Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(mur`miaw @ 2011 04 20, 23:52)
vat tame ir esme kad nesidazau smile.gif nenaudoju seseliu smile.gif

Butu gerai pamatyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 04 20, 19:45)
Matosi, kad kliente neturi daug savo naturaliu blakstienu, todel jai dejo storesnes.
0, 20mm . ( bent as taip manau). Manau cia yra deti 2 ilgiai. Link noses apie 8mm, toliau gal 10, arba 11mm. Linkis panasu, kad "J".
Tai, jeigu Jums patiko, eikit pas sita meistre. smile.gif


Tai, kad ji Marijampoliete verysad.gif Kitaip tikrai pas ja eiciau smile.gif Dekui uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na ir groziai...as ir esu turejusi,gal pries gerus metelius,buvo proga-pabandziau,patiko mirksiukas.gif thumbup.gif ir vel noriu blush2.gif ax.gif as Siauliuose,gal kas zinote,kas pigiai ir gerai atlieka sita darba smile.gif 4u.gif Internete kainos ivairiai,aisku pagal poreikius mirksiukas.gif Ar tiesiog durti pirstu i tel nr ir skambinti,o gal kas ka patars? 4u.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2011 04 21, 09:55)
Sveikos 4u.gif
Na ir groziai...as ir esu turejusi,gal pries gerus metelius,buvo proga-pabandziau,patiko mirksiukas.gif  thumbup.gif ir vel noriu blush2.gif  ax.gif  as Siauliuose,gal kas zinote,kas pigiai ir gerai atlieka sita darba smile.gif  4u.gif  Internete kainos ivairiai,aisku pagal poreikius mirksiukas.gif Ar tiesiog durti pirstu i tel nr ir skambinti,o gal kas ka patars? 4u.gif Aciu 4u.gif

oi taip galite labai nusvilti,ziurint kiek jums yra brangu,pati rekomenduociau Giedre pietiniame,maciau foto graziai deda,ir pati vis planuoju rolleyes.gif bet pas ja namuose pigiau
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2011 04 21, 11:03)
oi taip galite labai nusvilti,ziurint kiek jums yra brangu,pati rekomenduociau Giedre pietiniame,maciau foto graziai deda,ir pati vis planuoju rolleyes.gif bet pas ja namuose pigiau



Brangu g.gif daugiau 100lt tikrai nemokeciau,pries 5m,gal taip..bet siuo metu lb daug kas tai atlieka,tik beda kokybe blink.gif
O butu galima,jos kontaktus?Ar gal internete,kazkaip ja susirasti galima?
Dar tik planuoji? 4u.gif Aciu mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2011 04 21, 10:07)
Brangu  g.gif daugiau 100lt tikrai nemokeciau,pries 5m,gal taip..bet siuo metu lb daug kas tai atlieka,tik beda kokybe blink.gif 
O butu galima,jos kontaktus?Ar gal internete,kazkaip ja  susirasti galima?
Dar tik planuoji? 4u.gif Aciu mirksiukas.gif  smile.gif

parasysiu asmeniskai,pas ja kainyte namuose nuo 60-90lt.gali paprasyt kokio nori ilgio,patars labai sauni mergaite rolleyes.gif jo zadejau nesiauginti,o stiprinti,bet manau vasarai auginsiuos,nes kai buvau pas ja maciau jos paskutini darbeli labai graziai,be to kalbejom apie blakstienas tai likau suzaveta rolleyes.gif
Atsakyti
As jau be savo blakstienu, kelias dienas teisvaiksciojau. Bet kaip gera su savo!!! Dabar dziaugsiuos tokiom kokias turiu ir jokiu tu priaugintu nebenoresiu smile.gif Buvo taip nepatogu miegot ir siaip nepatiko man jos uzdejus. Negaliu atsidziaug nusiemus biggrin.gif Visos savos liko, nieks neiskrito. Vaizdas toks, kaip pries dedant. Nezinau, kaip ten kitos sako, kad kuokstais eina. Nieko panasaus, kuo puikiausiai nusieme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 04 23, 06:42)
As jau be savo blakstienu, kelias dienas teisvaiksciojau. Bet kaip gera su savo!!! Dabar dziaugsiuos tokiom kokias turiu ir jokiu tu priaugintu nebenoresiu smile.gif Buvo taip nepatogu miegot ir siaip nepatiko man jos uzdejus. Negaliu atsidziaug nusiemus biggrin.gif  Visos savos liko, nieks neiskrito. Vaizdas toks, kaip pries dedant. Nezinau, kaip ten kitos sako, kad kuokstais eina. Nieko panasaus, kuo puikiausiai nusieme thumbup.gif

