Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis, Ralph Lauren megztinis, ir

Sveikutres, vis lankiausi pas jus, ziurinejau jusu dailius darbelius ir nutariau ir as pamegint 4u.gif stai rodausi savo medaljonini sali ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
<Indriuska>, wow koks grožis bigsmile.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif , atrodo kaip žvaigždėtas dangus thumbup.gif

Tikli, sveikutė 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 02 28, 14:27)
Sveikutres, vis lankiausi pas jus, ziurinejau jusu dailius darbelius ir nutariau ir as pamegint  4u.gif stai rodausi savo medaljonini sali ax.gif

Nu taip kaip atrodo nuotraukoj - man nepatinka... jau geriau vietoj tų baltų blynų skylės būtų... blush2.gif

Nu bet gal čia toks užmanymas buvo g.gif Gal tikrovėj kitaip atrodo ax.gif

Atsiprašau, kad aš taip rašau blush2.gif , bet visada sakau tai kaip man atrodo... Ir nuoširdžiai tikiuosi, kad ir mano darbu taip vertins cool.gif
Atsakyti
bigsmile.gif o man GRAZU bigsmile.gif ...nu labai originalu..ir kruopsciai ir apgalvotai nunerta bigsmile.gif...ismyleta wub.gif ...ir tos gelytes taip graziai 'pametytos'' thumbup.gif -uz originaluma 10 balu mirksiukas.gif ...

vienoms patinka-''vienspalviai'' biggrin.gif ,kitos nori isskirtinio originalaus biggrin.gif gaminuko mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 vasario 2011 - 16:20
Nu dėl skonio nesiginčijama ax.gif Kad man nepatinka, tai nereiškia, kad ir kiriems turi nepatikt mirksiukas.gif

Kad padaryta kruopščiai, tai puikiai matosi wub.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus ir kritika 4u.gif na o man atvirksciai skyles negraziai ziurisi.. bet juk kiekvienas sali individualus tongue.gif
Atsakyti
turiu klausimuka tikliui.mezgu megztuka sita ratukini.is tu paciu siulu kaip jus ir virbalu nr,bet man atrodo kad manasis kazkoks mazas gaunasi verysad.gif gal galit pasakyt kokio mazdaug skersmens buvo jusu pats "blynas"
Atsakyti
labas rolandai- biggrin.gif visu pirma-vienaskaita prasom biggrin.gif ..nesergu dar didybes manija biggrin.gif ...

o del ratuko g.gif nepamenu as...bet ir man jis toks maziukas atrode,bet PASITEMPE KRASTA APMEZGUS mirksiukas.gif ...na pamatuoi dabar negaliu,bet apytiksliai kokie 27 cm g.gif ...spindulys blush2.gif ...reikia megst laisviau mirksiukas.gif ,kad temptusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 02 28, 14:27)
Sveikutres, vis lankiausi pas jus, ziurinejau jusu dailius darbelius ir nutariau ir as pamegint  4u.gif stai rodausi savo medaljonini sali ax.gif

O jeeeeyyy koks grozis thumbup.gif Nu labai super thumbup.gif Tik spalvos nesuprantu doh.gif juodas ar tamsiai melynas? blush2.gif Ir tos gelytes labai originaliai, nematytai 4u.gif Man irgi negrazu skyles tame salyje blush2.gif O cia taip uzlopyta - pagal mano skoni mirksiukas.gif Superinis salis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 02 28, 10:08)

Ooooo tiklis bigsmile.gif bigsmile.gif Nu bet bais malonu kai taves pasigenda ir laukia, ania? gossip.gif Kur vaizdialiai ? protest.gif Jau sudziuti baigiam belaukdamos frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 28, 20:36)
O jeeeeyyy koks grozis  thumbup.gif Nu labai super  thumbup.gif Tik spalvos nesuprantu  doh.gif juodas ar tamsiai melynas?  blush2.gif  Ir tos gelytes labai originaliai, nematytai  4u.gif Man irgi negrazu skyles tame salyje  blush2.gif O cia taip uzlopyta - pagal mano skoni  mirksiukas.gif Superinis salis  mirksiukas.gif
Papildyta:


Aciukas 4u.gif juodas salis su tokios kaip auksines spalvos siulu gelytemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 28, 20:36)

Papildyta:

Ooooo tiklis  bigsmile.gif  bigsmile.gif Nu bet bais malonu kai taves pasigenda ir laukia, ania?  gossip.gif Kur vaizdialiai ?  protest.gif Jau sudziuti baigiam belaukdamos  frusty.gif

cool.gif tai kad dirbu dirbu,a parodyt ner ka unsure.gif
user posted image

na va cia bruoliuku megstas sarafancikas dukrytei...pabandymui ir susipazinimui su masina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Indriuska> @ 2011 02 28, 20:44)
Aciukas  4u.gif  juodas salis su tokios kaip auksines spalvos siulu  gelytemis  smile.gif

Ooooo tai super derinys thumbup.gif O man pasirode tamsiai melynas salis su baltom gelytem lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 02 28, 20:51)
cool.gif tai kad dirbu dirbu,a parodyt ner ka unsure.gif

na va cia bruoliuku megstas sarafancikas dukrytei...pabandymui ir susipazinimui su masina biggrin.gif

AAAAA tu sazines turek doh.gif Ner ka parodyt sako doh.gif Dieve koks angeliukas wub.gif
Kas kas - bruoliuku megztas? blink.gif Cia su broliuku mezget ? lotuliukas.gif
Atsakyti