Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Jaslene @ 2011 04 17, 11:43)
Sveikos 4u.gif  kaip galima paciai nusiimti blakstienas? man vidiniuose akiu kampuciuose jos visai netinka.. ar galima su pincetuku kelias israuti?

Gink dieve ne blink.gif blink.gif blink.gif tik jau neraukit blakstienų, patepkit aliejum ricinos ar kokiu kitu natūraliu ar kosmetiniu aliejumi, palaukite ir tada su šukutėm pašukuokite, jei neatsiklijuos, tada dar šiek tiek palaikykite aliejų, jis tirpina klijus.... tik atsargiai neprisitepkit akių 4u.gif man tai labai padėjo, kai norėjau nusiimti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SSafirAA @ 2011 04 15, 21:07)
www.deluxelashes.lt ten info
ir viena mergina prekiauja blink Mink smile.gif del kontaktu i az
Papildyta:
Per pelene viena kazka tokio dare smile.gif
blakstienas  pripildo kazkokio velnio, kad jos tokios atrodo smile.gif

Labai panasu is pat pradziu i paprasta blakstienu retima chemini:) veliau dar pritepa papildomai:)

blakstienų cheminio parietimo temoj merginos diskutavo apie šį filmuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Planuojancios detis blakstienas turi butinai tureti galvoje, kad ateis ta diena, kai reikes jas nusiimti.. ir bus labai liudna smile.gif

Priauginau apie metus. Pradzioje tokias plonesnes, mikstesnes, veliau meistre pasiule storesnes, kietesnes, bet atseit naturalesnes. Vaizdas su tomis kiestesnemis labiau patiko, bet akivaizdziai labiau kenke blakstienoms. Su kiekvienu kartu i korekcija ejau su vis maziau blakstienu. Kad butu vaizdas po korekcijos grazus, pradejo klijuoti po kelias blakstienas ant vienos, del ko savosioms vis sunkiau tapo islaikyti svori. Dabar butu laikas i korekcija, bet ziuriu, kad nebelabai yra ant ko klijuoti ir tikrai neperdedu (anksciau buvo ilgos ir tankios, tik patiko patogmas, kad po priauginimo nebereikejo dazytis). Zinau, kad ataugs ir dideles problemos nedarau, bet matyt jei vel prisiaugineciau,vis tik tas mikstesnes ir plonesnes.

Sorry, nezinau, kaip jos vadinasi, bet is meistriu idedamu pavyzdziu galima matyti kurios yra kurios, pabandysiu paieskoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo empa: 17 balandžio 2011 - 17:08
QUOTE(kumiko @ 2011 04 13, 13:01)
o kur kaune galima isigyti? aplamai kontaktu neradau blush2.gif
Papildyta:

o kur dejotes?  kiek kainavo ?jie nenorite viesinti i az smile.gif

As deduosi pas Kristina, Vilniuje, jei domina, parasysiu kontaktus i az, labai gerai deda, sakau mano liko tokis kaio buve. darysiu pertrauka apie menesi, askui vel desiuos
Atsakyti
QUOTE(empa @ 2011 04 17, 19:08)
Planuojancios detis blakstienas turi butinai tureti galvoje, kad ateis ta diena, kai reikes jas nusiimti.. ir bus labai liudna smile.gif

Priauginau apie metus. Pradzioje tokias plonesnes, mikstesnes, veliau meistre pasiule storesnes, kietesnes, bet atseit naturalesnes. Vaizdas su tomis kiestesnemis labiau patiko, bet akivaizdziai labiau kenke blakstienoms. Su kiekvienu kartu i korekcija ejau su vis maziau blakstienu. Kad butu vaizdas po korekcijos grazus, pradejo klijuoti po kelias blakstienas ant vienos, del ko savosioms vis sunkiau tapo islaikyti svori. Dabar butu laikas i korekcija, bet ziuriu, kad nebelabai yra ant ko klijuoti ir tikrai neperdedu (anksciau buvo ilgos ir tankios, tik patiko patogmas, kad po priauginimo nebereikejo dazytis). Zinau, kad ataugs ir dideles problemos nedarau, bet matyt jei vel prisiaugineciau,vis tik tas mikstesnes ir plonesnes.

