal galetumete kazka is tos serijos man rekomenduoti? pasufleruoti kur ir uz kiek galima nusipirkti? nes nieko apie tai neismanau ir po kol kas renku tik info apie tai..
PAGELBEKIT MAN 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklausti turbut tu, kas tuo uzsiima 4u.gif Mano kosmetologe (nezinau ar tiksliai profesija nurodziau blush2.gif ), pas kuria dariausi chemini blakstienu uzrietima, uzsimine, kad man blakstienu priauginimas beveik neimanomas (nors turiu naturalias gan ilgas), kadangi blakstienos auga gana netvarkingai (viena blakstiena i viena puse, kita- i kita). Ar tiesa, kad, net panorejusi, tokios proceduros negalesiu pasidaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalė @ 2011 05 06, 18:12)
Norejau paklausti turbut tu, kas tuo uzsiima  4u.gif  Mano kosmetologe (nezinau ar tiksliai profesija nurodziau  blush2.gif ), pas kuria dariausi chemini blakstienu uzrietima, uzsimine, kad man blakstienu priauginimas beveik neimanomas (nors turiu naturalias gan ilgas), kadangi blakstienos auga gana netvarkingai (viena blakstiena i viena puse, kita- i kita). Ar tiesa, kad, net panorejusi, tokios proceduros negalesiu pasidaryti?  ax.gif


arba jusu kosmetologe visiskai nieko neismano apie blakstienu priauginima arba jai tiesiog daug paprasciau atlikti jums chemini rietima negu uztrukti kiek ilgiau, besistengiant priauginti jums blakstienas. Daugelio merginu ir moteru blakstienos auga nelabai tvarkingai, bet tai nera jokia kliutis priauginimui atlikti, paprasciausiai priauginti ant tvarkingai auganciu blakstienu daug lengviau negu ant netvarkingu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neila+69 @ 2011 05 06, 17:40)
Sveikos mergaites, gal kazka galetumete man rekomenduoti Mazeikiuose,kas kokybiskai priaugina blakstienas,gal atsiras krastieciu smile.gif ?

ir gal galite patarti kaip priziureti blakstienas po priauginimo? nesu ne karto prisiauginusi,tik rosiuosi, ir skaiciau,kad geriau blakstienos laikytu ir graziau atrodytu,nesiveltu reiktu naudoti priaugintu blakstienu fiksatoriu.
tai gal galetumete kazka is tos serijos man rekomenduoti? pasufleruoti kur ir uz kiek galima nusipirkti? nes nieko apie tai neismanau ir po kol kas renku tik info apie tai..
PAGELBEKIT MAN  4u.gif


prieziura labai paprasta, patariama 1-2 paras po priauginimo nedrekinti blakstienu, nedazyti tusu, o ypac vandeniui atspariu, nenaudoti aliejaus ir glicerino pagrindu pagamintu prausikliu ar valikliu akims, nepiktnaudziauti pirtimi. Miegoti kaip iprasta ir retkarciais pasitrinti akis manau net privaloma smile.gif Sukuoti blakstienas nera privaloma, ta daryti reikia tik esant butinybei 4u.gif
fiksatorius naudojamas kaip pagalbine priemone priaugintoms blakstienoms priziureti. Jis veikia panasiai kaip plauku lakas, padeda suformuoti, suteikia blizgesio, taip pat apsaugo nuo papildomos dregmes, pvz. daznai lankantis pirtyse smile.gif fiksatoriu galite rasti cia arba cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sojertoma: 06 gegužės 2011 - 19:34
QUOTE(toma.toma.toma @ 2011 05 06, 11:14)
Sveikutės,
atėjo ir man poreikis pasidailinti blakstienas  ax.gif

gal galėsite sugryžti čia su įspūdžiais?   4u.gif
aš lyg ir gundaus čia registruotis  blush2.gif


Na, moteris labai maloni. ax.gif Kruopščiai viską padarė. thumbup.gif Tik va, mano pačios blakstienų nėra labai daug tai ir efekto nėra tokio kaip nuotraukose.. unsure.gif Bet va dabar kai pasižiūriu, tai yra laisvų blakstienų (bet ne daug), bet gal ant jų ir negalima priaugint, nes gal per trumpos.. smile.gif


QUOTE(Kursuotoja @ 2011 05 06, 15:57)
Man nepatinka kai akivaizdziai matosi, o sitoje nuotraukoje tikrai matosi, nu nebent einant i scena...


Man taip patinka. Aš tiesiog domėjausi kaip atliktas jos darbas, o ne ar kam nors patinka, kad atrodo kaip dirbtinos, o kam ne. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuomone84: 06 gegužės 2011 - 21:14