Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Tankas @ 2011 04 03, 12:37)
klijavimas kuokstais yra ne mokejimo bet kruopstumo stoka doh.gif

as ne meistre-nesigilinu,tik pasakiau kaip man buvo priklijuota verysad.gif
Atsakyti
Gundantis dalykas... Ir norisi ir baisu.. Ypač kai paskaitai apie priežiūrą,rodos per daug sudėtinga. Miegu tik ant pilvo,mėgstu gan ryškiai dažyt akis su pravedimais, įtariu tai ne man .. unsure.gif Ar vis dėl to įmanoma? g.gif Nors mano pačios blakstienos gana gražios ir ilgos,bet gi kaip ir visom moterom norisi dar tankesnių ir ilgesnių rolleyes.gif Ech..dilema

Dar klausimėlis,kurios dirbat,ar pačios sau prisiauginėjat? Šiaip mastaus gal kursus eit,nenorėčiau kad kas kart iškritus blakstienai panikuot ir bėgt pas meistrę, norėtųsi pačiai susitvarkyt
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 03, 13:04)
Gundantis dalykas... Ir norisi ir baisu.. Ypač kai paskaitai apie priežiūrą,rodos per daug sudėtinga. Miegu tik ant pilvo,mėgstu gan ryškiai dažyt akis su pravedimais, įtariu tai ne man ..  unsure.gif Ar vis dėl to įmanoma?  g.gif Nors mano pačios blakstienos gana gražios ir ilgos,bet gi kaip ir visom moterom norisi dar tankesnių ir ilgesnių  rolleyes.gif Ech..dilema

Dar klausimėlis,kurios dirbat,ar pačios sau prisiauginėjat? Šiaip mastaus gal kursus eit,nenorėčiau kad kas kart iškritus blakstienai panikuot ir bėgt pas meistrę, norėtųsi pačiai susitvarkyt

paciai susideti be sansu doh.gif
o del dvejonu tai patariu isbandyti. tada irmatysi , verta tau toliau darytis korekcijas ar ne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 03, 16:04)
Gundantis dalykas... Ir norisi ir baisu.. Ypač kai paskaitai apie priežiūrą,rodos per daug sudėtinga. Miegu tik ant pilvo,mėgstu gan ryškiai dažyt akis su pravedimais, įtariu tai ne man ..  unsure.gif Ar vis dėl to įmanoma?  g.gif Nors mano pačios blakstienos gana gražios ir ilgos,bet gi kaip ir visom moterom norisi dar tankesnių ir ilgesnių  rolleyes.gif Ech..dilema

Dar klausimėlis,kurios dirbat,ar pačios sau prisiauginėjat? Šiaip mastaus gal kursus eit,nenorėčiau kad kas kart iškritus blakstienai panikuot ir bėgt pas meistrę, norėtųsi pačiai susitvarkyt

Kokybiskai paciai sau neimanoma. Priauginejant akys turi buti uzmerktos.
Yra meistres, kuriso priaugineja pacios sau, bet yra visokiu "bet. "
Kokybe tikrai ne tokia, kaip noretusi, klijai turi buti silpnesni-jautriom akim, visai mazytes blakstienas link noses sunku priauginti ir t.t.
Kokybe tikrai ne ta, bet is metro atstumo viskas lyg ir nieko. Tai Jums spresti ar tai Jus tenkisn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 03 balandžio 2011 - 14:57
Ačiū. Supratau kad uždaviau kvailą klausimą iš kart po posto, nuėjus prie veidrodžio primerkus viena akį. Juk tas užmerktas vokas kaip trukčioja,kai kita akis atmerkta doh.gif
Atsakyti
Lisa,jus ase sios srities.Pusmeti buvau prisiauginus,viskas buvo gerai,paskui prasidejo kaip alergija kokia ,pradejo nieztet ten,kur blakstutes ir patinusios akys pastoviai.Nebegalejau tvert,tepiau aliejaus,kremo -nusiemiau ,bet ne visas(laukiu,kol iskris).Dabar ziuriu,kad tu mano blakstuciu nerasta,kaip man jas atstatyt?Jusu praktikoj buvo tokiu atveju,kad 5 men.viskas ok,o paskui tas nieztejimas .Meiste tikina,kad kliju nekeite.
Atsakyti
gal butu galima gauti y a.z kontaktus kas priaugina blakstienas Kaune? buciau labai dekinga 4u.gif
beje, ka manote tik apie kampuciu priauginima?
Atsakyti
Nusimanančios merginos, ką jūs manote apie šiuos kursus, apie tą priauginimo rinkinį ? http://www.graziosbl.../Seminarai.html
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 04, 15:05)
Nusimanančios merginos, ką jūs manote apie šiuos kursus, apie tą priauginimo rinkinį ? http://www.graziosbl.../Seminarai.html