Sorry, nezinau, kaip jos vadinasi, bet is meistriu idedamu pavyzdziu galima matyti kurios yra kurios, pabandysiu paieskoti

Liudna. Gal but persistenge klijuodama storesnes. Jau tiek laiko panesiojus plonas reikejo bent pamiksuoti storesnes su plonesnem. Butu ir grazu ir tankiau.

O veliau klaida, kad predejo klijuoti po kelias doh.gif . Matant, kad blakstienos silpneja, reikejo palaipsniui grizti prie naturalesnio vaizdo. Gal but daryti "mini" korekcijas . Buna , kad kelis kart padarome "mini" korekcijas ir blakstienos atsigauna ir poilsio jau nebereikia. Vel darome normalu priauginima.
Atsakyti
QUOTE(empa @ 2011 04 17, 17:08)
Planuojancios detis blakstienas turi butinai tureti galvoje, kad ateis ta diena, kai reikes jas nusiimti.. ir bus labai liudna smile.gif

Priauginau apie metus. Pradzioje tokias plonesnes, mikstesnes, veliau meistre pasiule storesnes, kietesnes, bet atseit naturalesnes. Vaizdas su tomis kiestesnemis labiau patiko, bet akivaizdziai labiau kenke blakstienoms. Su kiekvienu kartu i korekcija ejau su vis maziau blakstienu. Kad butu vaizdas po korekcijos grazus, pradejo klijuoti po kelias blakstienas ant vienos, del ko savosioms vis sunkiau tapo islaikyti svori. Dabar butu laikas i korekcija, bet ziuriu, kad nebelabai yra ant ko klijuoti ir tikrai neperdedu (anksciau buvo ilgos ir tankios, tik patiko patogmas, kad po priauginimo nebereikejo dazytis). Zinau, kad ataugs ir dideles problemos nedarau, bet matyt jei vel prisiaugineciau,vis tik tas mikstesnes ir plonesnes.

Sorry, nezinau, kaip jos vadinasi, bet is meistriu idedamu pavyzdziu galima matyti kurios yra kurios, pabandysiu paieskoti

o tu metus be pertraukos nesiojai blakstienas? per kiek laiko savosios atsistate?
as zadu jau nusiimti geguzes menesi, labai bijau, bet reikia daryti pertrauka jauciu, nors labai grazu su priaugintom ir labai nenoriu nusiimineti
Atsakyti
na man netinka tos blakstienos, labai mazina akis doh.gif pas mane ju priaugino labai daug ir 12mm. dabar galvoju nusiimti jas . kazi ar maziau bus pakenkosios manosioms jei nusiimciau dabar negu po menesio? prisiauginau pries kelias dienas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaslene: 18 balandžio 2011 - 13:54
QUOTE(Jaslene @ 2011 04 18, 13:53)
na man netinka tos blakstienos, labai mazina akis doh.gif  pas mane ju priaugino labai daug ir 12mm. dabar galvoju nusiimti jas . kazi ar maziau bus pakenkosios manosioms jei nusiimciau dabar negu po menesio? prisiauginau pries kelias dienas

Tai, jei labai nervina nusiimkit dabar, o jei galit dar į save žiūrėt, pabandykit susidraugauti su jomis ir jei nepavyks- nusiimsit po mėnesio smile.gif Remiantis savo Mano atvėju tai manau mažiau pakenktų blakstienoms jei nusimtumėte greičiau, nes bent jau man, tai per mėnesį kur blakstienos krito, tai visos nusinešė ir maniškes, ta prasme neatsiklijavo, bet krito su maniškėmis.. Bet čia man taip, nesiimu patarti ką Jums daryti 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti tu, kurios priaugina. As ir jau su priaugintom, ilgis 11mm. Tai man per ilgos ir per tankios kiek atrodo. O tarkim, kai eisiu papildymui, as jau noresiu 10mm ir nebe tokiu tankiu, tai man gales taip padaryti? Nes gi visos tos 11 nebus dar iskrite. tai jas per korekcija nuimtu ar kaip? 4u.gif Ir jei blakstiena priauginta nukrenta, tai ji visada turi iskristi su naturalia blakstiena ar nebutinai? Ar tarkim po pirties jei kelios atsiklijuotu gali ir tik jos iskrist, o maniskes likti?
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2011 04 18, 18:06)
Tai, jei labai nervina nusiimkit dabar, o jei galit dar į save žiūrėt, pabandykit susidraugauti su jomis ir jei nepavyks- nusiimsit po mėnesio smile.gif Remiantis savo Mano atvėju tai manau mažiau pakenktų blakstienoms jei nusimtumėte greičiau, nes bent jau man, tai per mėnesį kur blakstienos krito, tai visos nusinešė ir maniškes, ta prasme neatsiklijavo, bet krito su maniškėmis.. Bet čia man taip, nesiimu patarti ką Jums daryti  4u.gif

