Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Gelaite @ 2011 04 06, 17:44)
aisku. Paskui irgi atsiliepimu girdejau daugiau, kad blakstienas nelabai kaip priaugina. Bet makiazus tai tikrai super daro smile.gif O pas ka tu dabar siauliuos prisiaugini?

gali buti,niekad nesidariau makiazo rolleyes.gif
nepatiko ir antakius kaip sutvarke doh.gif
as dar neprisiauginau,bet planuoju pas Giedre smile.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif sakykite gal žinote kiek ilgiausiai be pertraukos galima būti su priaugintom blakstienom ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2011 04 06, 22:35)
labas vakaras smile.gif sakykite gal žinote kiek ilgiausiai be pertraukos galima  būti su priaugintom blakstienom ?smile.gif

Visoms labai individualiai. Turiu kelias klientes vaksto su priaugintom jau 3 metus. Senai siuliau daryti pertrauka, bet nesutinka. Dareme kelis kart "mini" korekcijas ir vel toliau nesiojam. smile.gif
Siap vienoms buna jau po 2 korekciju pasiulau pagalvoti apie pertrauka, o kitoms tik po pusmecio. Ziuriu pagal blakstienas. Priklauso ir nuo naturaliu blastienu stiprumo, kaip greitai keiciasi, kokiu priaugintu kliente nori, kokio storio. Koksai gyvenimo budas, kaip tvarkingai nesioja ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 04 06, 20:46)
Visoms labai individualiai. Turiu kelias klientes vaksto su priaugintom jau 3 metus. Senai siuliau daryti pertrauka, bet nesutinka. Dareme kelis kart "mini" korekcijas ir vel toliau nesiojam. smile.gif
Siap vienoms buna jau po 2 korekciju pasiulau pagalvoti apie  pertrauka, o kitoms tik po pusmecio. Ziuriu pagal blakstienas. Priklauso ir nuo naturaliu blastienu stiprumo, kaip greitai keiciasi, kokiu priaugintu kliente nori, kokio storio. Koksai gyvenimo budas, kaip tvarkingai nesioja ir t.t. 4u.gif



as klausiu nes nesioju nuo pernai metu rugpjucio menesio smile.gif ir kartais kyla noras pasidaryti pertraukele bet db vasara arteja o vasara su jom labai patogu tai db nznau ka ir daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2011 04 06, 22:52)
as klausiu nes nesioju nuo pernai metu  rugpjucio menesio smile.gif ir kartais kyla noras pasidaryti pertraukele bet db vasara arteja o vasara su jom labai patogu tai db nznau ka ir daryti smile.gif

Jeigu po korekcijos vaizdas grazus tai nebutina pertrauka. Pasiklauskyte savo meistres, kai ji mano?
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 04 06, 22:57)
Jeigu po korekcijos vaizdas grazus tai nebutina pertrauka. Pasiklauskyte savo meistres, kai ji mano?

O tai kas joms nutinka,kai nesidarai pertraukos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 06, 22:59)
O tai kas joms nutinka,kai nesidarai pertraukos  unsure.gif

Kaip bebutu klijai kazkiek veikia blakstena, nes yra akrilo pagrindu. Ir siap, Pvz. jeigu kliente turi naturalias blakstienas labai silpnutes, mazytes, dar ziurincias zemyn, bet nori zymiai ilgesniu, storesniu, isilgintu isoriniu kampu . Paaiskinu situaciai, kad galim taip padaryti, bet bus nelabai praktiska. Kliente vis gi nori. Po keliu korekciju isilgintu kamu blakstienos net ir nuo trinimosi i apatini voka, nuo persvaros galbut, nuo pasikasimo greiciau arba atsiklijuoja, arba isirauna kartu su naturalia.
Blakstienos uzaugs, bet tam reikia laiko kol jos pasikeis ir vel ataugs. O kliente vis dar nori ilgu. Ateina laikas, kai privalau priklijuoti ilgesne blakstiena prie mazytes, jaunos vien tam, kad uzdaryti tarpa , arba prideti papildoma tanki. Tada ir sakau, kad blasktienos reikalauja poilso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 06 balandžio 2011 - 21:21
Sveikos merginos , noreciau patarimo kur Kaune prisiauginti kokybiskas blakstienas? smile.gif gal isbandete kokias meistres ir galite patarti?
Buvau prisiauginusi pas viena meistre kuri dirba Ametistejoj tai buvau labai patenkinta smile.gif gal turite kokiu pasiulymu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indiiraa @ 2011 04 07, 14:00)
Sveikos merginos , noreciau patarimo kur Kaune prisiauginti kokybiskas blakstienas? smile.gif gal isbandete kokias meistres ir galite patarti?
Buvau prisiauginusi pas viena meistre kuri dirba Ametistejoj tai buvau labai patenkinta smile.gif gal turite kokiu pasiulymu? smile.gif

doh.gif tai jei buvote patenkinta tai pas ja ir eikite,ar tik nebus cia reklaminis triukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2011 04 06, 20:52)
as klausiu nes nesioju nuo pernai metu  rugpjucio menesio smile.gif ir kartais kyla noras pasidaryti pertraukele bet db vasara arteja o vasara su jom labai patogu tai db nznau ka ir daryti smile.gif

aš irgi tiek laiko nešioju. jau keliskartus norejau nusiimt, bet taip gražu priaugintos, tai kol kas būnu su jomis.
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2011 04 07, 23:15)
aš irgi tiek laiko nešioju. jau keliskartus norejau nusiimt, bet taip gražu priaugintos, tai kol kas būnu su jomis.

4u.gif o kodėl norėjosi nusiimti?
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2011 04 08, 08:55)
4u.gif o kodėl norėjosi nusiimti?

Todel ka, turiu baime, kad be blakstienu liksiu doh.gif gal to ir nebus, dabar va puse priaugintu yra iskritusiu, bet ziuriu savo normalios, tokios kaip buvo. tai eisiu vel korekcija darytis tongue.gif
Atsakyti