o man tas nepatogumas tik pora savaiciu jautesi,paskui pripranti ir atrodo kitaip negali buti,bet ryte atsikelus ir pamacius save verta pakenteti tas pora savaiciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 04 23, 06:42)
As jau be savo blakstienu, kelias dienas teisvaiksciojau. Bet kaip gera su savo!!! Dabar dziaugsiuos tokiom kokias turiu ir jokiu tu priaugintu nebenoresiu smile.gif Buvo taip nepatogu miegot ir siaip nepatiko man jos uzdejus. Negaliu atsidziaug nusiemus biggrin.gif  Visos savos liko, nieks neiskrito. Vaizdas toks, kaip pries dedant. Nezinau, kaip ten kitos sako, kad kuokstais eina. Nieko panasaus, kuo puikiausiai nusieme thumbup.gif

Man lygiai tas pats, labai gražu tos blakstienos, bet nusiemiau ir neatsidžiaugiu savom wub.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau prisiauginus,išvaikščiojau pusę metų,dabar darau pertraukėlę,bet ant vasaros norėčiau vėl prisiauginti,tik norėčiau pabandyti pas kitą meistrę,nes pas tą kur auginausi man labai akis grauždavo kai sušlapdavo ar ašarot pradėdavo. Gal kas parekomenduotų Vilniuje nebrangiai dirbančią smile.gif dėkui
Atsakyti
aš taip pat jau tepu ricinos aliejum ir bandau nusiimti blakstutes ax.gif sunkokai sekasi,klijai vis dar gerai prikibę, tai dirbtinės krenta kartu su savom, net tos mažesnės verysad.gif tikiuosi per porą savaičių gražiai ataugs 4u.gif

Saviškes blakstienas mėgdavau 'riebiai' padažyt, užriest, juodu pigmentu užpildydavau tarpukus tarp blakstienų ties augimo linija ir akys atrodė pilnos, atviros(kiek tai įmanoma). O kai prisiauginau, rodos, kad su jomis nieko negalima padaryt, kokias jau įdėjo tokias ir nešiojau (tik kartais galiukus padažydavau neiškentusi biggrin.gif ), nuo svorio šiek tiek nusviro, todėl gražiau atrodė užsimerkus arba iš šono- kai ilgis matydavosi, o iš priekio žiūrint nieko įspūdingo. Tad į korekciją nusprendžiau neiti. Dabar daug labiau vertinsiu nuosavas blakstutes wub.gif priauginimas turbūt natūralistėms pravartesnis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
O man reikia patarimo ax.gif Ėjau pas vieną meistrę prisiauginti blakstienų, man visai patiko, bet vieną kartą ji mane pavedė, tai teko kitos ieškotis. Taigi nuėjus pas kitą meistrę, ji rado labai daug blakstienų priaugintų ant dviejų, ar net trijų mano viena dirbtinė. Taigi antroji meistrė sako, kad taip negerai, turi viena ant vienos būti, draugės blakstienų meistrė sako, kad geriau, kai ne ant vienos, nes vienai savai iškritus dirbtinė blakstiena dar ant kitos likusios pasilaiko kurį laiką. Kuri teisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pavasarė*: 28 balandžio 2011 - 10:46