blink.gif o kaip čia suprast? aš kaip suprantu, tai mano, tavo ir kiekvieno žmogaus blakstienos krenta ir vietoj jų atauga kita blakstiena. Juk taip? Ir krisdama mūsų natūrali blekstiena nusineša ir priaugintąją, o ne priauginta krisdama nusineša mūsiškę natūraliąją lotuliukas.gif biški net juokas paėmė blush2.gif atsiprašau...

o va klausimas dėl pirties tai ir man įdomus - į pirtį einu praktiškai kartą per savaitę g.gif kaži ar tai kaip nors atsiliepia priaugintoms blakstienoms. dar plius pirtyje tepuosi visą kūna (tame tarpe ir veidą) aliejaus medaus ir druskos mišiniu.
ačiū atsakiusioms
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 04 18, 20:16)
blink.gif o kaip čia suprast? aš kaip suprantu, tai mano, tavo ir kiekvieno žmogaus blakstienos krenta ir vietoj jų atauga kita blakstiena. Juk taip? Ir krisdama mūsų natūrali blekstiena nusineša ir priaugintąją, o ne priauginta krisdama nusineša mūsiškę natūraliąją  lotuliukas.gif biški net juokas paėmė blush2.gif atsiprašau...

lotuliukas.gif na nebūtinai, kai blakstiena krenta dėl to, jog nusilpo, "nepanešė" priklijuotos, kai natūraliai ji dar nebūtų kritusi mirksiukas.gif man būdavo pašukuojant kai kurios išsiraudavo tada jau su manąja... arba jei netvarkingai "gula", nes matyt jau vienam kampe atsiklijuoja, bet vis dar stipriai laikosi prie blakstienos, tada pašukavus man išsipešdavo ir mano blakstiena. Aišku, kad blakstienos atauga, bet aš nervinausi matydama jas krintančias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 04 17, 19:50)

Labai pritariu del mini korekciju, tik reikejo man imtis iniciatyvos ja pasiulyti anksciau. Turbut svelniausias pereinamasis laikotarpis butu, o galbut visai nebereiktu nusiimti, vis kas kuri laika darant mini korekcijas. Dabar jau tikrai nedaug beliko blastienu
Papildyta:
QUOTE(Jorky @ 2011 04 17, 19:56)
o tu metus be pertraukos nesiojai blakstienas? per kiek laiko savosios atsistate?
as zadu jau nusiimti geguzes menesi, labai bijau, bet reikia daryti pertrauka jauciu, nors labai grazu su priaugintom ir labai nenoriu nusiimineti

taip, as be pertraukos. Is tiesu pati matysi pries korekcija, kokia tavo pacios blakstienu bukle. Jei nera labai praretejusios, gal ir nereikia tos pertraukos, mano atveju akivaizdziai pasimate, kad jau butina sustoti
Papildyta:
QUOTE(empa @ 2011 04 18, 21:08)
Labai pritariu del mini korekciju, tik reikejo man imtis iniciatyvos ja pasiulyti anksciau. Turbut svelniausias pereinamasis laikotarpis butu, o galbut visai nebereiktu nusiimti, vis kas kuri laika darant mini korekcijas. Dabar jau tikrai nedaug beliko blastienu.