cia sojotermos organizuojami kursai,is jos pasisakymu ir darbu,manau tikrai verta demesio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 04, 16:05)
Nusimanančios merginos, ką jūs manote apie šiuos kursus, apie tą priauginimo rinkinį ? http://www.graziosbl.../Seminarai.html

Jeigu kaina Jums tinka, tai verta. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingaul @ 2011 04 04, 10:33)
Lisa,jus ase sios srities.Pusmeti buvau prisiauginus,viskas buvo gerai,paskui prasidejo kaip alergija kokia ,pradejo neztet ten,kur blakstutes ir patinusios akys pastoviai.Nebegalejau tvert,tepiau aliejaus,kremo -nusiemiau ,bet ne visas(laukiu,kol iskris).Dabar ziuriu,kad tu mano blakstuciu nerasta,kaip man jas atstatyt?Jusu praktikoj buvo tokiu atveju,kad  5 men.viskas ok,o paskui tas nieztejimas .Meiste tikina,kad kliju nekeite.

Turejau tokia situacija. Po daugiau nei metu prisiauginimo klientei prasidejo alergija. Kaip issiaiskinome ji pradejo naudoti sileri blakstienoms su pasibaigusiu galiojimu.

Man asmeniskai. Turejau priaugintas blakstienas viskas buvo gerai.Poto nusiimiau. Po kiek laiko nusipirkau nauja paakiu krema ir prasidejo alergija. Nustojau naudoti. Dar po keliu menesiu vel prisiauginau blakstienas pas kita meistre Rigoje ir prasidejo alergja panasi kaip nuo kremo. Nezejo, norejosi draskyti blakstienas. Po keliu dienu praejo, bet po naujos korekcijos dar pas kita meistre vel viskas pasikartojo. Nusiimiau ir viskas praejo. Praejo gal pusmetis, uzmirsau ir vel prisiauginau dar pas kita meistre-ir vel tas pats. I korekcija jau nebeejau.

Alergija prasidejo nuo paaku kremo, bet alergenas nedave ramybes. Gal but ir klijuose yra panasi medziaga. Nezinau kaip dabar, jau koki gera pusmeti esu nebandziusi, bet manau vel pasikartotu.
Per ta perioda buvo naudoti bent 3 firmu kljai -zinau, kad kokybiski, bet vistiek alergizavo. unsure.gif

Nezianu, ar bandysiu dar. Noriu normalaus nesiojimo ir kliju jautrioms akism bandyti nenoriu, nes sutrumpes nesiojimo laikas. Ziuresim, ar dar bandysiu ir kaip bus toliau.

Klijenciu su panasia i Jusu situacija neturejau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 04 balandžio 2011 - 23:02
QUOTE(rogrinta @ 2011 04 04, 15:05)
Nusimanančios merginos, ką jūs manote apie šiuos kursus, apie tą priauginimo rinkinį ? http://www.graziosbl.../Seminarai.html


As pas juos lankiau seminara smile.gif

Gaunate visas reikalingas priemones... priemoniu kaina apie 750 lt
uz apmokymus lieka 250 Lt, labai panasiai kaip visur...

Bet info sukonkretinta ir Jus gausite sertifikata tik tada, kai Jusu darbus ivertins gerai smile.gif

Siusite darbus, juos vertins-komentuos, taip prieisite geru rezultatu smile.gif

Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SSafirAA: 05 balandžio 2011 - 16:14
QUOTE(lilayte @ 2011 04 03, 14:22)
as ne meistre-nesigilinu,tik pasakiau kaip man buvo priklijuota verysad.gif

aisku. Paskui irgi atsiliepimu girdejau daugiau, kad blakstienas nelabai kaip priaugina. Bet makiazus tai tikrai super daro smile.gif O pas ka tu dabar siauliuos prisiaugini?
Atsakyti