Labai svarbu meistres profesionalumas ir nepabijojimas pasakyti tikra situacija ir kartu ieskoti sprendimu..Papildyta:

taip, as be pertraukos. Is tiesu pati matysi pries korekcija, kokia tavo pacios blakstienu bukle. Jei nera labai praretejusios, gal ir nereikia tos pertraukos, mano atveju akivaizdziai pasimate, kad jau butina sustoti


Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2011 04 18, 20:33)
Noriu paklausti tu, kurios priaugina. As ir jau su priaugintom, ilgis 11mm. Tai man per ilgos ir per tankios kiek atrodo. O tarkim, kai eisiu papildymui, as jau noresiu 10mm ir nebe tokiu tankiu, tai man gales taip padaryti? Nes gi visos tos 11 nebus dar iskrite. tai jas per korekcija nuimtu ar kaip?  4u.gif Ir jei blakstiena priauginta nukrenta, tai ji visada turi iskristi su naturalia blakstiena ar nebutinai? Ar tarkim po pirties jei kelios atsiklijuotu gali ir tik jos iskrist, o maniskes likti?

Pirmiausia kiekviena meistre daro skirtingai. Ir su 11mm galima padayrti labai natualiai. Nemanau, kad Jums dejo visur 11mm. Priklaso kokia dare forma, kiek tu 11mm ir kur jos detos. Aisku jeigu ir link nosies 11mm ir per viduri ir galuose-tai turetumete atrodyti kaip lele. biggrin.gif
O jeigu link nosies yra 7, 8mm per viduri 10mm, 11mm, link galo vel 8 mm tai turetu buti naturaliai.

Daznai klientems sakau tik ilgiausiu blakstienu ilgi-pvz. ilgiausios buvo 12mm, bet tai neriskia , kad visur 12mm. O trumpiausios 7mm . Kliente atrode tikrai labai naturaliai ir net nustebo, kad jos yra 12mm ir jos drauge daresi kitur irgi turi 12mm, bet atrodo kaip barbe. Aisku priklauso ir nuo akiu formos, voku , antakiu formos ir isdestimo.

Sunku Jums ka nors patarti. 4u.gif

Buna ateina kliente i korekcija po kitos meistres ir sako, kad jai perilgos ir t.t. Nebutina nuimineti visas blakstienas. Uztenka pakeisti forma-pvz. nulinkusias nuo ilgu blakstienu kampus nuimti ir pakeisti trumpesnem, gal but restesnesm. Ir kliente patenkinta, kad dabar pats tas. mirksiukas.gif o ilgiausios blakstienos taip ir liko to pacio ilgio, tik forma pasikeite ir atrodo naturaliau.
Papildyta:
QUOTE(zipkute @ 2011 04 18, 22:16)
o va klausimas dėl pirties tai ir man įdomus - į pirtį einu praktiškai kartą per savaitę  g.gif kaži ar tai kaip nors atsiliepia priaugintoms blakstienoms. dar plius pirtyje tepuosi visą kūna (tame tarpe ir veidą) aliejaus medaus ir druskos mišiniu.
ačiū atsakiusioms


Jeigu daznai vaikscioti i pirti , tai korekcijos laikas aties anksciau. Gal but reikes darytis korekcija kas 2, 5 sav. vietoj 4 sav. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2011 04 18, 22:30)
lotuliukas.gif na nebūtinai, kai blakstiena krenta dėl to, jog nusilpo, "nepanešė" priklijuotos, kai natūraliai ji dar nebūtų kritusi mirksiukas.gif man būdavo pašukuojant kai kurios išsiraudavo tada jau su manąja... arba jei netvarkingai "gula", nes matyt jau vienam kampe atsiklijuoja, bet vis dar stipriai laikosi prie blakstienos, tada pašukavus man išsipešdavo ir mano blakstiena. Aišku, kad blakstienos atauga, bet aš nervinausi matydama jas krintančias smile.gif

4u.gif Viskas teisingai. 4u.gif
Vienos iskrenta kai atejo laikas kartu su priklijuota, kitos neticia uzsikabinusios us sukiciu , trecios per miegus lieka ant pagalves, ketvirtos galbut del sunkesnio svorio. Tokiu nera labai daug, bet taip buna, todel su laiku ir net visada kokybiskai darant -blakstienoms reiketu duoti pailseti. Kada atiena laikas dazniausia pasako pati meistre.
Vel gi vienai meistrei atrodo, kad jau reiketu poilsio ir ji pasiulys klientei, o kita dar pusmeti klijuos unsure.gif . Priklauso nuo meistres. Manau geriau anksciau, nei pervelai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 18 balandžio 2011 - 22:01